1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła oraz złożone dziś na spłatę parafialnych zobowiązań.
  2. Dziękujemy Panu Łukaszowi Konik za ufundowanie lodów na Boże Ciało, a także na rocznicę konsekracji naszej świątyni.
  3. W kiosku trwa zbiórka kwartalna na budowę organów,
  4. Dziś, jak to czynimy tradycyjnie przed wakacjami, po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i kierowców.
  5. Dziś, i w dni powszednie, zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane po Mszy Świętej wieczornej.
  6. Po nabożeństwie czerwcowym odbędzie się adoracja prowadzona przez KSM i obowiązkowe spotkanie dla osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  7. W poniedziałek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę świętą zbiorową przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. We środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Mszę Świętą zbiorową. Intencje można zamówić w zakrystii lub w kancelarii.
  8. We środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze święte o godz. 7:00 i 18:00. W tym dniu przypada 15 rocznica święceń biskupich Pasterza naszej Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego.
  9. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota SNE „Woda żywa” zaprasza na modlitewno-formacyjne spotkanie w sali domu parafialnego.
  10. We czwartek, po nabożeństwie czerwcowym, Wspólnota Dorosłych Ruchu Światło-Życie zaprasza na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30.
  11. Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego odbędzie się piątek 26 czerwca o godz. 18:00. Zapraszamy Dyrekcje, Nauczycieli i Uczniów na dziękczynienie za miniony rok i osiągnięcia w nauce.
  12. Przypominamy, że w naszej parafii do spowiedzi świętej można przystąpić 20 minut przed każdą Mszą Świętą. W wakacje, gdy bardzo często jest tylko jeden ksiądz, nie będzie możliwości spowiedzi podczas Mszy.
  13. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o zachowaniu odstępów między sobą. Gorąco apelujemy o pomoc dzieciom i młodzieży w powrocie do życia sakramentalnego.
  14. Ks. Paweł w dniach 22-26 czerwca będzie uczestniczył w rekolekcjach kapłańskich. Bardzo prosimy o modlitwę w jego intencji.
  15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” polecamy szczegółowe wyjaśnienie jak należy i jak nie powinno się przeżywać pierwsze czwartki, piątki i soboty miesiąca. W tygodniku „Idziemy” polecamy wywiad z ks. Robertem Wielądkiem dotyczący formacji sumienia jako bardzo ważnego elementu rozwoju wiary.