1. Bóg zapłać za troskę i ofiary składane na nasz kościół oraz złożone na budowę ołtarza św. Hieronima i bł. Karoliny i Carla – do tej pory zebrano na ten cel 54.120 zł i 100 $ (koszt całkowity 60.000 zł.). W związku z pytaniami gdzie można dokonywać wpłat, podajemy nr konta: Bank Santander 16 1500 1878 1218 7004 7372 0000 z dopiskiem „na budowę ołtarza”. Dziękujemy również za ofiary składane w Wielki Piątek na Grób Boży w Ziemi Świętej.

2. Dziękujemy Rodzinie Różańcowej i Fatimskiej za przygotowanie Ciemnicy, Karolinie Błażejczyk z Młodzieżą z KSM za przygotowanie Grobu Bożego, Siostrze Teresie za świąteczne dekoracje w kościele, Rafałowi Michalczykowi i braciom Rowickim za porządki, a Rodzinie Pastwa Jurczewskich za kwiaty wokół kościoła.

3. Bóg zapłać za produkty spożywcze i chemiczne złożone do Kosza Dobroci, a Caritas parafialnej za przygotowanie paczek dla potrzebujących.

4. Dziękujemy ceremoniarzowi Adamowi Frankowi i całej Służbie Liturgicznej za przygotowanie oraz godne i pełne chwały Bożej przeprowadzenie liturgii Wielkiego Tygodnia, Karolinie Błażejczyk dziękujemy za przeprowadzenie transmisji z głównych świątecznych uroczystości.

5. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w oprawę muzyczną świątecznych liturgii: Chórowi pod dyrekcją Beaty Kozyra i Zespołowi Młodzieżowemu pod kierunkiem Agaty Ogórek oraz wszystkim, którzy przez cały Wielki Post i w czasie Triduum Paschalnego prowadzili śpiewy Jutrzni. Dziękujemy wszystkim psalmistom i kantorom.  P. Mateuszowi, naszemu organiście, dziękujemy za piękne pieśni i aranżacje muzyczne oraz za autorską śpiewaną Drogę Krzyżową.

6. Dziękujemy za wszystkie życzenia, dobre słowo oraz świąteczne wiktuały.

7. W Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6:00 będzie Msza Święta Rezurekcyjna poprzedzona procesją wokół kościoła. Pozostałe Msze Święte będą o godz. 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. O godz. 17:15 Różaniec, Trzeci Dzień Nowenny i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

8. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego. Ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na katolickie uczelnie.

9. We środę zapraszamy na Nowennę i Mszę św. za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w łączności z Kościołem diecezjalnym będziemy modlić się za wstawiennictwem bł. Ignacego Kłopotowskiego o powołania kapłańskie i zakonne.

10. Z racji oktawy Zmartwychwstania w przyszły piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

11. W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się zbiórka kandydatów i ministrantów. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę również o godz. 10:00.

12. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na dzieła Diecezjalnej Caritas która opiekuje się kilkoma tysiącami podopiecznych. O godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z odpustem zupełnym, uroczycie celebrowaną przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego.

13. Za tydzień po Mszy wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

14. Od Wielkiego Piątku trwamy na Nowennie przed świętem Miłosierdzia. Nowennę wraz z Koronką będziemy kontynuowali do soboty włącznie na zakończenie modlitwy różańcowej, która w tych dniach będzie o godz. 17:15.

15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy informacje o najnowszych ustaleniach dotyczących Grobu Chrystusa w Jerozolimie, i bardzo ciekawy wywiad z prodziekanem Wydziału Teologicznego UKSW: „Po co nam relikwie”. W Gościu Niedzielnym znajdziemy relację o Zmartwychwstałym oczami Marii Magdaleny oraz interesujący artykuł o autorze „Boskiej Komedii”, którego Papież Franciszek nazwał prorokiem nadziei i poetą miłosierdzia.

16. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko we środę i sobotę. W sprawach pilnych można kontaktować się telefonicznie: 513 949 094.

17. Prosimy o przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych. Wszystkim chorym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.