1. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół oraz budowę organów.

2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało, porządki i dekoracje świąteczne. Dziękujemy wszystkim obecnym na procesji za wspólną modlitwę. Panu Łukaszowi Konikowi dziękujemy za ofiarowane lody.

3. Dziś ofiary składane na tacę przeznaczamy na budowę organów. W kiosku trwa kwartalna zbiórka na organy.

4. Po Mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe z litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesję eucharystyczną wokół kościoła. Po procesji młodzież z KSM zaprasza na adorację do godziny 20:00.

5. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: we wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, we środę wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

6. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy wieczornej.

7. Do piątku włącznie, przez całą oktawę Bożego Ciała, po nabożeństwie czerwcowym, będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy ministrantów do służenia, a dziewczęta zachęcamy do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem, tak jak w Boże Ciało.

8. We środę o godz. 18:00, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę w intencji parafii przez wstawiennictwo naszego patrona św. Hieronima i w intencji naszych rodzin, a szczególnie dzieci i młodzież przez wstawiennictwo bł. Karoliny i bł. Carla. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.

9. We czwartek, na zakończenie oktawy Bożego Ciała będzie poświecenie wianków. Po nabożeństwie i procesji Wspólnota „Woda Żywa” zaprasza, na adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W godz. 20:00-20:30 będzie modlitwa wstawiennicza.

10. We czwartek 15 czerwca o godz. 19:00 w sali pod zakrystią odbędzie się czwarte spotkanie dla małżeństw pt.: „Przebaczyć”, w ramach warsztatów „4 kroki by być bliżej siebie”. Podczas spotkania jest zapewniona opieka dla dzieci. W tym czasie odbędzie się również spotkanie dla matek, organizowane we współpracy z siostrami z Ruchu Szensztackiego. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń są na plakatach i na ulotkach w kruchcie kościoła.

11. W piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa od godz. 17:00 będzie Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i różaniec. A po nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna i Akt poświecenia Sercu Pana Jezusa. Wiernym, którzy publicznie odmówią Akt wynagrodzenia udziela się odpustu. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

12. W piątek po nabożeństwie czerwcowym wspólnota Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkanie formacyjno-modlitewne w sali pod zakrystią.

13. W sobotę przypada V rocznica konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 18:00, a po Mszy do radosnego świętowania i poczęstunek.

14. Wspólnota dorosłych Ruchu Światło-Życie zaprasza w sobotę o godz. 19:00 na spotkanie w sali domu parafialnego.

15. Za tydzień kazania wygłosi Ksiądz Rusłan Demczuk z Ukrainy. Ofiary składane po Mszy będą przeznaczone na wsparcie parafii na Ukrainie. Po każdej Mszy będzie też obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów.

16. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 próba chórku dziecięcego „Iskierki Miłości”.

17. Podsumowanie roku formacyjnego ministrantów odbędzie się w trakcie świętowania V rocznicy konsekracji.

18. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy temat numeru: o płodności i niepłodności, oczekiwaniu na potomstwo oraz o „fastfoodowej” duchowości. W Gościu Niedzielnym przeczytamy min. o Eucharystii i świętych, którzy ukochali eucharystyczną obecność Jezusa. Jest też ciekawa rozmowa o „końcu chrześcijańskiej cywilizacji”. W tygodniku Niedziela polecamy odpowiedzi O. Jacka Salija na pytania: co robić, gdy dziecko lub współmałżonek oddala się od Kościoła.  Na regale z prasą dostępne są wszystkie czerwcowe miesięczniki: Różaniec, Tak Rodzinie, Rycerz Niepokalanej, Trwajcie w miłości a dla dzieci Staś i Anioł Stróż.

19. Zainteresowanych beatyfikacją Rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września br. w Markowej zapraszamy do zakrystii, by dokonać rezerwacji biletów wstępu.