1. Bóg zapłać za troskę i ofiary składane na nasz kościół oraz złożone podczas kwartalnej zbiórki na budowę organów. Dziękujemy wszystkim kwestarzom za przeprowadzenie zbiórki.

2. Bóg zapłać Rycerzom Świętego Jana Pawła II za pomalowanie kościelnej dzwonnicy.

3. Gościmy dziś w naszej parafii misjonarza o. Jerzego Wilka Kamilianina, który głosi kazania oraz po Mszy Świętej, w kruchcie kościoła, rozprowadza książki i zbiera ofiary na pomoc chorym w szpitalu na Madagaskarze.

4. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 będzie Litania do Imienia Jezus, po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne.

5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej – dziewicy, we czwartek wspomnienie świętego Jana z Dukli – prezbitera.

6. We środę o  godz. 18:00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę  przez wstawiennictwo naszego Patrona oraz błogosławionych: Karoliny i Carla w intencji młodzieży. Intencje można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. We czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. Zakończenie o godz. 19:30.

8. W piątek podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 będziemy modlili się w intencji zmarłych polecanych w parafialnych wypominkach. Po Mszy Świętej Koronka do Bożego Miłosierdzia, w której odczytywane są imiona i nazwiska zmarłych.

9. W sobotę o godz. 19:00 w kościele odbędzie się konferencja przedchrzcielna.

10. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na działalność parafialnej Caritas.

11. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu będzie czynna tylko w środy i soboty.

12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy artykuł o. Dariusza Kawalczyka SJ pod tytułem „Dekalog 1991-2012” w którym autor wyjaśnia jak w białych rękawiczkach tworzy się „miękki” totalitaryzm, który obejmuje wszystkie dziedziny życia. W Gościu Niedzielnym polecamy drugi artykuł z cyklu wakacyjnego o miejscach, w których polscy święci i błogosławieni odchodzili do nieba – dziś o żyjącym w  Miejscu Piastowym błogosławionym Bronisławie Markiewiczu – założycielu Zgromadzenia Księży Michalitów. Natomiast w tygodniku Niedziela polecamy artykuł „przychodzi Kościół do młodych” mówiący o tym jak rozmawiać z młodym człowiekiem o Bogu i świecie a także jak ustrzec go przed lewicową propagandą. Na regale z prasą są już wszystkie lipcowe miesięczniki: Różaniec, Rycerz Niepokalanej, Tak Rodzinie, dla młodzieży Miłujcie się, i dla dzieci Anioł Stróż.