ROK ŚW. JÓZEFA

Napisz list do św. Józefa

Wiele jest świadectw skuteczności orędownictwa św. Józefa. Istnieje tradycja pisania do tego Świętego listów, w których przedstawiane są prośby, a także składane dziękczynienia za już otrzymane Boże Łaski. Do św. Józefa pisać można w każdej sytuacji i w każdej sprawie. W Roku św. Józefa szczególnie zachęcamy do skorzystania z tej formy modlitwy. List można złożyć  za pośrednictwem poniższego formularza. Przesłane listy zostaną opublikowane w „skrzynce św. Józefa”.

Święty Józefie, proszę Cię o błogosławieństwo finansowe dla naszej rodziny. Jesteśmy w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Proszę Cię o pomoc w zdobyciu środków i znalezieniu mieszkania dla naszej rodziny w tej okolicy, w której teraz mieszkamy. Ufam, że będzie to dom uszyty na naszą miarę. Proszę o pomoc i wsparcie i postawienie dobrych ludzi na tej drodze. Za Twoim pośrednictwem modlę się również o znalezienie bliskich ludzi którzy zostaną naszymi przyjaciółmi.

Agnieszka

Święty Józefie, tyle już razy pomagałeś mi w trudnych życiowych sprawach i rozterkach. Rozwiązujesz moje problemy niczym supełki. Tym razem jestem bezradna i rozdarta. Tak bardzo nie wiem już co mam robić. Walczyć czy odpuścić? Proszę Cię o dobry opiekunie pomóż mi we wtorek stawić temu czoła. A jeśli wszystko się rozpadnie, bądź przy mnie w ten trudny czas. Amen.

M.S.

Święty Józefie bardzo proszę cię z całego serca o łaskę powrotu męża sylwestra do rodziny i proszę cię o dar miłości męza do mnie i dzieci proszę święty Józefie uzdrów nasze małżeństwo

Karolina

Świety Józefie proszę wstaw się za moją rodziną, ratuj ją, żeby mąż się nawrocił, żeby wrócił do nas do domu. Żeby pokochał mnie i dzieci

Katarzyna

Św. Józefie patronie naszej rodziny pokornie proszę Cię o łaskę dla mojego męża j naszej rodziny aby mój mąż Marek stronił od alkoholu oraz aby miał silną wolę odmowy picia. Św Józefie ratuj naszą rodzinę.

Ula

Święty Józefie, bardzo się cieszę, że jesteś w moim życiu. Bardzo pragnęłabym poznać człowieka takiego jak Ty byłeś dla Maryi. Chciałabym żebyś pomógł mi poznać człowieka, który mnie pokocha, miłością szczerą i wierną. Dla którego będę najważniejszą osobą na świecie, który będzie mi wierny i dumny ze mnie jako żony. Jestem już w dojrzałym wieku, a bardzo pragnęłabym zaznać prawdziwej miłości i wsparcia, jakim Ty byłeś dla Maryi i Jezusa. Postaw, proszę , na mojej drodze takiego człowieka. Daj mi też umiejętność rozpoznania, że to ten właśnie człowiek wskazany przez Ciebie. Bardzo potrzebowałabym, abyś mi pomógł wygrać w totolotka. Bo nie mam skąd wziąć pieniędzy na spłatę kredytu hipotecznego. A chciałabym też pomóc rodzinie wyremontować dom i zadbać o ich bezpieczną przyszłość. Żeby nikt nie cierpiał z powodu długów i niespłaconych kredytów. Pomóż nam znaleźć wyjście i z tej sytuacji. Błogosław mojej pracy, abym osiągała w niej sukcesy. Opiekuj się mną i bądź ze mną. Pamiętaj o Kazimierzu. Proszę! Kocham Cię

Aleks

Święty. Józefie, proszę o łaskę powrotu mojego ukochanego. Proszę rozjaśnij jego umysł, żeby przemyślał wszystko i znowu mnie pokochał, żebyśmy znowu byli szczęśliwi a w przyszłości wzięli ślub kościelny. Proszę też o wstawiennictwo w sprawie mojego syna.

Kasia

Proszę mojego Patrona św. Józefa  o łaskę zdrowia dla mojej żony Marianny, która choruje ma urojenia.

Józef

Św. Józefie błagam o wstawiennictwo za mojego męża o jego nawrocenie i ratunek naszego małżeństwa .

Agnieszka

Święty Józefie, proszę Cię pomóż mojej córce Ani wyzdrowieć z zaburzeń z depresji, zabierz od niej chęc jedzenia słodyczy. Popraw nasze relacje, chcę aby była zdrowa i szczęśliwa. prosze spraw to do końca maja tego roku.

Mama

Święty Józefie proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu ciasnoty mieszkaniowej naszej rodziny, proszę o pomoc w zakupie 4-pokojowego mieszkania w przystępnej cenie, proszę znajdź dla nas dobrą ofertę. Dziękuję.

Joanna

Błagam o modlitwę o cud uzdrowienia naszego dziecka. Lekarze mówią, że dziecko urodzi się z T21. Błagam św. Józefie wstawiaj się u miłosiernego Boga i wypros cud dla naszego maleństwa, by mogło rosnąć na chwałę Boga Ojca.

Justyna

Święty Józefie proszę cię o dar żebym znalazła dobrego wierzącego męża

Elżbieta

Proszę o dobrego meza dla mnie  i jak to ma być Mariusz to proszę niech w końcu zacznie się starać i pokaże mi że jestem dla niego wazna

Kasia

Święty Józefie proszę o wierzącego i mądrego męża na wzór i podobieństwo Twoje o ile zgodne tj z wolą Bożą. Proszę o pracę blisko mojego miejsca zamieszkania. Wysłuchaj mnie proszę z całego serca. Bóg zapłać.

Mariola

Św. Józefie proszę o pomoc w sprzedaży gruntów. Tak bardzo pragnę pomóc córce.
Proszę o pomoc w uzyskaniu łaski nawrócenia dla moich córek i zięcia. O poprawę stanu mojego zdrowia.

Małgorzata

Święty Józefie proszę Cię aby na Weroniki drodze pojawił się mężczyzna, który będzie mnie szanowal, pracowity, kochajacy, dobry abyśmy zawarli związek sakremantalny jeszcze w 2024 roku.
Święty Józefie pomóż mi.

Weronika

Proszę o wybór dobrej żony, pamiętaj aby była urodziwa

Tomasz

Św. Józefie, proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mojego dziadziusia Dominika, żeby mógł wrócić ze szpitala do swojego domu i żeby nie cierpiał w swojej chorobie.

Karolina

Św Józefie proszę Ciebie wstaw się za moim synem i wybłagaj mu pracę w wyuczonym zawodzie..
Proszę , pomóż nam, spraw aby syn swoją pracą mógł pomagać ludziom chorym, i niepełnosprawnym.

J.

Święty Józefie, proszę wypros nam proszę laske cudu wynajęcia od połowy czerwca tanio 3 pokojowego mieszkania na Ursynowie. Ty znasz nasze możliwości finansowe ale bardzo potrzebujemy większego mieszkania, dla dzieci. Błagam pomóż nam, wypros proszę nam ten cud.

Monika

Proszę Święty Józefie o znalezienie kupującego na mieszkanie mojego narzeczonego. Nasze starania nie przynoszą efektu. Święty Józefie przyjdź nam z pomocą.

Ewa

Święty Józefie, proszę o uzdrowienie mojego dziadka Jurka z choroby nowotworowej. Błagam, żeby odzyskał siły i zdrowie i zaczął normalnie spożywać posiłki.

Magdalena

Św Józefie bardzo Cię proszę o pomoc w znalezieniu dobrej, uczciwej pracy dla mojego męża. Jest nam coraz ciężej, chcielibyśmy zamieszkać sami z naszymi dziećmi ale finansowo jest niemożliwe.
Poprowadź nas proszę w sprawach finansowych.

Karolina

Święty Józefie proszę Cię o orędownictwo u Boga w sprawie uzdrowienia zranień zadanych przez ojca, a także o znalezienie wymarzonej pracy i partnera życiowego i łaskę potomstwa.

Anna

Święty Józefie, dziękuję za otrzymany dar uzdrowienia.

Eva

Święty Józefie, korzystając z takiej możliwości zwrócenia się do Ciebie i wierząc, że jesteś w stanie mi pomóc  chciałabym prosić Cię o zmianę w życiu zawodowym poprzez łaskę zmiany pracy na zgodną z moim wyksztalceniem, w moim Krakowie, powrot do bliskich, których tam mam. Jednocześnie proszę Cię o łaskę miłości, znalezienia dobrego człowieka, przyjaciela narzeczonego i męża w jednym. Tak abym przestała być samotna a zaczęła być szczęśliwa, spełniona prywatnie i zawodowo. Proszę  Cię Święty Józefie postaw na mojej drodze człowieka, który mnie pokocha taką jaką jestem, przy którym będę czuła się bezpiecznie, będzie mnie szanował i chciał stworzyć rodzinę, proszę o dar macierzyństwa i ojcostwa dla nas. Ufam że mi pomożesz mimo, że tracę już nadzieję. Błogosław mi Święty Józefie i ratuj z samotności w wielkim mieście.

Ania C

Józefie…Bardzo Cię proszę o znalezienie odpowiedniej dla mnie pracy. Amen

Weronika

Św Józefie  proszę wstaw się u swego Syna i Maryi o uzdrowienie mego wnusia z ciężkiej choroby genetycznej. Spaw, aby zaczął się rozwijać umysłowo, fizycznie i duchowo.
Błagam usłysz moją prośbę.

Babcia

Święty Józefie, przyjdz proszę z pomocą dla mnie i mojej siostry Maryli. Obie jesteśmy w podobnej sytuacji – musimy wrócić do pracy zostawiając w domu małe dzieci, oraz w naszych małżeństwach się nie układa. Pomóż proszę św. Józefie i otocz nas opieką – pomóż prosze znaleźć dobrą prace, mądrą opiekę dla dzieci podczas naszej nieobecności, i o pomoc w odbudowaniu małżeństw i znalezieniu na to wszystko sił.
Momentami jest bardzo cieżko, ale mocno wierze, że to chwilowa próba i będzie pięknie.
Dziękuję Ci Kochany Józefie

Ela

Święty Józefie proszę Cię o szczerego, dobrego, wierzącego i kochającego męża.

Aga

Święty Józefie proszę Cię o dar dobrego meza dla mnie byśmy się spotkali rozpoznali zakochali w sobie i stworzyli szczęśliwe malzenstwo i mieli potomstwo zdrowe. Proszę o jak najszybsze wypelnienie mojej prośby. Bym nawet w tym roku lub przyszłym była już szczęśliwa żona. Dziękuję

Katarzyna

Święty Józefie. Proszę o łaskę pojednania z synem . Proszę aby mój syn zrozumiał jak ważne są relacje z rodzicami i siostra. Proszę o dobra mądrą uczciwa synowa. Prosze żeby relacje między nami i jego dziećmi była pełna miłości. Proszę Cię również o prawdziwe nawrócenie mojego męża , aby Bóg był dla niego na pierwszym miejscu. Proszę Cię również aby moja wnuczka miała z nami doskonały kontakt pełen miłości i bliskości. Opiekowaliśmy się nią 4 lata a teraz się trochę od nas oddaliła. Proszę aby była mądra, pełna życzliwości i empatii. Proszę o wypełnienie serc moich dzieci i wnuków miłością . Dziękuje za wszelkie łaski.

Lila

Św.Józefie proszę o pojednanie I odrodzenie naszego małżeństwa.

M

Witaj św. Jozefie zsyłam Ci moje pozdrowienie miłości i szacunku. Przychodzę do Ciebie prosić Cie o spotkanie osobiste z Miroslav Danis. Poznaliśmy się przez facecbooka, ale on modlił się  o miłośc do kobiety od 3.5 roku ja od tego czasu zostałam sama i tez poprosilam Boga o milosc. Ja jestem Polką, on jest ze Slowacji ale mieszka w Paryzu .Ja mieszkam w Manchester. Sw Jozefie pomoz nam spotkac sie osobiscie ,bo widzisz cale moje serce jest dziwnie rozpalone takie cieplo czuje, a nigdy wczesniej tego nie czulam, on tez,ale pierwsze marzenie moje jest takie zebysmy razem wspolnie kleczac odmowili Ojcze nasz. Prosze Cie sw. Jozefie i bardzo dziekuje, ze jestes.

Ewa

Święty Józefie proszę o wstawiennictwo za mojego tatę śp. Jana, który zmarł wczoraj, o przebaczenie grzechów i Boże miłosierdzie dla niego.

Marta

Święty Józefie proszę pomóż nam w sferze finansowej, spłacić jak najszybciej kredyty. Oby nigdy nie było problemu ze spłata a także żeby znalazły się pieniążki na dalszy remont domu(pokoi dzieci)
Dopomóż również w rozwiązaniu  problemu którym jest powrót do pracy po macierzyńskim. prosimy także o łaskę zdrowia dla całej rodziny oraz zrozumienie siebie nawzajem.
Pokierowanie nas na dalszej ścieżce zawodowej..

Żaneta

Kochany Święty Józefie,
W pierwszych słowach mego listu chcę Ci podziękować za Twoją opiekę nad całą naszą rodziną. Proszę Cię święty Józefie o opiekę nad nami, przede wszystkim miej w opiece mojego męża. Błogosław jego firmie, którą prowadzi wspólnie z bratem. Nadeszły gorsze czasy w ich branży, proszę aby mieli zlecenia i ludzie mieli pracę. Proszę aby przetrwali ten czas.
Miej w opiece moje kochane dzieci, Szymusia i Marysię. Proszę o zdrowie dla nich i wzajemną miłość.
Proszę o opiekę nad moimi rodzicami i teściem o zdrowie dla nich i wszelkie potrzebne łaski.
Święty Józefie myślimy nad powiększeniem rodziny, proszę aby udało się to do końca tego roku

Kinga

Święty Józefie, dziękuję za tyle łask otrzymałam od Boga za Twoją przyczyną. Dziękuję Ci za Twoje orędownictwo. Proszę o łaskę wierności Chrystusowi dla moich dzieci i wnuków, dała córki Ani, zięcia Marka, wnuka Patryka, dla Syna Rafała, synowej Aliny, wnuka Kacpra dla córki Krysi zięcia Tomka, wnuczkę Hani i Emilki o silną wiarę nadzieje i miłość, nawrócenie, szczerą spowiedź świętą, w tym okresie wielkiego postu i cały czas  uczestniczenia w Eucharystii, na modlitwie by modlili się z Miłością, wiarą by tego bardzo chcieli jak Łania pragnie pić wody ze strumienia  tak jak i ja by oni pragneli bliskości Bożej… Św Józefie módl się za nami. Amen niech się stanie z godnie z wola Bożą, a moja wola nie będzie z godnie z wola Bożą . Amen

Ewa S

Proszę o łaskę zdrowia dla Pawła który choruje na nowotwór
Proszę o błogosławieństwo, zdrowie, nawrócenie, pokój miłość i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny Przywarów i Starzyńskich
Proszę o łaskę znalezienia najlepszego męża dla mnie na już i na zawsze, żebym nie była już samotna

Julia

Święty Józefie, dziękuję Ci bardzo za pomoc w sprzedaży działki. Wpłaciłem dużą zaliczkę na dom, która by mi przepadła gdybym nie sprzedał działki i w ten sposób nie zgromadził całej potrzebnej kwoty. Przez długi czas nie było nikogo chętnego na kupno działki. Dopiero gdy zwróciłem się w modlitwie do św. Józefa pojawił się klient, który szybko kupił działkę akceptując bez negocjacji moją wyjściową cenę. Dziękuję Ci św. Józefie za pomoc, to był dla mnie wtedy bardzo duży problem i zmartwienie.

Mirek

Święty Józefie, w twoje święto, proszę, abyś dał mi łaskę dostania pracy w szkole nr. 8, której tak bardzo potrzebuje i pragnę tam pracować. Święty Józefie wstaw się za mnie.

Iza

Święty Józefie,  proszę Cię o dobrego i wierzącego męża oraz dar potomstwo dla Katarzyny. Proszę Cię z całego serca.

A.

Święty Józefie, modlimy się codziennie o potomstwo Renata i uzdrowienie z niepłodności.

Renata i Darek

Święty Józefie, proszę Cię o uzdrowienie oczu mojej córki Aleksandry, przede wszystkim proszę o uzdrowienie lewego oka z zeza.

Ilona

Święty Józefie. Bardzo proszę o szczęśliwą przeprowadzkę do Janowa i znalezienie tam pracy

Emilia

Święty Józefie, bardzo proszę cię o łaskę zdrowia. Żebym wyzdrowiała i odzyskała dobre samopoczucie. Uczyń swój wielki cud

Marta

Święty Józefie!  Proszę Cię o  dobrego, kochającego chłopaka dla mojej córki. Aby połączyła ich prawdziwa miłość, przyjaźń, szacunek, a w przyszłości związek sakramentalny.  Proszę także o przemianę dla mego syna, by w końcu zrozumiał, co jest w życiu ważne.

Anna

Święty Józefie, proszę Cię o uzdrowienie mojego życia i wypełnienie woli Bożej w moim życiu.

Łukasz

Drogi przyjacielu św Józefie!
Proszę Cie o dar potomstwa dla mnie i dla Lucyny, a także o wszelką pomoc w pracy, by była zgodna z misją i Wolą Boga amen!

Kamila

Drogi św. Józefie. Proszę Cię gorąco o łaskę znalezienie najlepszej żony dla mnie, żeby mnie akceptowała, takim jakim jestem i mnie kochała oraz odwzajemniała moją miłość. Proszę Cię też o łaskę dostrzeżenia miłości w odpowiednim momencie, a także bym ja był dobry i uwierzył w siebie. Proszę by była to osoba, która spodoba mi się wizualnie, wiesz jaki jest mój ideał kobiecego piękna, oraz jakie cechy charakteru i zainteresowania cenię sobie u kobiet. Stawiam na naturalność, ale też dobrze by było, aby to była osoba wykształcona, kulturalna i lubiła niektóre rzeczy, które i ja lubię. Może to być też to kobieta starsza ode mnie niewiel starsza lub młodsza, z ustabilizowanym życiem emocjonalnym. Pozwól mi poznać tę osobę w odpowiednim momencie dla mnie, a także wspomóż w mnie osiągnięciu stałej pracy, w której będą robić to co lubię.

Bartek

Św. Józefie gorąco Cię proszę aby Adam się do mnie odezwał.

E

Kochany Święty Józefie, proszę Cię o dobrego męża dla mnie, aby dbał o dom, o rodzinę, był bardzo wspierający i kochający. Był osobą bardzo odpowiedzialną i kochał Matkę Bożą

Klara

Kochany Święty Jozefie, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo w wiadomej sprawie oraz pomoc w wyleczeniu z choroby. Dziękuję.

Helena

Święty Józefie proszę Cię bardzo, abym znalazła dobrego męża i założyła z nim rodzinę. Proszę, abym nie musiała spędzać sama tych Świat Bożego Narodzenia 2024 r, abym spędziła je z ukochaną osobą, która będzie mi towarzyszyć do końca życia. Bardzo Cię o to proszę.  I wstawiaj się za mną w tej sprawie u naszego Ojca

Justyna

Święty Józefie !
Nie proszę tylko błagam, zaopiekuj się sprawą stwierdzenia nieważności małżeństwa Krzysztofa. Jeśli ta znajomość ma przetrwać i dać w przyszłości owoc w postaci małżeństwa to proszę zaopiekuj się wszystkim  ! Józefie Ty wiesz !

Katarzyna

Święty Józefie pokornie proszę Cię o to by W.J. zwrócił wszystkie pożyczone pieniądze od taty. Przez to, że trwa to już ponad dwa lata jesteśmy pogrążeni w coraz większym chaosie finansowym. W firmie jak i prywatnie. Odbija się to na naszych relacjach rodzinnych. Dopomóż św. Józefie by W.J. zwrócił wszystkie pieniądze. Porusz jego sumienie, skrusz zatwardziałość jego serca. Dopomóż by nasza sytuacja finansowa w końcu się odmieniła.

Michał

Drogi Święty Józefie, mam już 28 lat i bardzo chciałbym wyjść za mąż za mężczyznę którego pokocham że wzajemnością. Chciałbym mieć pewność że ta osoba mnie nie zostawi będzie mnie szanować i będzie akceptować mnie taka jaką jestem. Jeżeli ten mężczyzna jest już w moim życiu, jeśli go znam, a tak właśnie czuje, proszę Cię o to, aby on podjął ten krok dalej i abyśmy zostali małżeństwem. Nie chce już więcej żyć samotnie. Ponadto proszę Cię św. Józefie o pomoc w znalezieniu dobrej pracy dla mnie i zdrowie psychiczne.

Łucja

Kochany św. Józefie dziś zaczynam Nowennę do Ciebie o przepisanie domu po dziadkach na mojego brata ,o to aby kuzyni po zmarłym wujku twoim imienniku Józefie przepisali dom na mojego brata. Bardzo chciałabym go wyremontować, ale potrzebuje twojej pomocy kochany św. Józefie, jeśli taka będzie twoja wola i woła naszego Pana Jezusa. Proszę wypros u Pana Boga łaski nam potrzebne do tego. Ty wiesz jak bardzo tego pragnę, proszę pomóż mi. Dziękuję

Aneta

Kochany Święty Józefie, dziękuję Ci za wszystko co do tej pory dla mnie uczyniłeś. Proszę o dalszą opiekę dla mnie i mojej rodziny. Buziaki.

Marysia

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Józefa o odbudowę związku z Maciejem.

Aga

Święty Józefie, tyle łask otrzymałam od Boga za Twoją przyczyną. Dziękuję Ci za Twoje orędownictwo. Proszę o łaskę wierności Chrystusowi dla moich dzieci i o dobre rodziny dla nich.

Małgorzata

Święty Józefie, proszę pomóż synowi w szkole, pomóż mu zaprzyjaźnić się z kolegami i koleżankami z klasy i szkoły, pomóż mu znaleźć dobrą pracowitą wierzącą dziewczyne. Prosze o dobry kierunek studiów dla niego.

Ewa

Drogi św. Józefie, proszę cię o zmianę w moim życiu. Żebym wyszła do ludzi, przestała się bać, żebym uwierzyła w siebie, znalazła jakiekolwiek swoje miejsce w tym świecie, sens i cel. Grupę wsparcia, psychoterapie, cokolwiek. Błagam zmień coś w moim życiu. Bóg zapłać

Ania

Święty Józefie, proszę cię bardzo żebym znalazła dobrego męża I założyła z nim rodzinę, żeby był w końcu się wszystko ułożyło. Proszę Cię o zdrowie dla mojego brata psychiczne i fizyczne o uwolnienie jego z choroby, a także od uzależnienia komputerowych. Proszę cię równie o zdrowie dla rodziców i reszty mojego rodzeństwa i opiekę nad nami Maryi. Niech Pan Bóg nam błogosławi. A ty Święty Józefie wstawiaj się za nami u Niego Proszę.

Justyna

Święty Józefie. Dziękuję za wszystkie łaski oraz pomoc, którą od Ciebie otrzymałam. Proszę Cię, aby udało mi się zdać egzaminy na studiach. Wiesz jak bardzo jest to dla mnie ważne.

Emilia

Święty Józefie, oddaję pod Twoje wstawiennictwo i opiekę moją relację z Piotrem. Zawierzam Tobie nas oboje. Dziękuję Dobremu Bogu za dar życia Piotra i za to, że postawił go na mojej życiowej drodze. Przepraszam z pokorą za swoje błędy i niedoskonałości, obiecując poprawę. Proszę o uzdrowienie duszy i ciała oraz uleczenie relacji pomiędzy mną a Piotrem, o pokój w rodzinie. Proszę za Twym potężnym wstawiennictwem o to, abyśmy stworzyli z Piotrem rodzinę Bogiem silną na fundamentach wiary, nadziei i miłości. Jezu, Maryjo, Józefie oświecajcie nas, dopomagajcie nam, ratujcie nas!

Anna

Drogi Święty Józefie, gorąco proszę Cię o łaskę znalezienia najlepszego męża dla mnie, żeby mnie kochał i szanował, proszę o piękną, prawdziwą i gorącą odwzajemnioną miłość dla mnie. Proszę żebym ja również otworzyła się na tę miłość i potrafiła kochać i być dobrą kochającą żoną dla tego mężczyzny. Proszę Cię, żebym najbliższe święta Bożego Narodzenia 2024 roku spędziła z chłopakiem, który ma być moim mężem.

Joanna

Święty Józefie, proszę o Twoje wsparcie w odnalezieniu mojej obrączki ślubnej. To dla nas bardzo ważne, Ty wiesz, ile przeszliśmy i jak cenimy dziś jedność małżeńską.
Prosimy Cię też o dom dla naszej rodziny, bezpieczny, własny, z garażem i ogrodem, dużym salonem i jadalnią, sypialniami, gdzie będziemy mogli przyjmować gości.
Bądź przy nas, wspieraj nas!

Kinga

Święty Józefie, proszę o łaskę znalezienia męża dla mojej córki Martyny. Proszę, aby był to mąż od Boga Najwyższego i aby to małżeństwo było wypełnione dobrą miłością i szacunkiem, a jej mąż z charakterem na Twój wzór święty Józefie dobry, spokojny, pracowity i najwyżej starszy 6 lat, wyższy wzrostem od Martyny.

Gosia

Proszę św. Jozefie za Jarka o uwolnienie ze schizofrenii, depresji i nikotynizmu oraz bezdechu sennego. Dla Sylwii o uzdrowienie z niedosłuchu po grypie.

Dorota

Drogi Święty Józefie gorąco proszę Cię o łaskę znalezienia najlepszego męża dla mnie, żeby mnie kochał i szanował, proszę o piękną, prawdziwą i gorącą odwzajemnioną miłość dla mnie. Proszę Cię, żebym najbliższe święta Bożego Narodzenia 2024 roku spędziła z chłopakiem, który ma być moim mężem.

Julia

Święty Józefie, proszę o łaskę dobrej pracy dla mojego syna Radka. To dobry człowiek, ale niestety nie jest pewny siebie i za bardzo się stresuje. Nie może znaleźć pracy, która pozwoliłaby mu uwierzyć w siebie. Proszę o wsparcie w modlitwie.

Matka

Święty Józefie, błagam, ratuj moją rodzinę, moje dzieci. Błagam o nawrócenie męża, o jego przemianę, żeby się opamiętał. Jesteśmy w trakcie rozwodu..

Kasia

Święty Józefie, moja mama się do Ciebie modli, więc stwierdziłam, że też spróbuję. Jestem studentką, nie dostałam akademika, więc dojeżdżam na uczelnię. Kiedy jestem u siebie w mieście to czuję się bardzo samotna. Dlatego proszę Cię, żebym poznała nowych znajomych, z którymi mogłabym spędzać czas i porozmawiać. Proszę Cię też, żebym poznała chłopaka w którym zakocham się z wzajemnością i w przyszłości stanie się moim mężem. Żeby był dla mnie, jak ty byłeś dla Maryi oraz żeby był z mojego miasta lub okolic.

Nina

Święty Józefie, bardzo proszę o odnowienie mojej relacji oraz znajomości z Joanną, którą nie tak dawno poznałem.

Dawid

Święty Józefie, proszę pomóż znaleźć dobrą żonę dla mojego syna, Mateusza. Połącz ich w sakramentalnym związku małżeńskim. Pomóż Maćkowi zdać dobrze egzaminy maturalne i wybrać odpowiednią uczelnię do dalszej nauki. A dla mojego męża i dla mnie łaskę zdrowia, miłości i prowadź na drodze.

Ewa

Święty Józefie,  proszę Cię o dobrą, wierzącą żonę dla mojego syna Pawła i dobrą pracę, którą będzie lubił.

Ewa

Święty Józefie, proszę cię o błogosławieństwo finansowe i dar wiary dla mojej rodziny. A dla zmarłych z rodziny wyproś łaskę nieba. Amen.

Agnieszka

Święty Józefie, bardzo proszę Cię o dar potomstwa dla mnie i mojego Męża. Dziękuję za wszelkie łaski, którymi Nas obdarzasz.

Justyna

Święty Józefie, proszę cię wstaw się za mną do Boga, aby Bóg uzdrowił moje życie i z choroby nowotworowej. Prosze Cię chroń mnie i mojego męża nasze dzieci i wnuczki. Miej w opiece nas i umacniaj naszą miłość.

Józefa

Święty Józefie, oddaje pod Twoją opiekę relacje Kamili i Rafała. Jeśli taka jest wola Bożą to proszę o umocnienie albo zakończenie tej relacji. Proszę o uwolnienie Rafała z ducha kłamstw, aby potrafił stanąć w prawdzie. Dla Kamili o pokój jej serca.

Kamila

Święty Józefie, dziękuję.

Kasia

Święty Józefie, proszę o nawrócenie mojej żony Darii. Wtedy będzie wszystko możliwe. Dziękuję.

Piotrek

Święty Józefie, proszę o uratowanie mojego małżeństwa, błagam Cię wstaw się za mną.

Mariusz

Święty Józefie, błagam Cię o pomoc w naprawieniu moich relacji z Jacques. Bardzo go kocham i nie pozwól bym więcej cierpiała i płakała. Proszę wyproś mi łaskę i niech on da nam szansę na związek, który przyniesie nam obojgu dużo szczęścia. Miej nas w opiece, umacniaj naszą miłość, byśmy zamieszkali razem, pobrali się i założyli rodzinę.

Agnieszka

Święty Józefie, oddaję Ci relację z Michałem, która obecnie przeżywa trudne chwile, proszę Cię żebyśmy się na nowo odnaleźli i budowali na nowo, umieli ze sobą rozmawiać i być. Proszę Cię o wiarę, o czystość. Proszę Cię żeby Michał stawał się odpowiedzialnym mężczyzną, który nie boi się wyzwań. Daj mu wiarę.

Grażyna

Kochany Święty Józefie, podejmuję dziś Nowennę, prosząc Cię o Twoje wstawiennictwo, które jest potężne. Nawet, gdy nie spełniają się nasze wszystkie zanoszone do Ciebie prośby, jesteś ciągle na straży naszego dobra i spraw, których bez Twego przemożnego wstawiennictwa nie możemy sami ułożyć. W Nowennie trzy lata temu modliłam się o dobrego męża i powrót do zdrowia mamy. Jak nigdy wcześniej zaczęły się dokonywać cuda. Modląc się o zdrowie mamy w jednym z europejskich sanktuariów, poznałam dobrego człowieka. Wierzyłam, że to mój przyszły mąż, tak deklarował, albo takie miał marzenia. Ja też. Ale trochę czasu zabrało mi w to uwierzyć. Może jest już za późno, by tą relację przywrócić do tamtego uniesienia, radości i planów. Mimo wszystko wierzę, że ten ktoś był od Ciebie i innych Świętych, którzy się za nami wstawiali u Boga. Jest mi bardzo ciężko pozostać na obecnym etapie pytań, żalu, nadziei. Święty Józefie, daj mi dotrzeć do prawdy, daj ją poznać. Pokieruj dobrze naszym losem. I daj mi siły do pracy, zapał do realizacji projektów zawodowych, radość z pracy. Błagam o zdrowie dla taty, dla mnie i bliskich. Wierzę, że mama jest w niebie, ale miej ją Święty Józefie przy swoim boku. I dziękuję, że byłam z mamą do końca.

A.

Święty Józefie, błagam cię o uzdrowienie ze schizofrenii.

Adrian

Święty Józefie, proszę Ciebie o znalezienie dobrej pracy, tak bardzo mi ciężko, miej mnie w swojej opiece.

Paweł

Święty Józefie, bardzo proszę pomóż, żeby mój mąż dostał pracę, żeby odzyskał spokój psychiczny i uwierzył w siebie, żeby nawrócił się i uwierzył w moc modlitwy bo dzięki modlitwie nie ma rzeczy niemożliwych.

Monika

Święty Józefie, proszę Cię o pracę i ciche, ładne mieszkanie. Żebym stał się głową rodziny jakiej potrzebuje moja żona. Duchowo, mentalnie, finansowo i romantycznie. Amen

Wojtek

Święty Józefie, prośba o miłości żony do mnie, aby chciała utrzymać małżeństwo.

Artur

Święty Józefie, dziękuję Ci za otrzymane łaski za Twoim pośrednictwem. Proszę Cię, abyś nauczył mnie pełnić wolę Bożą w cichości tak jak Ty to robiłeś, proszę cię także o pomoc w pilnej sprawie, Wstaw się proszę za moją prośba o uzdrowienie duchowe i fizyczne mojej ukochanej Mamy. Ona tak bardzo cierpi, proszę cię o dobre wyniki i o poprawę zdrowia dla niej, Ulituj się proszę Święty Józefie, wymodl dla niej uzdrowienie

Natalia

Święty Józefie! Proszę o łaskę uwolnienia od zajadania smutków cukrem. Proszę o ciszę serca, aby usłyszeć to co mówi Bóg.

Ania K

Święty Józefie! Trafiłam przypadkiem na listy do Świętego Józefa. Ty wiesz przez jakie trudności przechodzę. Proszę Cię, wstaw się za mną u Jezusa, aby oddalił ode mnie na zawsze depresje i nerwicę lękową. Żebym mogła w końcu zostać mamą. Proszę o zdrowego dzidziusia. Proszę Cię Święty Józefie, abyś sprawił, że uda nam się żyć godnie i pozyskać więcej klientów na naszą pracę wraz z mężem. Proszę o pomoc w sprawach mojego męża związanego z działalnością, którą chce założyć. Błogosław naszej rodzinie.

Agata

Święty Józefie! Opiekunie Rodzin! Pomóż mi proszę, w tak ważnej dla mnie sprawie – w odnalezieniu obrączki ślubnej. Doskonale wiesz, że zgubienie jej przeze mnie bardzo mnie boli, w końcu była to obrączka poświęcona Bogu, na znak zawartego małżeństwa. Ze łzami w oczach proszę Cię o to. Święty Józefie pomóż! Stań się naszym opieknem i patronem naszej rodziny. Wyproś u Boga tę łaskę i daj mi możliwość wychwalenia Cię!
Dziękuję Ci bardzo. Ufam, że pomożesz!!!

Ada

Święty Józefie Patronie rodzin. Bardzo proszę o uwolnienie ze zniewoleń mojego męża Krzysztofa. Proszę o jego nawrócenie. Proszę o to, aby był dobrym mężem i ojcem. Proszę cię także o uzdrowienie moich dzieci z chorób, które mają i ochronienie ich od tych, które miałby je w przyszłości spotkać. Proszę Cię również o wlanie w moje serce pokoju, cierpliwości i miłości, abym nie była tak nerwowa, impulsywna i niecierpliwa.

Ola

Święty Józefie, proszę Cię z całego serca, wstawiaj się u Pana Boga za mną, abym znalazła dobrego męża I założyła z nim rodzinne. Chciałabym, żeby ta relacja była oparta na Panu Bogu. Proszę także o opiekę nad moimi rodzicami, o ich zdrowie i potrzebne dla nich łaski oraz dla mojego rodzeństwa o zdrowie i potrzebne dla nich łaski moc wiary .Dziękuję

Justyna

Święty Józefie, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo oraz opiekę nad moją rodziną. Bardzo proszę, abyś znalazł mi dobrego, opiekuńczego, szlachetnego, mądrego, wolnego od nałogów, odpowiedzialnego męża, który również będzie blisko Boga. Wysokiego przystojnego o pięknym czarującym uśmiechu i mądrych oczach. Aby akceptował mnie i kochał i moje wady i zalety i abym ja go mogła otoczyć miłością i abyśmy wspólnie mogli założyć rodzinę. Amen

Natalia

Święty Józefie, proszę, żeby jak najszybciej znalazł się uczciwy kupiec i nasza działka w końcu została sprzedana.

Anna

Święty Józefie, cieszę się bardzo, że jesteś patronem mojej rodziny. Proszę Cię z całego serca wstaw się u Pana Boga za nasze małżeństwo oraz nasze dzieci. Chciałabym, aby mój mąż był dobrym przykładem dla moich dzieci. Proszę o jego całkowitą przemianę serca. Aby zły odszedł i przestał mieszać. Żeby uświadomił sobie, że jest grzesznikiem i poszedł na szczera spowiedź. Spraw, aby nasze małżeństwo było silne Bogiem i niezniszczalne na zawsze

Paulina

Święty Józefie, proszę o pomoc w wiadomej intencji;)

Maja

Święty Józefie, proszę o wstawiennicza pomoc  dla mojej rodziny. Szczególnie o pokierowanie mną w sprawie walki z nieuczciwą sąsiadka w sądzie. Proszę o znalezienie dobrego prawnika, który mógłby pomóc. Proszę również o pomoc życiową dla syna, żeby mógł założyć rodzinę, znalazł w końcu kandydatkę na żonę, z którą miałby szczęśliwa, katolicka rodzinę i zdrowe dzieci. Proszę również o zdrowie dla mojego męża, dla mamy i dla mnie, ponieważ od tych ciągłych stresów borykam się z chorobami. Dziękuję Ci święty Józefie za dotychczasowe wstawiennictwo. Zawierzam Ci wszystkie moje problemy i ufam, że mnie nie zawiedziesz.

Bożena

Święty Józefie, bardzo proszę o pracę w szkole podstawowej nr 8, abym dostała prace od czerwca 2024 roku i żeby praca była w godzinach 9-17. Proszę także o zdrowie dla mamy która idzie do szpitala, aby wyniki wyszły dobre. Niech Bóg ma ją w opiece. Jezu, Maryjo, Józefie Wy się tym zajmijcie

Iza

Święty Józefie, proszę Cię o łaskę pracy od 1 lutego tego roku. Pracę w godzinach od 7 do 15. Gdzieś blisko domu. Dobrze płatną. W dobrej atmosferze z dobrymi i uczciwymi ludźmi. Pracę, w której będę mogła korzystać bez problemu z urlopu razem z mężem.

Kasia

Święty Józefie, dziękuję za wszelkie łaski. Proszę o wstawiennictwo w intencji otrzymania wartościowej, satysfakcjonującej pracy, w mądrym zespole, gdzie będę mogła się zawodowo rozwijać. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny – w szczególności dla małego synka – Wojtusia. Święty Józefie wstawiaj się za nami !

Kinga

Święty Józefie, bardzo proszę o zdrowie dla mojego Syna Maximiliana. O siłę w pokonywaniu trudów dnia codziennego, wyzbycie się nałogu.
Ja sama na swojej drodze chciałabym spotkać mężczyznę z którym już do końca życia uda mi się przeżyć. Dziękuję za wszystkie inne otrzymane łaski, za pracę i nowego szefa.
Dziękuję.

Kasia

Święty Józefie, trafiłam przez przypadek na możliwość napisania do Ciebie listu. W obecnej sytuacji jestem w totalnym dołku. Nie czuję już radości z życia i po raz kolejny zaczęłam szukać w swoim życiu Boga. Wiem że wiele już razy Go zawiodłam ale mam nadzieję że mi wybaczy i przytuli do serca. Wydaje mi się że jestem sama na tym świecie i nie mam do kogo zwrócić się o pomoc. Święty Józefie dodaj mi siły i odwagi do dalszego poszukiwania naszego Ojca, wyproś dla mnie potrzebne łaski, pomóż odnaleźć radość z życia oraz radość z obcowania z Panem Bogiem. Już teraz dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobisz.

Paulina

Święty Józefie, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i Twoje orędownictwo u Pana Boga. Proszę Cię, wyproś mi u Pana Boga łaskę dobrego męża. Pracowitego, odpowiedzialnego i kochanego mężczyznę, przy którym poznam, czym jest prawdziwa i szczera miłość.

Aneta

Święty Józefie, błagam ratuj mego wnuka.

Babcia

Święty Józefie, błagam Cię, wstaw się za moją Siostrą Barbarą, Jej dziećmi i mężem. Jeśli taka wola Boża, niech się nawróci i wycofa pozew o rozwód. Jeśli wola Boża w życiu mojej siostry jest inna, proszę udziel Jej siły w wychowywaniu dzieci i dalszym życiu. Ty, który wychowywałeś samego Jezusa, wstaw się, by Pan skruszył serca Kamila, Andrzeja, Teresy, Bogusława, Władysława, Aleksandry, Tomasza…

Ewa

Święty Józefie, pomóż mi proszę w znalezieniu dobrego męża. Proszę o człowieka dojrzałego, który będzie potrafił podjąć decyzję o małżeństwie. Tak bardzo pragnę mieć rodzinę. Proszę spraw, aby ta osoba była wierząca i zdolna do stworzenia trwałego związku. Chciałabym, aby mój przyszły mąż modlił się na różańcu i chciał mieć dzieci. Proszę Cię o miłość, aby ta osoba mnie pokochała i była mi wierna. Proszę niech rodzina mojego przyszłego męża zaakceptuje mnie i pokocha. Święty Józefie błagam pomóż, modlę się już tak długo.

Ola

Święty Józefie, proszę Cię o uwolnienie od nałogu mojego tatę, martwię się o niego i cierpi na tym nasza rodzina .Spraw, aby zrozumiał że ma problem, aby się nawrócił i uwolnił od uzależnienia.

Córka

Święty Józefie, proszę Cię o dobrego męża dla mnie, bez nałogów, który będzie stawiał Boga na pierwszym miejscu, który będzie mnie kochał, a miłość będzie okazywał nawet przez drobne gesty. Aby miał na względzie moje zdanie, ale także aby był asertywny i też skory do kompromisów.  Abyśmy mieli podobną wizję spędzania wolnego czasu i abyśmy mieli wspólne pasje. Proszę Cię też, aby miał rodziców, którzy dali mu dobry przykład jak powinna wyglądać miłość i by byli ludźmi o dobrych sercach.
Amen.

Kinga

Święty Józefie, bardzo proszę o natychmiastowa pomóc finansowa, żebym mogła wykupić leki, oddać długi i wyjść wreszcie na prostą z opłatami. Proszę również wstaw się u Swojego Syna, żeby zajął się moja sprawa o odszkodowanie. Twoja czcicielka.

Władzia

Święty Józefie, jestem mamą 3 letniego Olafka, który choruje na liczne alergie i chorobę skóry. Bardzo proszę Cię o pomoc dla mojego synka, niech jego cierpienie się już skończy. Ja sama już nic nie mogę, ale wierze w Twoją pomoc. Opiekunie Maryi i Jezusa proszę zaopiekuj się moim synkiem.  Jeśli to zgodne z wolą Boża daj mu zdrowie i radość dzieciństwa.

Danuta

Święty Józefie, prosimy Cię o łaskę daru potomstwa dla nas. Mówią, że do Ciebie najlepiej pisać terminami i konkrety. W związku z tym chcielibyśmy do końca roku 2024 tulić w ramionach nasze dziecko. Dziękuję Ci za dobrego męża, którego mi dałeś. Wysłuchałeś moich próśb w ostatnim liście. Ty wiesz, co Ci obiecałam i słowa dotrzymam. Święty Józefie wysłuchaj naszych modlitw i wraz z Niepokalanie Poczętą NMP wstawiaj się za nami do Swojego Ukochanego Syna Jezusa.

Klaudia

Święty Józefie, bardzo Cię proszę z całego serca, o znalezienie dobrej żony i założenie rodziny.

Łukasz

Święty Józefie, proszę o łaskę dobrego męża w moim życiu, by był mężny i szlachetny. Pozostaje w ufności mojej, że wysłuchasz.

Martyna

Święty Józefie, proszę o wspólne święta z rodziną spędzone w mojej rodzinnej miejscowości.

Anna

Święty Józefie, proszę pogódź naszą rodzinę Proszę o zgodę pomiędzy mężem a moją mamą.

Ana

Święty Józefie, bardzo proszę, otaczaj opieką Tomka i Agnieszkę. Pomóż znaleźć dobrą żonę dla Tomka i dobrego męża dla Agnieszki, aby założyli rodziny, jeśli taka wola Boża, i cieszyli się dobrym zdrowiem i wzajemnym szacunkiem. Proszę Cię także o spokój ducha dla mnie i pomoc w chorobie, abym miała siły pomagać swoim dzieciom, a może kiedyś wnukom.

Ewa

Święty Józefie, błagam pomóż mojemu wnukowi pokonać zło i nieodpowiednie towarzystwo. Niech pokona grzech i powróci do Boga, chodzi do szkoły i rozwija swoje zdolności, szanuje swoją rodzinę i siebie samego. Ufam, że pomożesz mu. Dziękuję Ci za to.

Elżbieta babcia

Święty Józefie, odkryłam Cię przypadkowo, szukając pomocy w trudnej sprawie. Otóż zniszczyłam relację z kimś na kim mi bardzo zależy.  Przez moją nieszczerość straciłam najbliższą mi osobę. Nie wiem dlaczego tak postąpiłam, ale bardzo żałuję swojego zachowania. Mężczyzna ten wykreślił mnie ze swojego życia, może ma słuszność, ale patrząc na relację która nas łączyła,  ciężko mi bez niego żyć. Codziennie budził mnie uśmiechem, ciepłem, przed zaśnięciem zawsze z nim rozmawiałam. Czuję pustkę i wstyd, że postąpiłam nieszczerze wobec niego. Proszę Cię o wstawiennictwo i naprawienie mojej relacji z Adrianem.

Barbara

Święty Józefie, proszę Cię z całego serca, wstaw się u Pana Boga za mną, żebym mogła znaleźć pracę stałą, stabilną i na dobrych warunkach finansowych, żebym była z niej zadowolona oraz o łaskę zdrowia dla siostry Asi.

Basia

Kochany Święty Józefie, dziękuję za wszystko. Modlę się, błagam i bardzo proszę o ratunek, naprawę, odnowienie i wzmocnienie związku, relacji i komunikacji między Pawłem i mną. Proszę, żeby Paweł do mnie wrócił i dał mi i naszemu związku jeszcze jedną szanse. 

Sylvia

Święty Józefie, Opiekunie mój – pokieruj naszymi krokami w rozwiązaniu problemów finansowych. Amen.

Ania

Święty Józefie, dziękuję za mojego Narzeczonego, proszę Cię o Twoją opiekę nad Nim o zmianę jego wartości, aby tak kierował swoim życiem by zbliżać się, do Boga całym sercem, proszę rozwiąż nasze problemy finansowe związane z weselem i daj nam miejsce gdzie zaraz po ślubie będziemy mogli tworzyć prawdziwą rodzinę.
Święty Józefie pomóż nam wytrwać w czystości przedmałżeńskiej.

Weronika

Święty Józefie, proszę o dobrego, wierzącego, bez nałogów męża dla mojej córki Izabeli. Dziękuję.

Małgorzata

Drogi Święty Józefie, wyproś proszę pracę dla Grzegorza, która będzie sprawiała mu satysfakcję i zapewni utrzymanie.

Monika

Święty Józefie, pomóż proszę, aby Jakub wrócił do Amelii, aby wzrastali razem w miłości Bożej i miłości wzajemnej.

Iwona

Święty Józefie, proszę Cię, abym znalazł odpowiednią dziewczynę w moim życiu. Chciałbym zbudować relację opartą na Panu Bogu. Spraw żeby to była piękna dziewczyna.

Jakub

Święty Józefie, proszę z całego serca o łaskę zdrowia dla mamy Ani. Proszę, aby nie było przerzutów do odległych narządów i aby ten rak był wyleczalny. Twoja czcicielka.

Iza

Święty Józefie, proszę Cię o zdanie egzaminu na prawo jazdy, a także o najlepszego dla mnie męża, który będzie mnie kochał, szanował, żebym mogła zakochać się szczęśliwie i z wzajemnością.

Julia

Święty Józefie, proszę Cię, wstaw się za mną w intencji znalezienia szybko pracy.

Agata

Święty Józefie, Ojcze Naszego Pana i  Oblubieńcze Niepokalanej Dziewicy Maryi, proszę Cię o pomoc. Mimo rozstania z Łukaszem nadal bardzo go kocham i nie potrafię poradzić sobie z jego odejściem. Proszę Cię św. Józefie, jeżeli możesz wyprosić mi łaskę uzdrowienia tej relacji, to proszę zrób co w Twojej mocy, jeżeli jest mi pisany inny mężczyzna, to proszę wyproś mi go, abym uporała się z samotnością. Proszę wysłuchaj.

Karina

Święty Józefie, pomóż mi otrzymać nową pracę z oczekiwanym wynagrodzeniem, abym mógł już ulżyć finansowo mojej rodzinie i abym wykonywał ją dobrze.

Artur

Święty Józefie, proszę wstaw się za nami w intencji rozwiązania problemów ze sprzedażą mieszkania. Amen. Amen. Amen.

Anna

Święty Józefie proszę Cię, pomóż aby Ania była zdrowa psychicznie, aby znów czuła się dziewczynką, aby dbała o swój wygląd i pokój, aby byłą szczęśliwa i miała dobre relacje ze mną.  Amen

Beata

Św. Józefie pomóż mi zmienić miejsce pracy i o nową pracę w wyuczonym zawodzie lub pokrewnym od listopada. Św. Józefie dziękuję. Amen

Teresa

Św. Józefie, proszę pomóż Mikołajowi znaleźć dobrą, spokojną, wierzącą żonę, jakiej szuka. Znajdź dla niego pracę w Kraju, aby mógł zacząć samodzielnie żyć, i cieszyć się życiem

Barbara

Św. Józefie, proszę Cię, wstaw się za mną do Boga, aby w moim życiu wypełniła się wola Boża i aby Bóg uzdrowił moje życie.

Łukasz

Proszę Cię, chroń mnie i mojego męża i naszych ukochanych synów. Miej w opiece, umacniaj naszą miłość i miej w opiece całą naszą 4, byśmy zawsze byli razem.

Agnieszka

Św. Józefie, proszę Cię, pomóż mi wrócić do domu, do Polski, bez żadnych kłamstw. Abym wróciła na połowę września. I o mieszkanie dla mojej córki

Marzena

Święty Józefie, uproś uzdrowienie moich córeczek. Tobie Jezus niczego nie odmówi, a ja już nie radzę sobie z niczym. Pomóż mi proszę.

Magda

Święty Józefie, proszę Cię o pomoc. Mamy z mężem długów, bardzo chciałabym to wszystko jeszcze w tym roku spłacić. Proszę Cię, ty wiesz. Amen

Marzena

Św. Józefie, proszę o zdrowie i siły w znoszeniu przeciwności dla mojego siostrzeńca. Chroń go od złego i wspieraj. A dla całej rodziny zdrowie i spokój.

Zofia

Św. Józefie, Ojcze mój i opiekunie, proszę o inną, lepsza pracę, przez którą mogłabym wielbić Boga, która dawałaby mi choć trochę satysfakcji… ale zgodnie z wolą Bożą.
Mam mało czasu, bo za niedługi czas, będę musiała wrócić do starej pracy, jeżeli tak będzie, to proszę zaopiekuj się tam mną.

Barbara

Święty Józefie, Opiekunie Najświętszej Panienki i Jezusa… może nie jestem i nie byłam doskonałą katoliczką, bądź człowiekiem w ogóle i mam swoje za uszami, jednak od jakiegoś czasu bardzo pogubiłam się w moim życiu. Nie czuję radości z życia, mam kłopoty finansowe, jestem bardzo samotna. Św. Józefie, ja wiem, że to nie jest koncert życzeń i nikt nie mówił, że w życiu będzie łatwo, ale proszę dodaj mi sił do zniesienia tego wszystkiego, które z każdym dniem staje się dla mnie coraz bardziej cięższe i cięższe. Proszę, wyproś u Boga łaskę mądrości i sił do tego, aby to wszystko znieść. Proszę, niech wróci sens i radość z życia, abym znów mogła doświadczać pozytywnych stron życia. Proszę Ciebie, dopomóż mi w spłacie moich zobowiązań, pokieruj życiem moim tak, abym wreszcie wyszła na prostą. Jeśli taka wola Boża, proszę Ciebie, spraw, abym nie była taka samotna, abym też mogła i umiała otworzyć się na drugiego człowieka, bez lęku i uprzedzeń. Jeśli tylko Bóg tak chce, proszę spraw abym miała bliskiego mi mężczyznę, który będzie moim katolickim mężem, z którym stworzę trwały, bezpieczny i szczęśliwy związek i abym się nie bała tych zmian w moim życiu. Święty Józefie, Ty wiesz wszystko…

Agnieszka

Drogi św. Józefie, proszę o wstawiennictwo za mojego sakramentalnego męża Pawła, o łaskę nawrócenia, uleczenie z nałogów i grzechu cudzołóstwa oraz powrót do pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej. Aby zaczął życie z Bogiem i na twój wzór jako dobry mąż i ojciec.

Magdalena

Święty Józefie, proszę, aby mój mąż spotkał Boga żywego, wrócił do Kościoła, sakramentów i do mnie.
Amen

Viola

Święty Józefie ,Ty wiesz czego ja najbardziej potrzebuje dla moich synów .O zdrowie fizyczne i psychiczne Dla moich synów Kacper 15 lat ❤Natan 6 lat ❤ o chęci do nauki o to, żeby na swoich drogach życia poznawali ludzi dobrych ,uczciwych żeby im nikt w życiu nie utrudniał, aby im się krzywda nigdy nie stała w życiu i aby oni żyli tak żeby nikt nie płakał przez nich. Moi chłopcy są kochani ,ale bardzo proszę Cię Święty Józefie prowadź ich przez życie z dobrocią w ich serduszkach.❤ A dla mnie tylko żebym mogła ich wychować na dobrych i mądrych ludzi. I troszkę zdrowia potrzebuje i żeby zaczęło się układać w mojej rodzinie z moim partnerem, żebyśmy mogli umieć ze sobą rozmawiać ❤i żebyśmy się nawzajem nie ranili. Żeby była miłość i szacunek u nas w domu. Żeby zaczął kochać i szanować mojego starszego syna Kacpra .❤ Bardzo proszę o wysłuchanie moich próśb Święty Józefie.

Ola

Święty Józefie, proszę o łaskę jedności w małżeństwie, miłości wzajemnej, o nawrócenie męża,  o pokój w rodzinie, o pomoc z sytuacją mieszkaniową, o godziwe i pewne warunki pracy, o zdrowie dla całej rodziny.

Ania

Św. Józefie, moja córka jest chora na chorobę genetyczna, przestała rosnąć, proszę Cię o łaski dla niej, żeby się choroba cofnęła. Prosi matka.

Matka

Święty Józefie, proszę Cię, ratuj

Katarzyna

Drogi św. Józefie, proszę Cię w intencji mojego małżeństwa, by mąż się do końca nawrócił, byś nas dalej poprowadził wskazując nam wolę Bożą, byś mi pomógł w wychowywaniu dzieci, bo coraz mi trudniej szczególnie z synem sobie nie radzę, błagam pomóż mi, proszę cię też o zgodę w rodzinie i całkowite uwolnienie od myśli samobójczych, a także o zdrowie i ochronę w tych trudnych czasach dla nas, chroń szczególnie moje dzieci, proszę prowadź nas. Amen

Joanna

Święty Józefie, proszę Cię o pracę dla mojego syna Jakuba. O właściwe rozeznanie ścieżki w jego życiu.

Agnieszka

Święty Józefie, strzeż moją rodzinę. Spraw, abyśmy wrócili cali i zdrowi i w komplecie z wakacji. Ulecz mojego syna z depresji, myśli samobójczych, znajdź mu prawdziwych przyjaciół i spraw żeby odnalazł sens życia. Oby od września jego sytuacja w szkole uległa diametralnej poprawie. Wiem, że teraz wszystko się odmieni na lepsze za Twoją przyczyna. Jezu Ufam Tobie!

Paulina

Święty Józefie, ufam, że wysłuchasz mojego wołania. Ty zawsze jesteś ze mną i nigdy mnie zawiodłeś. Proszę Cię o opiekę nad moim mężem Rafałem, który jest na odwyku. Uzdrów jego umysł, daj mu silną wolę. Proszę Cię św. Józefie o dobrą pracę dla niego, żeby skończyły się nasze problemy finansowe, żeby było nas stać na wszystko, tak jak kiedyś. Wiesz św. Józefie o czym marzę – o własnym domku, w którym będzie cisza i spokój, gdzie będziemy żyć własnym życiem. Miej opiekę nad moimi dziećmi, żeby się dobrze uczyły, zawsze żyły z Bogiem i żebym miała odwagę iść na prawo jazdy. Św. Józefie wstawiaj się za nami….

Agnes

Św. Józefie, proszę Cię o wstawiennictwo za moją rodziną. Wyprostuj wszystkie ścieżki. Miej nas swojej opiece. Bóg zapłać.

Iwona

Kochany św. Józefie, jestem w trudnej sytuacji materialnej, na razie pracuję sezonowo i dzięki modlitwom m.in. do Ciebie udaje mi się dawać sobie radę.  Coraz częściej zaczynam myśleć, że praca ta wkrótce się skończy i co wtedy? Złożyłam swoje CV w kilku miejscach i brak odpowiedzi. Boję się bo mam na utrzymaniu dom, córkę i 2 pieski. Mam też mało lat przepracowanych, a chciałabym znaleźć taką pracę, by móc pracować już do emerytury. Moim marzeniem jest to, by pracować z dobrymi, życzliwymi ludźmi, by praca ta była dobrze wynagrodzona i bym mogła pracować niedaleko domu i na jedną zmianę. Marzy mi się to miejsce, gdzie złożyłam moje CV, jednak przyjmę wszystko co mi ześlesz Tatusiu Jezusa. Proszę o Twoją pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Proszę dopomóż, Twoja wyznawczyni Anna

Anna

Proszę o uzdrowienie mojego syna Sławka z alkoholizmu i błogosławieństwo w w rodzinie.

Danuta

O łaskę nawrócenia dla mojego syna i męża, o pokój i jedność w naszej rodzinie i o łaskę pokory dla Marcina oraz o uzdrowienie go z zaburzeń psychicznych i emocjonalnych.

Mariola

Święty Józefie, dziękuję Ci za wszystko co dobre spotkało mnie w życiu, ale proszę Ciebie także o mądrość w gospodarowaniu finansami oraz wyjście z pętli zadłużenia. Spraw, pokieruj moim życiem tak, abym wreszcie mogła wyjść z tych finansowych zakrętów. Proszę Ciebie o to, abym zawsze miała pracę na pokrycie tych zobowiązań i wreszcie mogła normalnie i z godnością w życiu funkcjonować. Święty Józefie, dopomóż, dodaj sił i mądrości. Wstaw się u Boga za mną…

Agnieszka

Święty Józefie, bardzo proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia mojego taty Zenona oraz o Twoją opiekę, aby poukładało się w moim życiu. Proszę o uzdrowienie oraz abym w końcu miał swoje mieszkanie.

Sławek

Święty Józefie, proszę Cię o pomoc w mojej sytuacji finansowej. Błagam, odzyskaj w moim imieniu wszystkie moje stracone pieniądze. Proszę, daj mi być w związku z dobrym mężczyzną, który zostanie moim mężem. Daj mi już teraz stworzyć z nim dobry, spokojny związek.

Paula

O łaskę nawrócenia dla mojego syna i męża, o pokój w naszej rodzinie i odnalezienie drogi życiowej dla syna.

Ewelina

Święty Józefie proszę Cię o pomoc. Mój brat nie chce się leczyć, ani pracować. Proszę dopomóż, aby zmądrzał i wyleczył, a potem pomóż mu znaleźć dobrą pracę.
Jeśli mogę, proszę Cię św. Józefie, abym zapomniała o Jakubie. Postaw proszę na mojej drodze człowieka, który mi się spodoba i będzie dla mnie dobrym mężem. Chciałabym założyć rodzinę opartą na miłości do Boga. Dopomóż mi św. Józefie bo ciężko mi samej o jestem w ciągłej depresji już 5 miesiąc i zaczynam tracić nadzieję, że kiedyś będę szczęśliwa.

Anna

Kochany Świety Józefie,
modlę się, błagam i bardzo proszę o ratunek, naprawę, odnowienie i wzmocnienie związku, relacji i komunikacji między Pawłem i mną. Proszę, żeby Paweł do mnie wrócil i dał jeszcze jedną szanse dla mnie i naszego związku. 

Sylvia

Święty Józefie,
miej w opiece mojego uzależnionego syna Huberta. Spraw, by zaczął się leczyć i żeby na jego drodze stanął Anioł.

Mama

Święty Józefie,
Dziękuję za błogosławieństwo, jakim są moi rodzice i brat, żyjący w wierze i co dzień decydujący się wzrastać w miłości. Proszę, wesprzyj mnie w szukaniu mojego przyszłego męża, z którym razem mogłabym kochać Boga, dzielić się naszymi darami z tym światem  i wychować w wierze i miłości nasze dzieci.

E.

Kochany Święty Józefie, proszę Ciebie o pomoc, żeby mój przyjaciel Robert pogodził się ze mną i się do mnie odezwał. Proszę również o zdrowie dla mnie i żebym mogła znaleźć pracę w przedszkolu lub w żłobku do września 2023 r.

Milena

Święty Józefie, proszę Cię, ratuj Mikołaja z nałogów, choroby psychicznej. Ochrzczony, lecz daleko od Boga, bez świętych Sakramentów w dorosłym życiu. Ratuj Tomasza, jego Ojca, z choroby serca, cukrzycy, żyjącego bez wiary, Sakramentów. Święty Józefie, ratuj moją rodzinę, proszę o uzdrowienie, uwolnienie, zbawienie. Prosi matka i żona.

Anna

Święty Józefie, proszę o wstawiennictwo, o dobrego męża. Chciałam go poznać w Kościele. Chcę z nim zbudować małżeństwo oparte na Bogu, potrzebuję, żeby był zaradny, umiał zatroszczyć się o rodzinę, żebyśmy dzielili podobne pasje.

Monika

Kochany Święty Józefie, Ty nigdy nie opuszczasz proszących Cię o łaski. Proszę o uleczenie mnie ze wszelkich chorób, bym mogła opiekować się Kaziem. Proszę Cię także, obdarz naszą rodzinę zdrowymj dziećmi, by wzrastały na chwałę Bożą. Proszę o dar macierzyństwa. Dziękuję za wszystko.

Agata

Święty Józefie pomóż, spraw, żeby 8.03.2023 r. pojawił się mój przyszły mąż. Daj mi łaskę wyjścia za mąż w 2023 roku i dar potomstwa 4 dzieci. Lata lecą, ale co to dla Ciebie…

Teresa

Święty Józefie dziękuję Ci za mojego męża i dzieci oraz proszę o wstawiennictwo w pokonywaniu trudów małżeńskich i wzrastaniu we wzajemnej miłości.
LM

Drogi św. Józefie chciałabym bardzo podziękować, że mój synek wyszedł ze szpitala. Tak strasznie mi wstyd, że zwracam się do Boga, kiedy jestem w potrzebie, a nie dziękuję, kiedy naprawdę wszystko się układa. Przepraszam. Proszę o zdrowie dla mojej rodziny oraz o nawrócenie się. Dziękuję…

BK

Bardzo dziękuję Ci św. Józefie za Twoją opiekę, miłość i wstawiennictwo. Dziękuję za pomoc w znalezieniu bardzo dobrej pracy i wszelkie łaski otrzymane za Twoim pośrednictwem. Chciałabym Cię poprosić o wstawiennictwo w intencji nawrócenia mojego serca, aby było pokorne, zakochane w Panu Bogu i żyjące wg. Bożej Woli. Za Przemka i moją relację z nim, za sprawy zawodowe, Karinę, Justynę, Paulinę, Monikę, Łukasza, za dziadków, za osoby potrzebujące i o pokój na świecie i koniec wojny na Ukrainie, dziękuję.

Ilona

Święty Józefie, patronie Rodziny, uproś mi u Boga ślub z Darkiem. Spraw byśmy stali się rodziną. Małżeństwem

Grażyna

Św. Józefie, bardzo proszę o pomoc w powrocie do zdrowia mojego męża Andrzeja.

Jolanta

Święty Józefie, proszę Cię o łaskę wstawiennictwa do Pana Jezusa w intencji pojednania dzieci moich – Sandry I Roberta ze mną, abyśmy sobie wzajemnie wybaczyli wszelkie błędy i krzywdy i żeby dzieci nie występowały przeciwko mnie, tylko jak najszybciej nawiązały kontakt ze mną, abym był dla nich cudownym ojcem, wzorem dla innych ojców.

Aby umacniała się nasza wiara i abyśmy doznali w tak szczególnym roku obfitości Łask Bożych.

Bogusław

Kochany Święty Józefie,

Wiele słyszałam i czytałam o Twoich dziełach, zasługach i pomocy, postanowiłam w końcu zwrócić się do Ciebie z prośbą o pomoc i wstawiennictwo. Nie mam nic do stracenia a mogę zyskać. Nie jest łatwo pisać mi ten list, ale jest jeszcze nadzieja na to, że pomimo tego iż w oczach wielu jestem już spisana na straty i staropanieństwo, ufam, że nie bez powodu w moim sercu nadal tli się pragnienie bycia żoną i matką. Chcę kochać i być kochaną, chcę poczuć miłość macierzyńską, miłość  szczerą i bezwarunkową.

Smak odrzucenia, rozczarowania i upokorzenia znam już bardzo dobrze, ale nie poznałam smaku prawdziwej miłości do drugiego człowieka, do mężczyzny. Każdego dnia uczę się kochać ludzi, i ufam, że mój przyszły mąż pomoże mi wzrastać w wierze i w miłości, pokaże mi, że można kochać kobietę czystą miłością, że swoimi oczami nie będzie widział we mnie przedmiotu a kobietę jako dzieło Boga, stworzoną do miłości, macierzyństwa, do tego żeby ją szanować dbać o nią , troszczyć się i dawać poczucie bezpieczeństwa.

Moim wyśnionym i wymarzonym  od zawsze jest wysoki brunet z brązowymi oczami. Mężczyzna, który będzie romantykiem, który  przytuli, ucałuje w czoło i powie, ze wszystko będzie dobrze, bo nie jestem sama. Mężczyzna który będzie mi pokazywał nowe horyzonty i będzie mnie uczył nowych rzeczy, obudzi we mnie pasje, dzięki którym moje życie będzie bardziej kolorowe, przy którym będę się śmiać i nie będę się bać, gdy przyjdą gorsze dni, bo przecież wiesz, że siłą kobiety jest odpowiedni mężczyzna u jej boku.
Mam piękny dom, ale coraz trudniej jest mi go samej utrzymywać. Wiesz, że jestem osobą ambitną i pracuję, ale doba też się nie wydłuża a ja mam coraz mniej sił do takiego orania po godzinach.

Proszę Cię Święty Józefie, żeby u progu tego Nowego Roku coś zmieniło się w moim życiu, postaw na mojej drodze mężczyznę, który dostrzeże we mnie wartościową i piękną w swoim wnętrzu kobietę, przecież brzydka nie jestem a jednak ciągle nie mogę trafić na tego jedynego.
Obiecuję, że jeżeli spełnisz pragnienie mojego serca dam świadectwo o Twojej wielkiej mocy i działaniu w moim życiu.

Monika

Św. Józefie dziękuje Ci, że w obecnym Roku 2021Tobie poświęconym odnalazłam Cię, odkryłam, odkrywam wciąż. Dziękuje Ci za Twoja opiekę i za nadzieję, którą mi dajesz. Idźcie do Józefa… ze wszystkim.

Anna

Proszę cię św. Józefie opiekunie rodzin weź pod swoją opiekę rodzinę Agaty, niech przeminą wszystkie trudności jakie przez ostatnie lata są z nimi prawie codziennie, ufam że to jest zamierzone przez BOGA, ale proszę Cię św. Józefie jeśli możesz wstawić się u Boga, to proszę Cię niech te przeciwności losu dla tej rodziny już się zakończą. Błagam Cię matka.
Elżbieta

Kochany Św. Józefie pokornie Cię proszę, żebyś postawił w niedługim czasie na mojej drodze mężczyznę, który zostanie w tym roku moim mężem. Kogoś kto mnie mocno pokocha tak jak ja jego.
Aby owy mężczyzna miał Twoje cechy charakteru, żeby był cierpliwy, spokojny, pokorny, wrażliwy, opanowany, dobry, uczciwy.
Proszę Cię z całego serca Święty Józefie nie pozwól bym była jedną z tych osób, która nie została przez Ciebie wysłuchana.
Małgorzata

Święty Józefie cieszę się, że zagościłeś w naszej parafii. Miej w opiece dzieci przygotowujące się do I komunii Świętej i ich całe rodziny. Opiekuj się nami i całym Kościołem.
X.DM