Niedziela Gaudete w naszej parafii obfitować będzie w przygotowane przez wspólnoty prezenty – na Święta Bożego Narodzenia i cały nowy rok.

Komitet Budowy Organów

Pierwszy z nich to parafialne kalendarze – znane w naszej parafii od kilkunastu lat, przygotowane przez naszych parafian – Państwa Grodzickich. Tym razem w nieco innej stylistyce – na stronie głównej z wizualizacją naszych organów. A w każdym miesiącu odnajdziemy zdjęcia z akcji duszpasterskich w parafii wraz z datami świąt religijnych, państwowych i liturgicznych wspomnień naszych patronów z ołtarza bocznego.

Drugim prezentem, który może być uzupełnieniem dekoracji choinkowych, są bombki przygotowywane przez ostatnie trzy tygodnie przez Karolinę Błażejczyk. Być może w naszych rodzinach są już bombki parafialne z wizerunkiem nowego kościoła czy zielonej kaplicy. Te są szczególne – wizualizują nie tylko organy, ale także na przykład nasz ołtarz boczny – więcej szczegółów nie będziemy zdradzać. 

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Młodzież z KSM tradycyjnie upiekła i udekorowała pierniki. Fundusze zebrane z rozprowadzania ciasteczek przeznaczone będą na potrzeby wspólnoty młodzieżowej naszej parafii.