DZIEŃ ZE ŚWIĘTYMI

KSM św. Hieronima wraz z Iskierkami Miłości, czyli naszym parafialnym zespołem dziecięcym zapraszają na 'DZIEŃ ZE ŚWIĘTYMI’. ?????‍??‍??

? W związku z obostrzeniami sanitarnymi obowiązującymi w czerwonej strefie, w której aktualnie znalazła się nasza parafia, zmieniamy formułę wydarzenia.

?‍?‍?‍? Zapraszamy dzieci oraz całe rodziny do nagrania piosenki „Każdy może być święty”.

? Z nadesłanych nagrań chcemy złożyć klip-świadectwo. Gorąco zachęcamy także do nadsyłania zdjęć w przebraniu swoich patronów lub ulubionego świętego.

Dla wszystkich, którzy zaangażują się w Dzień Świętych nagroda niespodzianka ?

? ? Zdjęcia oraz nagrania prosimy przesyłać na adres: parafiahieronima@gmail.com [MAIL DO CELÓW KONKURSOWYCH] (z racji na dużą wagę plików, video prosimy umieszczać na zewnętrznej chmurze i przesyłać link do pobrania pliku) do 30.10.2020 r. wraz ze zgodą na publikację, może być ona zawarta w następującej treści:

Wyrażam zgodę na publikację zdjęcia/video z udziałem moich dzieci/mojej rodziny na kanale YouTube parafii św. Hieronima oraz na stronie internetowej i profilu Facebook. PODPIS

? INSTRUKCJA NAGRANIA I POMOCNE MATERIAŁY:

? https://youtu.be/EMUasvJs-Ec – gotowy klip do nauki piosenki

? http://mocni.jezuici.pl/uploads/_utwory/id18/kazdy%20moze.pdf – nuty (dla tych, którzy potrzebują :))

? https://youtu.be/snRZltPbopI – podkład

? https://swhieronim.pl/wp-content/uploads/2020/10/Każdy-może-być-święty.pdf – tekst (koniecznie korzystamy z zamieszczonego na stronie naszej parafii, ponieważ zawiera on modyfikacje przygotowane specjalnie na potrzeby naszego projektu)

Nagrywamy video w poziomie, z podkładem z powyższego linka. Ważne, by podkład nie zagłuszył śpiewających!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU