ROK ŚW. JÓZEFA

Napisz list do św. Józefa

Wiele jest świadectw skuteczności orędownictwa św. Józefa. Istnieje tradycja pisania do tego Świętego listów, w których przedstawiane są prośby, a także składane dziękczynienia za już otrzymane Boże Łaski. Do św. Józefa pisać można w każdej sytuacji i w każdej sprawie. W Roku św. Józefa szczególnie zachęcamy do skorzystania z tej formy modlitwy. List można złożyć  za pośrednictwem poniższego formularza. Przesłane listy zostaną opublikowane w „skrzynce św. Józefa”.

Święty Józefie cieszę się, że zagościłeś w naszej parafii. Miej w opiece dzieci przygotowujące się do I komunii Świętej i ich całe rodziny. Opiekuj się nami i całym Kościołem.
X.DM

Święty Józefie dziękuję Ci za mojego męża i dzieci oraz proszę o wstawiennictwo w pokonywaniu trudów małżeńskich i wzrastaniu we wzajemnej miłości.
LM

Kochany Św. Józefie pokornie Cię proszę, żebyś postawił w niedługim czasie na mojej drodze mężczyznę, który zostanie w tym roku moim mężem. Kogoś kto mnie mocno pokocha tak jak ja jego.
Aby owy mężczyzna miał Twoje cechy charakteru, żeby był cierpliwy, spokojny, pokorny, wrażliwy, opanowany, dobry, uczciwy.
Proszę Cię z całego serca Święty Józefie nie pozwól bym była jedną z tych osób, która nie została przez Ciebie wysłuchana.
Małgorzata

Proszę cię św. Józefie opiekunie rodzin weź pod swoją opiekę rodzinę Agaty, niech przeminą wszystkie trudności jakie przez ostatnie lata są z nimi prawie codziennie, ufam że to jest zamierzone przez BOGA, ale proszę Cię św. Józefie jeśli możesz wstawić się u Boga, to proszę Cię niech te przeciwności losu dla tej rodziny już się zakończą. Błagam Cię matka.
Elżbieta

Św. Józefie dziękuje Ci, że w obecnym Roku 2021Tobie poświęconym odnalazłam Cię, odkryłam, odkrywam wciąż. Dziękuje Ci za Twoja opiekę i za nadzieję, którą mi dajesz. Idźcie do Józefa… ze wszystkim.

Anna