1. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół, budowę organów i dzieła parafialnej Caritas.
 2. Dziś w naszej parafii kolejna niedziela organowa. Ofiary złożone na tacę przeznaczamy na budowę organów. W kiosku pod chórem jest kontynuowana zbiórka kwartalna.
 3. Ofiary składane do puszek przeznaczamy w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym dla wiernych Kościoła katolickiego na Ukrainie.
 4. Do 20 listopada trwa zbiórka ofiar i darów rzeczowych „Polak z Sercem”, organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w ramach pomocy naszym Rodakom na Kresach. Do kosza pod chórem można składać produkty spożywcze, środki czystości, artykuły szkolne itp. Dary na początku adwentu zostaną zawiezione do Polaków mieszkających na Ukrainie, Białorusi i Litwie. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.
 5. Po Mszy wieczornej młodzież z KSM zaprasza na wspólne oglądanie filmu „Powołany” w sali domu parafialnego.
 6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, we czwartek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej zakonnicy, w piątek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
 7. W poniedziałek o godz. 18:45, w sali pod zakrystią odbędzie się zebranie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Komitetu Budowy Organów.
 8. Próby chóru parafialnego odbywają się w każdy czwartek, w sali domu parafialnego o 19.00.
 9. We czwartek po Mszy św. wieczornej Wspólnota „Woda Żywa” zaprasza na adorację z uwielbieniem. O godz. 20:30 będzie modlitwa wstawiennicza.
 10. W piątek o godz. 18:00, w par. św. Włodzimierza na Bródnie, będzie specjalne spotkanie i modlitwa w intencji młodzieży za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny. Na stronie parafialnej i diecezjalnej można włączyć się w nowennę do bł. Karoliny
 11. Wspólnota Rodzin Nazaretańskich zaprasza w piątek, po Mszy wieczornej, na spotkanie w sali pod zakrystią.
 12. Próby chórku dziecięcego „Iskierki Miłości” odbywają się w soboty o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 13. W najbliższą sobotę nie będzie zbiórki ministrantów, nie będzie też zajęć sportowych. O godz. 18:45, w kościele, będzie zbiórka kandydatów na ministrantów.
 14. W sobotę, 19 listopada, przeżywać będziemy 37 Światowe Dni Młodzieży. To ostatnie spotkanie przed najbliższym wydarzeniem w wymiarze międzynarodowym, które odbędzie się w 2023 roku w Lizbonie. Zapraszamy przede wszystkim osoby wybierające się na przełomie lipca i sierpnia 2023 do Lizbony, a także wszystkich młodych. Spotkanie to okazja do duchowego wzmocnienia i budowania wspólnoty pomiędzy grupami młodych formujących się przy parafiach diecezji. Jest ono także w programie obowiązkowych spotkań formacyjnych dla grupy rozpoczynającej przygotowanie do bierzmowania.
 15. W sobotę o godz. 19:00 na spotkanie w sali domu parafialnego zaprasza wspólnota dorosłych Ruchu Światło-Życie.
 16. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św. o godz. 11:30 dwunastu nowych ministrantów otrzyma strój liturgiczny i zostaną włączeni do grona służby liturgicznej naszej parafii.
 17. Za tydzień o godz. 16:00 będzie Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 18. W przyszłą niedzielę, po Mszy wieczornej, odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa zaawansowana.
 19. Ofiary składane za tydzień do puszek będą przeznaczone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.
 20. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy temat numeru „Episkopat po nowemu” o nowelizacji statutu Konferencji Episkopatu Polski. W Gościu Niedzielnym „Tożsamość i pamięć” jest wiele artykułów na kanwie Święta Niepodległości oraz ostatnia już płyta z cyklu „Biblia Audio” a na niej Apokalipsa i Listy Apostolskie. W tygodniku Niedziela przeczytamy o różnorodności wspólnot i ruchów w Kościele katolickim. W bieżącym numerze jest również dodatek „Bliżej życia z wiarą”. Na regale z prasą są jeszcze listopadowe miesięczniki: Różaniec, Rycerz Niepokalanej, Tak Rodzinie, oraz dla dzieci Anioł Stróż i Staś.