1. Bóg zapłać za troskę o kościół i ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę na budowę organów.

2. Dziś przypada Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Po wszystkich Mszach Świętych przed naszym kościołem jest prowadzona kwesta na rzecz naszej diecezjalnej rozgłośni.

3. Po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania. Początek spotkania w kościele. Do nowej grupy zapisy odbędą się w przyszłą niedzielę.

4. W kiosku trwa kwartalna zbiórka na organy i jest możliwość zadeklarowania przez Rodziców Chrzestnych piszczałki organowej.

5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, we środę wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

6. Codziennie przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:20 zapraszamy na modlitwę różańcową.

7. We wtorek, po Mszy wieczornej, zapraszamy na modlitwę do św. Józefa. Na internetowej stronie parafialnej, jest tzw. skrzynka na listy do św. Józefa. Zachęcamy do korzystania.

8. We środę o godz. 18:00, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę w intencji parafii przez wstawiennictwo naszego patrona św. Hieronima i w intencji naszych rodzin, a szczególnie za dzieci i młodzież przez wstawiennictwo bł. Karoliny i bł. Carla. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.

9, We czwartek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Intencje można zamawiać w zakrystii.

10. We czwartek, po Mszy wieczornej, do godz. 20:00 wspólnota „Woda Żywa” zaprasza, na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po adoracji do godz. 20:30 będzie modlitwa wstawiennicza.

11. W sobotę o godz. 19:00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie wspólnoty Dorosłych Ruchu Światło-Życie.

12. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00, zapraszamy na Mszę św. dla rodzin dzieci klas 3, w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. W poniedziałek 25 września o godz. 19:00 odbędzie się w kościele pierwsze spotkanie organizacyjne z rodzicami.

13. Za tydzień po Mszy Świętej wieczornej o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne osoby które chcą rozpocząć przygotowanie do Bierzmowania.

14. Ofiary składane w przyszłą niedzielę do puszek będą przeznaczone na seminarium naszej diecezji.

15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy temat numeru „Jak nie dać się zmanipulować?” o wyzwaniach jakie stoją przed odbiorcami mediów we współczesnym świecie. Jest też ciekawy wywiad z Biskupem Jackiem Grzybowskim oraz specjalny dodatek a w nim ważne tematy: Synodalność a demokracja w Kościele, Misja świeckich w Kościele, O kapłaństwie, celibacie i diakonacie kobiet, Kościół wobec gender i LGBT. W Gościu Niedzielnym także znajdziemy teksty dotyczące mediów min. artykuł „Gdy emocje zastępują rozum”. W Niedzieli polecamy podpowiedzi co robić, gdy dorastające dziecko odchodzi od wiary w artykule „Kto kradnie nam dzieci?”. W dodatku „Bliżej życia z wiarą” znajdziemy świadectwa o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem bł. ks. Ignacego Kłopotowskiego. Na regale z prasą są też wrześniowe miesięczniki: Różaniec, Tak Rodzinie, Trwajcie w miłości, a dla dzieci Anioł Stróż.

16. W związku z realizowanymi pracami budowlanymi przed domem parafialnym przepraszamy za utrudnienia. Kancelaria jeszcze przez najbliższe tygodnie będzie dostępna tylko we środy – tymczasowe wejście do domu parafialnego jest od ul. Chabrów.

17. 44 Mazowiecka Drużyna Harcerek „Archandraja” oraz 44 Warszawska Drużyna Harcerzy „Stanica” zapraszają dziewczyny i chłopaków od 5 do 6 klasy do dołączenia do formacji harcerskich. Więcej szczegółowych informacji na ulotkach w kruchcie kościoła