1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła zarówno na tacę jak i podczas zbiórki kwartalnej.

2. Bóg zapłać Paniom z Koła Żywego Różańca i Wspólnoty Fatimskiej oraz p. Piotrowi Leszczyńskiemu za przeprowadzenie zbiórki kwartalnej.

3. Dziękujemy p. Tobiaszowi Mościckiemu za pomoc w montażu haczyków przy ławkach.

4. Dziś po Mszy św. o 11.30, odbędzie się krótkie spotkanie Dziecięco-Młodzieżowych Róż Różańcowych (wymiana tajemnic).

5. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy o godz. 13.00 będzie litania do Najświętszego Imienia Jezus, a po Mszy wieczornej – Nieszpory o Najświętszym Sakramencie. Ofiary składane dziś do puszek Caritas przeznaczymy na wsparcie wakacyjne kolonii organizowanych przez naszą parafię. Wsparcie na kolonie można również dokonać wpłacając ofiary na parafialne konto z dopiskiem „kolonie”.

6. W poniedziałek przypada święto Św. Tomasza Apostoła, we czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli.

7. We środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii po Mszy św. i podczas dyżuru w kancelarii.

8. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.

9. We czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlili o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii.

10. W piątek w godz. 9.00-12.00 księża odwiedzą chorych z Komunią Świętą. O godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź rozpocznie się o godz. 17.00. Adorację zakończymy różańcem przed Mszą Świętą.

11. W sobotę 8 lipca o godz. 19.00 w sali domu parafialnego odbędzie się konferencja dla Rodziców i Rodziców            Chrzestnych.

12. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczamy w całości na spłatę zobowiązań za wykonane w minionym roku przed kościołem prace kamieniarskie.

13. Kancelaria w wakacje czynna jest we środę i sobotę o stałych godzinach.

14. Przez całe wakacje (aż do 27.08 włącznie) Mszę św. wieczorną w niedzielę odprawiamy o godz. 19.00.

15. Przypominamy, w naszym kościele spowiedź jest przed każdą Mszą Św. Prosimy uwzględnić to szczególnie w dni powszednie, gdyż podczas wakacji w parafii jest tylko jeden ksiądz, który spowiada, a później odprawia Mszę św.

16. W związku z licznymi pytaniami i prośbami informujemy, że I Komunia Święta w 2018 roku w naszym kościele odbędzie się 20 maja.