1. Bóg zapłać za troskę i ofiary składane na nasz kościół.
 2. Dziękujemy dzieciom za wytrwałość i liczny udział w Roratach. Wszystkim którzy włączyli się w organizację Mszy roratnich i wspólnych śniadań dla dzieci przez cały Adwent niech dobry Bóg wynagrodzi błogosławieństwem.
 3. Dziękujemy Piotrowi i Marcinowi, Karolinie i Agnieszce Rowickim, Tomaszowi Piotrowskiemu, Stefanowi i Teresie Murawskim, Mikołajowi Spionek, za przygotowanie pięknej szopki w naszym kościele. Panu Kamilowi Zienkiewiczowi dziękujemy za ofiarowane choinki oraz przygotowanie szopki przed naszym kościołem.
 4. Dziękujemy p. Rafałowi i lektorom za przygotowanie choinek i dekoracji świątecznych oraz za wszystkie świąteczne porządki w kościele.
 5. Dziękujemy rodzinie Państwa Grodzickich za przygotowanie parafialnego kalendarza. Ofiary składane za kalendarz zostaną przeznaczone jako cegiełka na budowę organów.
 6. Dziękujemy służbie liturgicznej za piękną posługę przy ołtarzu oraz Chórowi wraz z p. Mateuszem za muzyczną oprawę podczas Pasterki i świątecznych dni.
 7. W Uroczystość Bożego Narodzenia po Mszy św. o godz. 11:30 zapraszamy na tort urodzinowy Pana Jezusa.
 8. W drugi dzień świąt, 26 grudnia, Msze będą odprawione według porządku niedzielnego.
 9. W Oktawie Bożego Narodzenia w liturgii wspominamy: we wtorek święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, we środę święto Świętych Młodzianków, Męczenników, w piątek święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
 10. We środę o godz. 18:00, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę przez wstawiennictwo naszych patronów.
 11. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, wspomina się nadanie Najświętszego Imienia Jezus, i cały Kościół obchodzi Światowy Dzień Pokoju. Wszystkim, którzy uczestniczą w kościele w uroczystym śpiewie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź, celem uproszenia Bożej opieki na cały rok, udziela się odpustu zupełnego.
 12. W tym tygodniu, 27-29 grudnia, z kolędą księża odwiedzą mieszkańców ulic: Trakt Brzeski, al. Piłsudskiego, Mazowiecka, Wiślana, Topolowa, Korzeniowa, Ks. Iwaniuka, Polanki, Szklarniowa i Łąkowa oraz Zagórze. Program całej kolędy jest dostępny na stolikach za ławkami i na stronie parafialnej.
 13. Kancelaria między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem będzie nieczynna.
 14. 14.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy rozmowę z astronomem „Na tropie betlejemskiej gwiazdy” mówiącą o tym co takiego ujrzeli Trzej Królowie, że podążyli do Betlejem.  W Gościu Niedzielnym znajdziemy rozmowę o tym, jak polskie orionistki pomagają młodym matkom w zrujnowanym Charkowie, oraz artykuły o istocie  świat Bożego Narodzenia.  (Gość Niedzielny -podwójny numer oraz cena 15 zł.). W tygodniku Niedziela przeczytamy artykuł ks. W. Chrostowskiego zatytułowany „Dlaczego Bóg stał się człowiekiem?”. W numerze znajdziemy dodatek „Bliżej życia z wiarą”. Na regale z prasą są ostatnie grudniowe miesięczniki: Tak Rodzinie i Różaniec.
 15. Najbliższa próba chórku dziecięcego odbędzie się 7 stycznia o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 16. Zbiórki ministrantów zostaną wznowione dopiero po feriach zimowych.