1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz złożone w minioną niedzielę na spłatę parafialnych zobowiązań.
  2. W tym tygodniu: w poniedziałek przypada święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy – patronki Europy, we środę wspomnienie św. Kingi, we czwartek święto św. Jakuba Apostoła, w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  3. W poniedziałek o godz. 18:00 będzie sprawowana Msza Święta zbiorowa przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II , a w środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. We środę o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie ojców w ramach wspólnoty TatoNet.
  5. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza na spotkanie w sali domu parafialnego.
  6. W sobotę Msza św. wieczorna będzie sprawowana wg formularza niedzielnego. Taka praktyka będzie stosowana w naszej parafii już na stałe we wszystkie soboty.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w „Gościu Niedzielnym” znajdziemy wiele pomysłów jak walczyć z rozproszeniami podczas modlitwy. W tygodniku „Idziemy” polecamy artykuł pod tytułem „skazany na śmierć głodową” o niedawno zmarłym Francuzie Vincentym Lambercie, a także artykuły zachęcające do uczestnictwa w pielgrzymkach pieszych na Jasną Górę.
  8. Bardzo prosimy o większą roztropności w doborze stroju podczas uczestnictwa we Mszy św. i nabożeństwach.
  9. Kolonie parafialne już za nami. Dzieci i opiekunowie szczęśliwie powrócili już do swoich rodzin.Bardzo dziękujemy Pani Annie Wojenka za pokierowanie koloniami i wychowawcom Katarzynie Tazbir, Agnieszce Rowickiej, Marcinowi Wojenka oraz Markowi Barańskiemu za opiekę nad uczestnikami. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które pokazały, że potrafią organizować się do zabawy w każdych warunkach meteorologicznych. Na stronie parafialnej można obejrzeć kolonijną galerię zdjęciową.