1. Bóg zapłać za troskę i ofiary składane na nasz kościół oraz złożone na budowę Organów. Dziękujemy również za ofiary składane w Wielki Piątek na konserwację i utrzymanie Grobu Pańskiego w Ziemi Świętej.

2. Dziękujemy Rafałowi zakrystianinowi za przygotowanie Ciemnicy, Karolinie Błażejczyk, Domowemu Kościołowi, wspólnocie Tato.net i SNE dziękujemy za przygotowanie Grobu Bożego, pani Monice Nowak za świąteczne dekoracje w kościele, Rafałowi Michalczykowi i lektorom za porządki.

3. Bóg zapłać za dary złożone do Kosza Dobroci, a Caritas parafialnej za przygotowanie paczek dla potrzebujących.

4. Dziękujemy ceremoniarzowi Adamowi Frankowi i Marcinowi Wojenka oraz całej Służbie Liturgicznej za przygotowanie oraz godne i pełne chwały Bożej przeprowadzenie liturgii Wielkiego Tygodnia, Karolinie Błażejczyk i Michałowi Czechowi dziękujemy za fotograficzne udokumentowanie obchodów Triduum Paschalnego i Świąt.

5. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w oprawę muzyczną świątecznych liturgii: Chórowi pod kierunkiem Pana Mateusza, Zespołowi Młodzieżowemu pod kierunkiem Agaty Ogórek, kantorom i psalmistom oraz wszystkim, którzy przez cały Wielki Post i w czasie Triduum Paschalnego prowadzili śpiewy Jutrzni. Panu Mateuszowi, naszemu organiście, dziękujemy za piękne pieśni i świąteczne aranżacje muzyczne.

6. Dziękujemy Rodzinie państwa Jurczewskich za kwiaty do Grobu Bożego i dekoracje kwiatowe wokół kościoła.

7. Bóg zapłać za miłe życzenia i dobre słowo oraz świąteczne wędliny, ciasta i wszystkie świąteczne dary.

8. W Niedzielę Zmartwychwstania o godz. 6:00 będzie Msza Święta Rezurekcyjna poprzedzona procesją wokół kościoła. Rezurekcji będzie przewodniczył Biskup Jacek Grzybowski. Pozostałe Msze Święte będą o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. O godz. 17:15 będzie Różaniec, trzeci dzień Nowenny i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

9. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego. Ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na katolickie uczelnie.

10. We środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę przez wstawiennictwo naszego patrona św. Hieronima oraz bł. Karoliny i bł. Carla.

11. We czwartek, po Mszy św. wieczornej, do godz. 19:30, będzie adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

12. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek o godz. 19:30 na spotkanie formacyjne w sali domu parafialnego.

13. Z racji oktawy Zmartwychwstania w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

14. W sobotę nie będzie zbiórki ministrantów. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę o godz. 10:00.

15. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na dzieła Diecezjalnej Caritas, która opiekuje się kilkoma tysiącami podopiecznych. O godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z odpustem zupełnym, uroczycie celebrowaną przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego.

16. W niedzielę 16 kwietnia o godz. 15:50 odbędzie się ostatnia w tym roku Msza dla dzieci i rodzin przygotowujących się do I Komunii Świętej. Przypominamy o przyniesieniu świec, do obrzędu odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.

17. Od Wielkiego Piątku trwamy na Nowennie przed świętem Miłosierdzia. Nowennę wraz z Koronką będziemy kontynuowali do soboty włącznie na zakończenie modlitwy różańcowej, która w tych dniach będzie o godz. 17:15.

18. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy rozmowę z ks. dr Jackiem Stefańskim, biblistą urodzonym i wychowanym w Izraelu pt.: „Pascha: ze śmierci do życia”. W Gościu Niedzielnym znajdziemy zestawienie i teologiczne wyjaśnienie biblijnych opisów spotkań ludzi ze Zmartwychwstałym Jezusem. W tygodniku Niedziela przeczytamy artykuł teologa zatytułowany „Jak mogło wyglądać Zmartwychwstanie”. W numerze dodatek „Bliżej życia z wiarą”. Polecamy również kwietniowe miesięczniki: Różaniec, Tak Rodzinie, Trwajcie w miłości a dla dzieci Anioł Stróż.

19. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna we środę i sobotę.