1. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół i budowę organów.
 2. Dziś ofiary składane do puszek przeznaczamy na dzieła parafialnej Caritas.
 3. Dziś też rozpoczynamy ostatnią w tym roku zbiórkę kwartalną ofiar na budowę organów.
 4. Po Mszy Świętej wieczornej, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza dziś, do sali domu parafialnego, na spotkanie wspólnoty młodzieżowej.
 5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we środę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie, we czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża, w piątek wspomnienie św. Marcina biskupa z Tours, w sobotę wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
 6. We środę o godz. 19:30 Młodzieżowy Zespół Wokalno-Instrumentalny zaprasza na próbę w domu parafialnym. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Agatą tel.: 791 404 814.
 7. Próby chóru parafialnego odbywają się w każdy czwartek, w sali domu parafialnego o 19.00.
 8. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza na spotkanie w domu parafialnym.
 9. W piątek przypada 104 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Z racji święta narodowego Biskup Warszawsko-Praski udzielił wiernym dyspensy od postu piątkowego.
 10. Od najbliższego piątku rusza zbiórka „Polak z Sercem”, organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. To akcja charytatywna, której celem jest pomoc naszym Rodakom mieszkającym na Kresach. W naszym kościele od 11.11 do 20.11 będzie zbiórka darów rzeczowych, które na początku adwentu zostaną zawiezione do Polaków mieszkających na Ukrainie, Białorusi i Litwie. Kosz na produkty żywnościowe z długim terminem przydatności, środki czystości, artykuły szkolne i inne ustawiony jest pod figurą św. Antoniego. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.
 11. Próby chórku dziecięcego „Iskierki Miłości” odbywają się w soboty o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 12. Zbiórka ministrantów będzie w sobotę o godz. 10:00.
 13. W sobotę o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się katecheza dla rodziców i chrzestnych dzieci, które otrzymają Sakrament Chrztu w tym miesiącu.
 14. Za tydzień w naszej parafii kolejna niedziela organowa. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę organów. W kiosku pod chórem będzie kontynuowana zbiórka kwartalna.
 15. 13 listopada, będziemy obchodzić XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pomoc duchowa i materialna zostanie skierowana do mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek dla wiernych Kościoła katolickiego na Ukrainie.
 16. Za tydzień po Mszy wieczornej młodzież z KSM zaprasza na wspólne oglądanie filmu „Powołany” w sali domu parafialnego.
 17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy temat numeru: „Bohaterowie naszej niepodległości”. W Gościu Niedzielnym warto zwrócić uwagę na temat, który dotyczy każdego – różne oblicza samotności. Co proponuje wspólnota Kościoła ludziom samotnym, których wokół nas coraz więcej. W tygodniku Niedziela znajdziemy artykuły w klimacie zadumy i refleksji nad przemijaniem i życiem wiecznym. W bieżącym numerze jest również dodatek „Bliżej życia z wiarą” i chorągiewka w barwach narodowych. Na regale z prasą są też listopadowe miesięczniki: Różaniec, Rycerz Niepokalanej, Tak Rodzinie, oraz dla dzieci Anioł Stróż i Staś.
 18. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej w Warszawie-Tarchominie zapraszają 11-12 listopada na Dzień Otwarty w Seminarium wszystkich, którzy rozeznają swoje powołanie życiowe lub już myślą o kapłaństwie i są zainteresowani sprawdzeniem tego, jak wygląda przygotowanie się do niego. W trakcie dnia otwartego będzie można poznać realia życia seminaryjnego, a przede wszystkim pobyć sam na sam z Panem Jezusem. Zaproszenie jest skierowane do młodzieży męskiej w wieku od 16 lat. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń w kruchcie kościoła