1. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół i budowę organów oraz na ostatni witraż w naszym kościele.

2. Ofiary składane na tacę przeznaczamy na budowę organów w naszym kościele.

3. Po Mszach Świętych młodzież wyjeżdżająca w tym roku na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony, przeprowadza kiermasz ciast. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdu.

4. Po Mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Majowe z litanią do Matki Bożej.

5. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: we wtorek uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.

6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia po Mszy św. wieczornej. Włączmy się w tę piękną modlitwę Litanią Loretańską ku czci Matki Najświętszej.

7. We wtorek i środę po nabożeństwach majowych odbędą się próby komunijne dla dzieci ze SP 385.

8. We środę o godz. 18:00, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę w intencji parafii przez wstawiennictwo naszego patrona św. Hieronima i w intencji naszych rodzin, a szczególnie dzieci i młodzież przez wstawiennictwo bł. Karoliny i bł. Carla. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.

9. We czwartek 20 maja o godz. 19:00 w sali pod zakrystią odbędzie się trzecie spotkanie dla małżeństw pt.: „Przyjąć”, w ramach warsztatów „4 kroki by być bliżej siebie”. Podczas spotkania jest zapewniona opieka dla dzieci. Jak zapowiadaliśmy w tym czasie odbędzie się również spotkanie dla matek, organizowane we współpracy z siostrami z Ruchu Szensztackiego. Szczegóły dotyczące tych wydarzeń są na plakatach i na ulotkach w kruchcie kościoła.

10. Wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna „Woda Żywa” zaprasza we czwartek o godz. 19:30 na spotkanie formacyjne w sali domu parafialnego.

11. We czwartek i piątek po nabożeństwie majowym o godz. 19:00 odbędzie się nabożeństwo pokutne i pierwsza spowiedź dzieci przed I Komunią Świętą oraz spowiedź rodziców. Przypominamy o przyniesieniu książeczek do nabożeństwa.

12. Próby chóru parafialnego odbywają się w każdy czwartek, w sali domu parafialnego, o godz. 19.00.

13. Wspólnota Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na spotkanie formacyjne w piątek 19 maja po Mszy wieczornej w sali domu parafialnego.

14. W sobotę dzieci z klas trzecich, ze Szkoły Podstawowej nr 385, na Mszy świętej o godz. 12.00 przystąpią do I Komunii Świętej. Polecamy dzieci i ich rodziny modlitwom, by wszyscy wzrastali w miłości i wierności Panu Jezusowi.

15. W sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.

16. Ze względu na pierwszą Komunię nie ma zbiórki ministrantów. Ministranci służą w tym dniu podczas Uroczystości I Komunii Świętej. o godz. 12:00.

17. Za tydzień będziemy przeżywali Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na utrzymanie seminarium duchownego naszej diecezji.

18. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy artykuły poświęcone najważniejszym majowym wydarzeniom w Kościele czyli I Komunii Świętej, dowiemy się również na czym polega świętość Kościoła. W Gościu Niedzielnym polecamy temat tygodnia „Kościół marzeń” oraz artykuł o pokucie, któa decyduje o losach świata. W tygodniku Niedziela polecamy wywiad z mariologiem, ekspertem w dziedzinie objawień: Jaką misję w objawieniach maryjnych Bóg powierzył Polsce i Polakom i co na temat Polaków mówili mistycy? W numerze jest też dodatek pt.: „Bliżej życia z wiarą” Na regale z prasą dostępne są już majowe miesięczniki: Różaniec, Tak Rodzinie, Rycerz Niepokalanej, Trwajcie w miłości a dla dzieci Anioł Stróż.