1. Bóg zapłać za wszelkie złożone w minionym tygodniu ofiary na potrzeby naszego kościoła i parafialnej Caritas.

2. Kontynuujemy kwartalną zbiórkę deklarowanych podczas kolędy ofiar na potrzeby naszego kościoła.

3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na dzieło misyjne Ad Gentes.

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali śpiewamy po Mszy św. wieczornej (ok. godz.18.50). Po „Gorzkich Żalach”, odbędzie się obowiązkowe spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania.

5. Mamy jeszcze kilka miejsc na wrześniową Pielgrzymkę do Fatimy (szczegóły u ks. Pawła).

6. Brakuje jeszcze czterech mężczyzn do utworzenia Róży różańcowej Mężów modlących się za Żony (zapisy u ks. Pawła). Panowie zachęcamy, to najlepszy prezent dla kochanej żony!

7. Rozpoczynamy przygotowania do pięknej oprawy liturgicznej i muzycznej podczas Triduum Paschalnego. Zespół muzyczny zaprasza zainteresowane osoby dziś po Mszy św. na krótkie spotkanie organizacyjne.

8. Nowenna Fatimska z procesją światła w poniedziałek o godz. 18.00.

9. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 z udziałem dzieci. Po Mszy św. wieczornej (ok. 18.40) Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych. Cieszy bardzo liczny udział naszych parafian na nabożeństwach Drogi Krzyżowej.

10. Koło Biblijne we środę 15 marca o godz. 19.00.

11. Klub Mama i Tata zaprasza we środę o godz. 10.00. na spotkanie w salce domu parafialnego.

12. Próba chóru we czwartek o godz. 19.00.

13. Chórek dziecięcy spotyka się w sobotę o godz. 10.00.

14. Wspólnota Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkanie w piątek po Drodze Krzyżowej ok. godz. 19.00.

15. Zbiórka Ministrantów w sobotę o godz. 10.00 na plebanii. Trening piłki nożnej w SP353 od 13:30 do 15:20.

16. Szkoła „Strumienie” działająca w Józefowie przy ul. 3-go Maja 129, zaprasza rodziców i młodzież na konferencję: „Wolność dana czy zadana”. Szczegóły na plakatach na tablicy ogłoszeń i na stronie www.sternik.edu.pl.

17. Zapowiadamy, że w niedzielę 26 marca rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne. Młodzież gimnazjalna będzie miała rekolekcje 23 i 24 marca. Szczegółowy plan już w przyszłym tygodniu.

18. Zachęcamy do odpisów 1% podatku dochodowego na cele charytatywne naszej parafii. Ulotki z numerem KRS, który konieczny jest do dokonania odpisu, dostępne są na stoliku z prasą. Pamiętajmy o wpisaniu w PIT w rubryce „cel szczegółowy 1%” nazwy naszej parafii: „Parafia Św. Hieronima”.