PLAN  KOLĘDY  2018/2019

Szczęść Boże!

Wizytę duszpasterską w tym roku będziemy realizowali podobnie jak w ubiegłych latach w dwóch etapach. Pierwszy etap (w adwencie) rozpoczynamy w sobotę – w dzień Matki Bożej – 1 grudnia i potrwa (z przerwą na rekolekcje) do 15 grudnia. Rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 9-11 grudnia. Drugi etap kolędy rozpocznie się już po Świętach Bożego Narodzenia – od 27 grudnia. Nowych Parafian, czyli rodziny, które wprowadziły się w tym roku, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną, to ułatwi nam przygotowanie kolędy. W tym roku kolęda rozpocznie się od Sulejówka i mieszkańców dzielnicy Wesołej po północnej stronie Traktu Brzeskiego i Zagórza.

Przed wizytą kapłana prosimy o przygotowanie na stole: krzyża i świec, kropidła, wody poświęconej (można się w nią zaopatrzyć u Pana Kościelnego w zakrystii). Prosimy też w ramach możliwości o powiadomienie swoich sąsiadów o planowanej kolędzie.

Prosimy o wyrozumiałość, gdybyśmy nie dotarli do wszystkich na czas. Z nadzieją na radosne i serdeczne kolędowe spotkania                                                                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                             Ks. Dariusz i Ks. Paweł

II Etap – od 27 grudnia 2018 r.

 

27.12. czwartek

  • ul. Jeździecka 21 – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Jeździecka 21 A – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Jeździecka 21 B – 1 ksiądz od godz. 17:00

 

28.12. piątek

  • ul. Jeździecka 21 C – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Jeździecka 21 D – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Jeździecka (domki) – 1 ksiądz od godz. 17:00

 

29.12. sobota

  • ul. Jeździecka 21 E – 1 ksiądz od godz. 10:00
  • ul. Husarska – 1 ksiądz od godz. 10:00 i ul. Radosna – 1 ksiądz od godz. 12:00
  • ul. Szafranowa – 1 ksiądz od godz. 15:00
  • ul. Ułańska 3 – 1 ksiądz od godz. 15:00 i ul. Ułańska 3 A – 1 ksiądz od godz. 16:30
  • ul. Ułańska (domki) – 1 ksiądz od godz. 17:00

 

2.01.2019. środa

  • ul. Wapienna – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Kamienna – 1 ksiądz od godz. 18:00
  • ul. Ułańska 5 – 3 księży od godz. 19:00

 

3.01.2019. czwartek

  • ul. Źródlana – 1 ksiądz od godz. 17:00, ul. Zdrojowa – 1 ksiądz od godz. 18:00 i ul. Klimatyczna – 1 ksiądz od godz. 20:00
  • ul. Wczasowa – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Skalista – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

4.01.2019. piątek

  • ul. Pogodna 17 – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

5.01.2019. sobota

  • ul. Pogodna (domki) – 1 ksiądz od godz. 10:00 (kolęda zacznie się od lasu w stronę Traktu)
  • ul. Pogodna 17A – 1 ksiądz od godz. 10:30
  • ul. Pogodna 20 – 1 ksiądz od godz. 10:00, ul. Pogodna 22 – 1 ksiądz od godz. 11:00, ul. Pogodna 24 – 1 ksiądz od godz. 12:00 i ul. Pogodna 26 – 1 ksiądz od godz. 13:00

 

7.01.2019. poniedziałek

  • ul. Piotrusia Pana – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Ciekawa – 1 ksiądz od godz. 18:30
  • ul. Łagodna – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

8.01.2019. wtorek

  • ul. Czereśniowa – 1 ksiądz od godz. 17:00; ul. Brzoskwiniowa – 1 ksiądz od godz. 18:00 i ul. Kalinowa – 1 ksiądz od godz. 19:30
  • ul. Brzozowy Lasek – 1 ksiądz od godz. 18:30 i ul. Dzikiej Róży – 1 ksiądz od godz. 19:30

 

9.01.2019. środa

  • ul. ul. Cieplarniana – 2 księży od godz. 17:00 (z obu krańców ulicy równocześnie)

 

10.01.2019. czwartek

  • ul. Promienna – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Stokrotki – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Cyklamenowa – 1 ksiądz od godz. 18:30
  • ul. Paproci – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

11.01.2019. piątek

  • ul. Astrów – 1 ksiądz od godz. 17:00, ul. Lawendowa – 1 ksiądz od godz. 18:00 i ul. Magnolii – 1 ksiądz od godz. 19:30
  • ul. Sasanki – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Forsycji – 1 ksiądz od godz. 18:30
  • ul. Dalii – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

12.01.2019. sobota

  • ul. Konwaliowa – 1 ksiądz od godz. 10:00
  • ul. Hiacyntowa – 1 ksiądz od godz. 10:00
  • ul. Poświaty – 1 ksiądz od godz. 10:30

 

14.01.2019. poniedziałek

  • ul. Cienista – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Azaliowa – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

15.01.2019. wtorek

  • ul. Dąbrowy – 1 ksiądz od godz. 17:00, ul. Słonecznej Polany – 1 ksiądz od godz. 18:30
  • ul. Irysów – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Malwy – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

16.01.2019. środa

  • ul. Jana Pawła II 23 – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Jana Pawła II 25 – 1 ksiądz od godz. 19:30
  • ul. Jana Pawła II 218 -1 ksiądz od godz. 19:00 i ul. Pawła II 220 -1 ksiądz od godz. 20:00

 

17.01.2019. czwartek

  • ul. Jana Pawła 31 – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Jana Pawła II 33 -1 ksiądz od godz. 19:30
  • ul. Jana Pawła II 37 – 2 księży od godz. 17:00

 

18.01.2019. piątek

  • ul. Jana Pawła II (domki) – 2 księży od godz. 17:00 (z obu krańców ulicy równocześnie)
  • ul. Jana Pawła II 35 – 1 ksiądz od godz. 18:30

 

19.01.2019. sobota

  • ul. Rumiankowa 35 (blok) – 1 ksiądz od godz. 10:00, ul. Rumiankowa 27 (blok) – 1 ksiądz od godz. 11:30  i ul. Rumiankowa 9,9A,11,11A (bloki) -1 ksiądz od godz. 13:00
  • ul. Rumiankowa (domki) – 1 ksiądz od godz. 10:30

 

21.01.2019. poniedziałek

  • ul. Krokusów – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Chabrów – 1 ksiądz od godz. 18:30 i ul. Melisy – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

22.01.2019. wtorek

  • ul. Tymiankowa – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Leśnych Ziół – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

23.01.2019. środa

  • ul. Kolendrowa – 2 księży od godz. 17:00 (z obu krańców ulicy równocześnie)
  • ul. Dziewanny – 1 ksiądz od godz. 19:00 i ul. Macierzanki – 1 ksiądz od godz. 20:00

 

24.01.2019. czwartek

  • ul. Dworkowa (domki) – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Dworkowa 10 – 1 ksiądz od godz. 18:00
  • ul. Dworkowa 9 – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Dworkowa 9A – 1 ksiądz od godz. 18:30
  • ul. Dworkowa 11 – 1 ksiądz od godz. 19:00

 

25.01.2019. piątek

  • ul. Dworkowa 13 – 1 ksiądz od godz. 17:00, ul. Dworkowa 13A – 1 ksiądz od godz. 19:00
  • ul. Dworkowa 15 – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Dworkowa 15A – 1 ksiądz od godz. 19:00
  • ul. Dworkowa 12 – 1 ksiądz od godz. 19:00 i ul. Dworkowa 14 – 1 ksiądz od godz. 20:00

 

26.01.2019. sobota

  • ul. Poezji – 1 ksiądz od godz. 10:00
  • ul. Rodziewiczówny -1 ksiądz od godz. 10:00, ul. Dąbrowskiego – 1 ksiądz od godz. 12:30 i ul. Szosa Lubelska – 1 ksiądz od godz. 13:30
  • ul. Szlachecka -1 ksiądz od godz. 10:30, ul. Szlachecka 2 (blok) – 1 ksiądz od godz. 12:30

 

28.01.2019. poniedziałek

  • ul. Zapiecek – 1 ksiądz od godz. 17:00, i ul. Zapiecek 7 (wjazd od Rumiankowej) – 1 ksiądz od godz. 20:00
  • ul. Fraszki -1 ksiądz od godz. 19:00, ul. Liryczna – 1 ksiądz od godz. 19:30 i ul. Literacka – 1 ksiądz od g. 20:00

 

29.01.2019. wtorek

  • ul. Zakrętowa – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Śmiała – 1 ksiądz od godz. 19:00
  • ul. Szermiercza – 1 ksiądz od godz. 19:00 i ul. Golfowa – 1 ksiądz od godz. 20:00

 

30.01.2019. środa

  • ul. Sarenki – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Kameliowa -1 ksiądz od godz. 19:00

 

31.01.2019. czwartek

  • ul. Fiołków – 2 księży od godz. 17:00

 

Kolęda na życzenie:

09.01.2019 od godz. 19:00

19.01.2019 od godz. 16:00

31.01.2019 od godz. 19:00

 

Prosimy w ramach możliwości o powiadomienie swoich sąsiadów o planowanej kolędzie. Gdybyśmy nie dotarli do wszystkich na czas prosimy o wyrozumiałość. Zauważone błędy prosimy zgłaszać mailowo i telefonicznie.

 

 

 

I Etap – od 1 do 15 grudnia 2018 r. 1.12. sobota

  • ul. Piłsudskiego – 1 ksiądz od godz. 10:00,
  • ul. Wiślana – 1 ksiądz od godz. 10:00, ul. Szklarniowa (Wesoła) – 1 ksiądz od godz. 10:30
  • ul. Mazowiecka – 1 ksiądz od godz. 10:30,

3.12. poniedziałek

  • ul. Drobiarska (bez nowych szeregowców) – 1 ksiądz od godz. 17:00,
  • ul. Poziomkowa – 1 ksiądz od godz. 18:30, ul. Truskawkowa – 1 ksiądz od godz. 19.00, ul. Miodowa – 1 ksiądz od godz. 20:00

4.12. wtorek

  • ul. Szklarniowa (Sulejówek) – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Topolowa i ul. Korzeniowa – 1 ksiądz od godz. 19:00, ul. Ks. Iwaniuka – 1 ks. od godz. 20:00, ul. Polanki – 1 ksiądz od godz. 20:30

5.12. środa

  • ul. Łąkowa – 1 ksiądz od godz. 17:00, i ul. Kasztanowa (domki) – 1 ksiądz od 18:00
  • ul. Kasztanowa (blok) – 1 ksiądz od godz. 19:00

6.12. czwartek

  • ul. Wodociągowa 9C – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Wodociągowa 9D – 2 księży od godz. 20:00
  • ul. Wodociągowa 9E – 1 ksiądz od godz. 17:00
  • ul. Hotelowa (domki) – 1 ksiądz od godz. 19:00 i Hotelowa 8 (blok) – 1 ksiądz od godz. 19:30

7.12. piątek

  • ul. Szklarniowa 85 (blok) – 1 ksiądz od godz. 19:00 i ul. Szklarniowa 87 (blok) – 1 ksiądz od godz. 20:00

8.12. sobota

  • ul. Drobiarska (nowe domki szereg.) – 1 ksiądz od godz. 10:30
  • ul. Krzywa – 1 ksiądz od godz. 10:00

13.12. czwartek

  • ul. Gościniec 152 – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Gościniec 152 A – 1 ksiądz od godz. 19:00
  • ul. Gościniec 154 – 1 ksiądz od godz. 19:00
  • ul. Gościniec 154 A – 1 ksiądz od godz. 17:00 i ul. Gościniec 156 – 1 ksiądz od godz. 19:00

14.12. piątek

  • ul. Skoczna – 1 ksiądz od godz. 17:00, ul. Gościniec 166 – 1 ksiądz od godz. 18:00 i ul. Gościniec 170/172/174/176/ i 178 – 1 ksiądz od godz. 19:00
  • ul. Malinowa – 1 ksiądz od godz. 19:00
  • Zagórze – 1 ksiądz od godz. 18:00

15.12. sobota

  • ul. Gościniec (domki) – 1 ksiądz od godz. 10:00
  • ul. Trakt Brzeski (Sulejówek) – 1 ksiądz od godz. 10:00
  • ul. Trakt Brzeski (Wesoła płn. – numery nieparzyste) – 1 ksiądz od godz. 10:30 i ul. Trakt Brzeski (Wesoła płd. – numery parzyste) – 1 ksiądz od godz. 12:00