1. Dziękujemy za ofiary składane na budowę organów i na nasz kościół.
 2. Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie księży w trakcie wizyty kolędowej i złożone podczas kolędy ofiary.
 3. Dziękujemy ks. Michałowi Dziedzicowi i animatorom z KSM-u za przygotowanie i przeprowadzenie w minioną sobotę dnia skupienia dla kandydatów do bierzmowania.
 4. Dziś ofiary składane do puszek przeznaczamy na rehabilitację Ks. Czarka.
 5. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspominamy św. Jana Bosko, we czwartek będzie Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej.
 6. We środę o godz. 18:00, zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę przez wstawiennictwo naszych patronów. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.
 7. We czwartek z racji Święta Ofiarowania Pańskiego Msze św. w naszym kościele będą o godz.: 7:00, 9:00, 18:00 i 20:00. Na początku każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia gromnic. Gromnice będzie można nabyć we czwartek przed Mszą w kiosku.
 8. Obchodzony 2 lutego Dzień Życia Konsekrowanego, to dzień, kiedy w sposób szczególny zwracamy uwagę na świadków obecności Boga w świecie, jakimi są osoby konsekrowane. Ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczymy na zakony klauzurowe. W naszym kościele podczas Mszy o godz. 18:00 i 20:00 będziemy gościli Siostry z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi. Ideałem sióstr jest naśladowanie Maryi oraz ukazywanie dzisiejszemu światu wielkości i piękna powołania kobiety. Swoje powołanie realizują w różnych dziedzinach pracy apostolskiej i wychowawczej w diecezjach: z dziećmi, z młodzieżą, z rodzinami. Podejmują również pracę ewangelizacyjną na Wschodzie. Pracę apostolską wspierają nieustanną modlitwą Siostry Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu, które są kontemplacyjną wspólnotą Instytutu.
 9. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek przed południem księża udadzą się do chorych z sakramentami, od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18:00 zapraszamy na Mszę w intencji Zmarłych polecanych w Wypominkach. Po Mszy, podczas adoracji Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia i zostaną odczytane imiona naszych Zmarłych zgłoszone w wypominkach. Adoracja indywidualna i spowiedź będzie trwała do godz. 20:00.
 10. W sobotę o godz. 7:00 będzie Msza św. wotywna ku czci Najświętszej Maryi Panny. O godz. 12:00 rozpocznie się przy krzyżu (ul. Fabryczna) różaniec za Ojczyznę. O godz. 17.00 zapraszamy na pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające ku czci Matki Bożej. Po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Rodziny Różańcowej.
 11. Chórek dziecięcy „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę w sobotę o godz. 10:00 w domu parafialnym.
 12. Zbiórki ministrantów zostaną wznowione po feriach.
 13. Zebrania, spotkania grup i wspólnot parafialnych zostaną wznowione po kolędzie, czyli od 6 lutego.
 14. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dzieła parafialnej Caritas. Po Mszy św. o godz. 13:00 będzie Litania do Najświętszego Imienia Jezus.
 15. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 18:00 Biskup Jacek Grzybowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie w I piątek miesiąca w godz. 17:00-20:00.
 16. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: ul. Chabrów, Dziewanny, Fiołków, Kolendrowa, Krokusów, Leśnych Ziół, Macierzanki, Melisy, Rumiankowa, Sarenki, Śmiała, Tymiankowa i Zakrętowa. Szczegółowy program kolędy wydrukowany jest w dodatku do naszej gazetki i na internetowej stronie parafii. Osoby, które zmieniły adres zamieszkania lub w ostatnim czasie wprowadziły się do mieszkań i domów na terenie parafii prosimy o kontakt z kancelarią parafialną w celu zarejestrowania w ewidencji parafialnej. Prosimy o otwarcie w dniu kolędy furtek do posesji i przygotowanie w domu krzyża, świec oraz kropidła i poświęconej wody. Dla rodzin, które w wyznaczonym terminie nie mogły przyjąć księdza, możliwa jest jeszcze kolęda we czwartek 9 lutego w godz. 20:00-21:00 oraz w sobotę 11 lutego w godz. 10:30-12:00. Zgłoszenia w zakrystii.
 17. Kancelaria w okresie kolędowym, do 4.02, będzie czynna tylko we środy w godz. 16:00-17:30 i 19:00-20:00.
 18. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy artykuł Biskupa Jacka Grzybowskiego o pap. Benedykcie XVI „Współpracownik prawdy”. W Gościu Niedzielnym polecamy temat tygodnia „Sakrament ratunkowy” – o mocy spowiedzi. A w tygodniku Niedziela artykuł „Starość nie może być samotna”. Do wszystkich tygodników został też dołączony bezpłatny dodatek pt. „Jan Paweł II – Odkrywamy prawdę”, w którym demaskowane są kłamstwa, formułowane pod adresem świętego papieża. Na regale z prasą są jeszcze styczniowe miesięczniki.
 19. Biblioteka Publiczna Dzielnicy Wesoła zaprasza 5 lutego na spotkanie autorskie z Krystyną Czerni pt.: „Nowosielski w Warszawie i na Mazowszu. Sztuka sakralna”. Szczegóły na plakacie w kruchcie kościoła.
 20. Zachęcamy do odpisów 1,5% podatku dochodowego za 2022 rok na cele charytatywne Caritas i dzieła charytatywne naszej parafii.