Kawiarenka Dialogowa Małżonków

„TY i JA JEDNOŚĆ TWA”

Rezerwacja stolików: p. K. Gołoś-Gnilka tel. 510-303-196, kawiarenkatyijajendosctwa@gmail.com

Kawiarenki to cykl spotkań zaplanowany dla tych, którzy chcą budować, odnowić, pogłębić więź małżeńską opartą na dialogu. Pan Bóg w sakramencie małżeństwa daje nam cudowne narzędzie do budowania i naprawiania relacji między dwojgiem drogich Mu osób. Warto z tego daru skorzystać, mając na uwadze fakt, iż obecnie tak wiele małżeństw w Polsce przeżywa kryzys, który często kończy się rozpadem więzi małżeńskiej i rodzinnej. Cierpią na tym całe rodziny. Dialog, to diament JEDNOŚCI, którą Bóg nam daje od pierwszych naszych wspólnot małżeńskich dni. Poszukajmy tej JEDNOŚCI w naszych małżeństwach. Spotkajmy się w naszych kawiarenkach Małżeńskich.

Zapraszamy małżeństwa w każdym wieku, na wartościowe wykłady i czas na małżeńskie rozmowy w dialogu przy kawie i ciastku.

Zainwestuj w swoje małżeństwo, przyjdź i poznaj wartość dialogu w budowaniu jedności zapraszamy narzeczonych i małżonków w każdym wieku.

ŚWIADECTWA

Kawiarenki Dialogowe poznaliśmy przed zawarciem sakramentu małżeństwa. Wówczas z ciekawością przysłuchiwaliśmy się temu, co mówiły zapraszane małżeństwa i inni goście. Dzięki temu zrozumieliśmy, że małżeństwo jest to droga wymagająca nieustannej pracy nad sobą, ze sobą i we współpracy z łaską Bożą. Dostrzegliśmy też, że  prawdziwe pokochanie drugiej osoby wiąże się z koniecznością  nabrania dystansu do wzajemnych oczekiwań i dostrzeżenia w małżonku tego, co najlepsze. Kawiarenki są dla nas czasem zatrzymania się i okazją do pochylenia się nad tematami, nad którymi na co dzień nie zastanawialibyśmy się. Te spotkania zbliżają nas do siebie, a dzięki temu, że nie są czasem najłatwiejsze, pomagają przełamywać nasze wewnętrzne bariery. Każde spotkanie to połączenie wspólnej modlitwy, interesującego wykładu, a także czasu wyłącznie dla siebie na dialog. Dzięki wyjątkowej atmosferze, świadectwom życia innych małżeństw i pysznym smakołykom towarzyszącym rozmowom, czujemy rodzinną atmosferę wokół nas. Jesteśmy wdzięczni za każdą Kawiarenkę Dialogową, stacjonarnie i online, ponieważ dzięki temu uświęcamy się, a nasza więź pogłębia się.

Joanna i Przemek - uczestnicy spotkań

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE

w przygotowaniu

WYDARZENIE NA FACEBOOKU