1. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła.

2. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na dzieła charytatywne naszej parafialnej Caritas.

3. Rozpoczniemy kwartalną zbiórkę deklarowanych ofiar na potrzeby naszego kościoła.

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali śpiewamy po Mszy św. wieczornej (ok. godz.18.50).

5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.00 z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. wieczornej (ok. 18.40) Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.

6. Klub Mama i Tata zaprasza we środę o godz. 11.00. na spotkanie w salce domu parafialnego.

7. Próba chóru we czwartek o godz. 19.00. Chórek dziecięcy spotyka się w sobotę o godz. 10.00.

8. Zbiórka Ministrantów w sobotę o godz. 10.00. W tym tygodniu nie będzie treningu piłki nożnej. Młodzież naszej parafii w ramach Diecezjalnej Ligi Piłki Nożnej w minioną sobotę pokonała drużynę par. św. Brata Alberta z Zielonej 12:6. Życzymy kolejnych sukcesów, aż do zdobycia mistrzostwa Ligii.

9. W niedzielę 12 marca o godz. 16.00 dodatkowa Msza Św. dla dzieci przed I Komunią Świętą.

10. W przyszłą niedzielę, po „Gorzkich Żalach”, odbędzie się obowiązkowe spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania (spotkania w grupach).

11. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na spłatę naszych zobowiązań.

12. Zapraszamy młodzież gimnazjalną na warsztaty z programowania w soboty o godz. 16:00. Będziemy uczyć się pisać aplikacje na telefony z Androidem, poznawać język C, a także konstruować proste roboty Arduino. Po zajęciach zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 18:00. Liczba miejsca na warsztatach jest ograniczona, uczestnicy przynoszą własne laptopy – po jednym na dwie osoby. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Początek zajęć już w sobotę 11.03.2017 r.

13. Dyrekcja naszego Gimnazjum zaprasza w najbliższy wtorek 7 marca o godz. 19.00 na spotkanie poświęcone uruchomieniu od września w siedzibie gimnazjum  nowej Szkoły Podstawowej nr 385. Zebranie dotyczyć będzie utworzenia klas „0”, I, IV i VII. Zainteresowanych rodziców zapraszamy.

14. Zachęcamy do odpisów 1% podatku dochodowego na cele charytatywne Caritas naszej diecezji. Nasza parafia podpisała porozumienie z diecezjalną Caritas, które umożliwi korzystanie z przekazanych środków na cele charytatywne naszej parafii (np. kolonie dla dzieci). Ulotki z numerem KRS, który konieczny jest do dokonania odpisu, dostępne są na stoliku z prasą. Pamiętajmy o wpisaniu w PIT w rubryce „cel szczegółowy 1%” nazwy naszej parafii: „Parafia Św. Hieronima”. Jest też prośba by swym odpisem podatkowym wesprzeć Grzegorza Sulicha (ulotki na stoliku pod chórem), który choruje na glejaka.

15. Zachęcamy do podjęcia jałmużny wielkopostnej. Skarbonki na datki w ramach indywidualnej lub rodzinnej ofiary dla potrzebujących i jako wyraz różnego rodzaju wyrzeczeń są dostępne przed ołtarzem. Skarbonki z owocami naszych wyrzeczeń będą zbierane w Niedzielę Palmową. Ofiary można składać również do skarbony na ścianie obok figury św. Antoniego.