1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz złożone do puszek na fundacje „Dzieło nowego Tysiąclecia”.
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy wraz z Katolickim Stowarzyszenie Młodzieży naszej parafii zaangażowali się w akcje sprzątania lasu.
 3. Ofiary składane dziś do puszek, po Mszach Świętych, przeznaczamy na Dom Świętej Siostry Faustyny.
 4. Dziś o godz. 13:00 w naszej parafii, w ramach Festiwalu Chórów odbywającego się w Dzielnicy Wesoła, wystąpi Chór Dziewczęcy Il Canto-Magnificat.
 5. Można już zgłaszać imiona zmarłych, za których będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych 2 listopada i całorocznych wypominkach w każdy 3 piątek miesiąca. Kartki na wypominki są przygotowane na stoliku z prasą.
 6. Nabożeństwa Różańcowe sprawowane są codziennie o godz. 17:15. Prosimy Rodziców i Opiekunów o pomoc w przyprowadzaniu dzieci na te piękne nabożeństwa. Dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki, a 31 października wśród najbardziej wytrwałych zostanie przeprowadzone losowanie, które dziecko dostanie pluszowego miśka.
 7. Dzisiejszy Różaniec zostanie połączony z Nabożeństwem z okazji Dnia Dziecka Utraconego. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy a przede wszystkim Rodziców, którzy stracili dziecko przed narodzinami. O godz. 18:00 będzie Msza Święta w intencji tych dzieci i osieroconych Rodziców. Szczegóły na ostatniej stronie parafialnej gazetki.
 8. W poniedziałek 16 października Ks. Proboszcz zaprasza Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii. Spotkanie odbędzie się po Mszy o godz. 18:00 w kościele.
 9. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego kolejna Katecheza dla Narzeczonych.
 10. We wtorek o godz. 18:45 rodzinna Schola „Cudaki” zaprasza na próbę w sali domu parafialnego.
 11. Klub Tata i Mama wznawia po wakacjach cykliczne spotkania. W najbliższą środę zapraszamy zainteresowanych w godz. 10.30-12.30 do salki w domu parafialnym. Zaczynamy tematem o tym jak naturalnie wspierać odporność, zwłaszcza w tym czasie jesienno-zimowym. Spotkania są bezpłatne, przeznaczone dla rodziców z dziećmi.
 12. W poniedziałek w liturgii wspominamy św. Jadwigę Śląską, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza Ewangelisty, w czwartek bł. Jerzego Popiełuszkę, w piątek św. Jana Kantego, w sobotę bł. Jakuba Strzemię.
 13. We środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zgłaszać w kancelarii i zakrystii.
 14. We czwartek o godz. 19:15 próba Chóru,
 15. W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
 16. W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Wspólnoty Dorosłych Ruchu Światło-Życie.
 17. W sobotę o godz. 10:00 próba scholii dziecięcej. Zapraszamy wszystkie dzieci, które pragną swoim śpiewem uwielbiać Pana Boga.
 18. W sobotę o godz. 9:00 pierwsza zbiórka kandydatów na Ministrantów. Zbiórka dla starszych Ministrantów o godz. 10:00 (wyjątkowo będzie trwała tylko 40 minut). Trening piłki nożnej na hali SP 353 w godz. 13:30 -15:30.
 19. W sobotę 21 października o godz. 11:00 w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się uroczysta Msza Święta w której alumni III roku Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej, przyjmą strój duchowny.
 20. W Niedzielę 22 października po Mszy Świętej o godz. 18:00 – obowiązkowa próba przed Sakramentem Bierzmowania dla młodzieży, która uczestniczyła w spotkaniach formacyjnych i została dopuszczona do tego sakramentu;
 21. Kancelaria parafialna w październiku jest czynna do godz. 17:00. Podczas dyżurów w kancelarii można  rezerwować intencje Mszy św. na rok 2018.
 22. W sobotę 14 października podczas Mszy Świętej, w kościele Najświętszego Serca Jezusa w Starej Miłośnie, odbyła się inauguracja VI Festiwalu Magnificat Anima Mea Dominum. Zaproszenie na Festiwal, którego organizatorem jest dzielnica Wesoła, Ksiądz proboszcz Krzysztof Cyliński oraz fundacja IL Canto-Magnificat, przyjęły; chór chłopięco-męski Gregorianum z dyrygent Bereniką Jozaitis, chór Epifania z drygent Zuzanną Falkowską, chór z parafii Najświętszego Serca Jezusowego oraz organizator chór dziewczęcy IL Canto Magnificat z dyrygent Martą Zamojską – Makowską. Ideą tego festiwalu jest wspólne śpiewanie na chwałę Boga oraz modlitwa o pokój na świecie, jakże wiecznie aktualne przesłanie. Podczas festiwalu zaprezentowano wspaniałość  muzyki, jej różnorodność i piękno będące odzwierciedleniem miłości człowieka do Boga głoszącej jego chwałę. Dzisiaj jeden z tych chórów IL Canto Magnificat będzie swoim śpiewem modlił się z nami do Boga o pokój na ziemi podczas Mszy Świętej o 13:00.
 23. Gościmy dziś w naszej parafii ks. Marcina Schmidta z Caritas Polska. Ks. Marcin przybliżył nam działalność Caritas na terenie Syrii i krajów ogarniętych wojną. Po Mszy można nabyć za dobrowolną ofiarę kwartalnik Caritas, by zapoznać się z wieloma różnymi inicjatywami charytatywnymi Kościoła. Są też ulotki dotyczące programu Rodzina–Rodzinie. W kiosku pod chórem można osobiście dopytać ks. Marcina o możliwość włączenia się w program pomocowy Syryjskim rodzinom.