1. Bóg zapłać za troskę o kościół oraz ofiary złożone w minioną niedzielę na misje.

2. Dziękujemy szkołom za udział w akcji „Kolega koledze, szkoła szkole” i za złożone w kościele przybory szkolne dla dzieci z Syrii i Libanu.

3. Dzisiaj o godz. 19:00, w kościele, odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy rozpoczynającej swoje przygotowania.

4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we środę Uroczystość Wszystkich Świętych, we czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w sobotę wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

5. Do wtorku włącznie zapraszamy wszystkich o godz. 17:15 na nabożeństwo różańcowe.

6. Jeszcze tylko do środy przyjmujemy zgłoszenia na Wypominki. Będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych w specjalnym nabożeństwie po Mszy św. 2 listopada o godz. 18:00 oraz w wypominkach całorocznych w każdy I piątek miesiąca na Mszy św. o godz. 18:00. Kartki na wypominki są przygotowane na stolikach z gazetką. Bardzo prosimy o wyraźne pismo i odmianę według wzoru intencji parafialnych (nie w mianowniku, tylko za kogo się modlimy, np. za śp. Janusza i Eugenię Kowalskich i zm. z rodz. Nowaków itd.).

7. 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. O godz. 13:00 Msza będzie na staromiłośniańskim cmentarzu.

8. 2 listopada, w Dzień Zaduszny, Msze w kościele będą o godz. 7:00, 9:00 i o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo z modlitwą za Zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

9. Od 1 do 8 listopada każdy wierny może uzyskać odpust zupełny (jeden w danym dniu), za zmarłych pokutujących w Czyśćcu.

10. W I piątek w godz. 9:30-11:00 księża odwiedzą chorych z Komunią świętą. Od godz. 17:00 będzie adoracja i Różaniec. Spowiedź będzie od godz. 17:00 do godz. 20:00.  O godz. 18:00 podczas Mszy św. będziemy modlić się za Zmarłych polecanych w wypominkach, które zostaną odczytane po Mszy podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem. Adorację zakończymy o godz. 20:00

11. W I sobotę, o godz. 12:00 będzie różaniec w intencji Ojczyzny. Modlitwa rozpocznie się pod krzyżem przy ul. Fabrycznej. W kościele, w ramach pierwszosobotniej praktyki wynagrodzenia za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec i indywidualne rozmyślanie nad kolejną tajemnicą różańca oraz Litania Loretańska. Po Mszy wieczornej w sali pod zakrystią odbędzie się spotkanie Rodziny Różańcowej.

12. Próby chórku dziecięcego „Iskierki Miłości” odbywają się w soboty o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.

13. Zbiórka ministrantów będzie w sobotę o godz. 10:00.

14. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 13:00 będzie litania do Imienia Jezus a po Mszy wieczornej zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne.

15. Ofiary składane za tydzień do puszek przeznaczymy na dzieła podejmowane przez parafialną Caritas.

16. Za tydzień rozpocznie się ostatnia w tym roku zbiórka kwartalna ofiar na budowę organów.

17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy temat numeru „Aureola do wzięcia” oraz w artykule „Dynia po katolicku” ciekawe propozycje na chrześcijańskie przeżywanie Uroczystości Wszystkich Świętych i dnia zadusznego. W Gościu Niedzielnym znajdziemy informacje jak bronić dzieci przed zagrożeniami czyhającymi w internecie. W Niedzieli polecamy artykuł „Śmierć jest częścią życia”. Na regale z prasą są też listopadowe miesięczniki: Różaniec, Tak Rodzinie, Trwajcie w miłości, Rycerz Niepokalanej, a dla dzieci Anioł Stróż i Staś.

18. Radio Warszawa, serdecznie zaprasza Uczniów (14+), Nauczycieli i Rodziców do udziału w konferencji „Dzieci i młodzież w cyfrowym świecie. Zagrożenia. Prewencja. Pomoc”. Konferencja odbędzie się we wtorek, 7 listopada, w godz. 13.30-15.30 (część przeznaczona dla młodzieży i nauczycieli) oraz 17:00-19:00 (część przeznaczona dla nauczycieli i rodziców). Miejsce konferencji: Akademik Praski, ul. Floriańska 3a w Warszawie. Wstęp wolny, wymagane są zapisy, na stronie na www.radiowarszawa.com.pl.

19. Zostały ostatnie miejsca na zimowisko dla dzieci i młodzieży w terminie 13-19 stycznia w Zakopanem. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Marcinem