1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu i wpłaty na konto na kościół.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Uroczystości I Komunii Świętej. Dziękujemy naszym katechetkom Pani Annie, Pani Małgorzacie i Panie Joannie za przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej. Dziękujemy Rodzicom Dzieci komunijnych za wszelkie zaangażowanie dla wspólnoty parafialnej i dar ołtarza, którym są szaty i naczynia liturgiczne.
 3. Dziś grupa 120 Dzieci klas trzecich przyjmuje I Komunię Świętą. Polecamy Dzieci i ich Rodziny opiece Matki Bożej i wstawiennictwu św. Hieronima naszego patrona. Od poniedziałku do piątku na Mszy o godz. 18:00 dzieci komunijne będą przeżywały swój Biały Tydzień.
 4. Jeszcze dziś i przez cały maj zapraszamy na Nabożeństwo Majowe, odprawiane każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.
 5. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
 6. We wtorek o godz. 18:00 Msza św. przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.
 7. We czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 8. W piątek i sobotę wspólnota Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z naszej parafii i KSM z parafii w Radzyminie, będzie przeżywała czas formacyjno-integracyjny w ośrodku rekolekcyjnym w Słupnie. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 9. Próby chóru parafialnego odbywają się we czwartek o godz. 19:15.
 10. W sobotę Nabożeństwo Majowe odprawimy przed figurką Matki Bożej Niepokalanej w lesie.
 11. Chórek dziecięcy „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę w sobotę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 12. W sobotę z powodu spowiedzi dzieci rocznicowych nie będzie zbiórek ministranckich i treningu.
 13.  W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Ofiary składane w tym dniu do puszek, będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
 14. W niedzielę 27 maja o godz. 10:00 w naszym kościele dzieci klas IV będą przeżywały Rocznicę I Komunii. Polecamy dzieci i ich rodziny modlitwie. Próba generalna przed tą uroczystością odbędzie się w piątek o godz. 19:15 w kościele. Spowiedź dzieci rocznicowych i ich rodzin w sobotę od godz. 9:00. Porządek spowiedzi podamy na próbie piątkowej.
 15. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy bezpośrednie przygotowanie do Uroczystości Konsekracji naszej świątyni. Na wszystkich Mszach będą specjalne kazania. Będzie miał miejsce obrzęd wprowadzenia Ikony Św. Hieronima do naszej świątyni. Na Mszy Świętej o godz. 11:30 poznamy historię powstania ikony i jej teologię. Będzie też możliwość nabycia kopii ikony, aby w naszych rodzinach rozwijał się kult patrona parafii, a jego wstawiennictwo przynosiło duchowe owoce.
 16. W poniedziałek w godz. 19:00-20:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbędą się porady Radcy Prawnego.
 17. W tym tygodniu ze względu na spowiedź dzieci przed rocznicą I Komunii kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek i środę.
 18. Ze względu na trwające prace wokół kościoła, prosimy o wyrozumiałość i ostrożność. Szczególnie prosimy o zwracanie uwagi na dzieci, by nie wchodziły na teren wygrodzony taśmą bezpieczeństwa.
 19. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się Marcin Frąckiewicz oraz Beata Kinga Motyl oboje z naszej parafii. Narzeczonych polecamy modlitwom wiernych. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.