1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, wpłaty na konto i przy okazji nabywania opłatków.
  2. Dziękujemy całej Wspólnocie Caritas za przygotowanie paczek potrzebującym. Wolontariuszom z Parafialnego Koła Caritas, młodzieży z KSM i uczniom naszych szkół za przeprowadzenie zbiórki żywności w sklepach. Marcinowi Wojence za koordynację całego przedsięwzięcia.
  3. Dziękujemy Piotrowi i Marcinowi Rowickim, którzy wykonali piękną szopkę w naszym kościele. Kamilowi Zienkiewiczowi dziękujemy za ofiarowane choinki i przygotowanie szopki przed kościołem.
  4. Dziękujemy Rafałowi, naszemu kościelnemu i lektorom za przygotowanie choinek i dekoracji świątecznych oraz świąteczne sprzątanie kościoła.
  5. Dziś IV Niedziela Adwentu, jednocześnie wigilia Bożego Narodzenia, dlatego nie będzie Mszy św. o godz. 18:00, wieczorem zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej. Gdyby ktoś się czuł samotny, zapraszamy na plebanię o godz. 19:00.
  6. W pierwszy dzień Świąt 25 grudnia nie będzie Mszy Świętej godz. 8:00. Pozostałe Msze według porządku niedzielnego. O 11:30 zapraszamy na tort urodzinowy Pana Jezusa. We wtorek, 26 grudnia, Msze Święte będą odprawiane jak w niedzielę. Ofiary składane w drugi dzień Świat Bożego Narodzenia do puszek przeznaczamy na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  7. Po świętach od 27 grudnia rozpoczniemy Kolędę według porządku podanego w dodatku do gazetki. Jest tam szczegółowy program aż do 3 lutego. Są też przewidziane dni na kolędę poza terminem wskazanym w programie. Prosimy zapoznać się z propozycją – szczególnie te osoby które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie lub przewidują wyjazd na ferie w czasie kolędowania.
  8. W Niedzielę Świętej Rodziny, 31 grudnia,  na Mszy św. o godz. 13:00, dokonamy odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz oddania Małżonków i całych Rodzin pod opiekę Świętej Rodziny. Intencje za małżonków i rodziny można zamawiać w zakrystii.
  9. W Nowy Rok Msze św. będą w naszym kościele o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. Nie będzie Mszy o godz. 8:00.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy obrzędy wieczerzy wigilijnej i kalendarz ze zdjęciami z Ziemi Świętej. Do Gościa Niedzielnego dołączony jest audiobook zatytułowany „Narodziny Bożego Narodzenia”. W tygodniku Niedziela jest natomiast Jasnogórski kalendarz na 2024 rok. Wszystkie tygodniki to wydanie świąteczno-noworoczne w zwiększonej cenie.
  11. Informujemy, że decyzją Biskupa Romualda Kamińskiego, ks. Marcin Jaromij został mianowany duszpasterzem młodzieży rejonu warszawskiego wschodniego. Gratulujemy ks. Marcinowi i życzymy sił i sukcesów w wypełnianiu nowych, jakże ważnych zadań.