1. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na budowę kościoła. Dziękujemy też za ofiary złożone do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Taca w całości przeznaczona jest na spłatę zobowiązań za wykonane prace przy naszym kościele. We wtorek rozpoczną się prace przy montażu witraża św. Piotra.

3. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15.

4. Wspólnota Młodzieżowa zaprasza na spotkanie dziś i w każdą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00 w sali domu parafialnego.

5. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie i niedzielę odprawiamy o godz. 17:15.

6. 18 października Święto św. Łukasza Ewangelisty i dzień imienin naszego wieloletniego rezydenta ks. Łukasza, pamiętajmy o Nim w modlitwie;

7. We wtorki o godz. 18.00 w sali domu parafialnego zapraszamy na rodzinne śpiewanie z chórkiem „Cudaki”. Warsztaty muzyczne są inicjatywą rodzin naszej parafii. Prowadzi je profesjonalna para muzyków, tworzących zespół „Eo Nomine”. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

8. Klub Tata i Mama – Wesoła Rodzina zaprasza na spotkania we środy w godz. 10.30-12.30.

9. Koło Biblijne wznawia spotkania po studenckiej przerwie. Na pierwsze powakacyjne spotkanie zapraszamy we środę 19 października o godz. 19.00.

10. Próby chóru we czwartek o godz. 19.00.

11. W sobotę 22 października i w poniedziałek 24 października o godz. 19.00 – próba przed Bierzmowaniem. Obecność kandydatów obowiązkowa.

12. Zebranie liturgiczne ministrantów i kandydatów w tym tygodniu tylko w sobotę 22 października o godz. 9:00 w kościele. Nie będzie spotkania wtorkowego.

13. We środę obchodzimy wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II, o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa przez Jego wstawiennictwo i adoracja relikwii naszego wielkiego rodaka.

14. Za tydzień – Niedziela Misyjna, składane w tym dniu ofiary będą przeznaczone na misje.

15. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej drugie spotkanie kandydatów do Bierzmowania grupy klas trzecich gimnazjalnych.

16. Młodzież gimnazjalną, licealną, studentów zapraszamy na Mszę św. w niedzielę o godz. 18.00.

17. Kartki na Wypominki roczne i jednorazowe są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki przynosimy do kancelarii lub zakrystii po Mszy św.

18. Na parkingu K&M naprzeciwko kościoła Św. Brata Alberta w Wesołej-Zielonej w specjalnym krwiobusie w godz. do 10.00 do 14.00 jest przeprowadzana zbiórka krwi na ratowanie dwuletniego chłopczyka, który choruje na białaczkę. Podziel się krwią – podziel się życiem.

19. W kancelarii w poniedziałek, środę i sobotę oraz codziennie po Mszach św. w zakrystii można zamawiać intencje Mszy św. na 2017 rok.