1) Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół i budowę organów.

2) Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie Balu Wszystkich Świętych. Dziękujemy dyrekcji SP 385 za udostępnienie miejsca. Młodzieży z KSM-u i Harcerzom dziękujemy za przygotowanie i poprowadzenie zabaw, wspólnocie Domowego Kościoła, szczególnie państwu Zalewskim, za przygotowanie dekoracji. Dziękujemy wspólnocie Szkoły Nowej Ewangelizacji za przygotowanie poczęstunku, szczególnie państwu Ogonowskim za zakup pączków. Bóg zapłać państwu Wojenkom za przygotowanie i czuwanie nad przebiegiem zabawy. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w sprzątaniu auli po skończonej zabawie.

3) Dziś ofiary składane do puszek przeznaczamy na Dom Św. Siostry Faustyny.

4) Jeszcze dziś i jutro, o godz. 17:15 zapraszamy na Nabożeństwo Październikowe. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., w poniedziałek, będą wraz z Rodziną Różańcową prowadzić modlitwę.

5) Po Mszy Świętej wieczornej, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza dziś, do sali w domu parafialnym, na spotkanie wszystkich zainteresowanych dołączeniem do wspólnoty.

6) W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych, we środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, w piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza.

7) Jeszcze do 1 listopada włącznie, księża przyjmują zgłoszenia na Wypominki. Będziemy modlić się za Zmarłych w Wypominkach jednorazowych w specjalnym nabożeństwie po Mszy św. 2 listopada o godz. 18:00 oraz w wypominkach całorocznych w każdy I piątek miesiąca na Mszy św. o godz. 18:00. Kartki na Wypominki są przygotowane na stolikach z gazetką. Bardzo prosimy o wyraźne pismo i odmianę według wzoru intencji parafialnych.

8) 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. O godz. 13:00 Msza będzie na staromiłośniańskim cmentarzu.

9) W Uroczystość Wszystkich Świętych młodzież z KSM będzie rozdawać po Mszach Świętych cytaty świętych do wylosowania, by były dla nas dobrą inspiracją na kolejny rok. Będzie również możliwość wsparcia działań młodzieży poprzez złożenie ofiary i nabycie figurki św. Józefa przygotowanej przez dzieci naszej diecezji.

10) We środę 2 listopada, w Dzień Zaduszny, Msze w kościele będą o godz. 7:00, 9:00 i o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo z modlitwą za Zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych.

11) We środę z racji nabożeństwa w Dzień Zaduszny, kancelaria parafialna będzie czynna tylko w godz. 16:00-17:30.

12) We czwartek, po Mszy wieczornej, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19:30.

13) Próby chóru parafialnego odbywają się w każdy czwartek, w sali domu parafialnego o 19.00.

14) We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji zaprasza na spotkanie w domu parafialnym.

15) W I piątek w godz. 9:30-11:00 księża odwiedzą chorych z Komunią świętą. Od godz. 17:00 będzie adoracja i Różaniec. Spowiedź będzie od godz. 17:00 do godz. 20:00. O godz. 18:00 podczas Mszy św. będziemy modlić się za Zmarłych polecanych w Wypominkach, które zostaną odczytane po Mszy podczas Koronki do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem. Adorację zakończymy o godz. 20:00.

16) W piątek w godz. 18:40-20:00 Młodzieżowy Zespół Wokalno-Instrumentalny zaprasza na próbę. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Agatą tel.: 791 404 814.

17) W I sobotę, o godz. 12:00 będzie różaniec w intencji Ojczyzny. Modlitwa rozpocznie się pod krzyżem przy ul. Fabrycznej (informacje na ten temat są na ulotkach i plakacie w kruchcie kościoła). W kościele, w ramach pierwszosobotniej praktyki wynagrodzenia za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec i indywidualne rozmyślanie nad kolejną tajemnicą różańca oraz Litania Loretańska. Po Mszy wieczornej w sali pod zakrystią odbędzie się spotkanie Rodziny Różańcowej.

18) Próby chórku dziecięcego „Iskierki Miłości” odbywają się w soboty o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.

19) Zbiórka ministrantów będzie w sobotę o godz. 10:00.

20) Rodzicom dzieci komunijnych przypominamy, że w sobotę w godz. 11:30-13:00, w sali domu parafialnego, będzie pobranie miary na strój liturgiczny do I Komunii Świętej.

21) W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na dzieła parafialnej Caritas.

22) Za tydzień rozpocznie się ostatnia w tym roku zbiórka kwartalna ofiar na budowę organów.

23) Za tydzień po Mszy św. o godz. 13:00 będzie Litania do Imienia Jezus, a po godz. 18:00 Nieszpory Eucharystyczne.

24) W zakrystii ks. Marcin przyjmuje zapisy na zimowisko parafialne w Gliczarowie Górnym obok Zakopanego, które odbędzie się w trakcie ferii zimowych 2023.

25) Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy temat numeru: „Przemijanie – dramat czy nadzieja”. W Gościu Niedzielnym można znaleźć odpowiedź na pytanie: Gdzie właściwie znajdują się niebo, czyściec i piekło? W tygodniku Niedziela przeczytamy o tym jak wygląda życie pozagrobowe i co dzieje się z człowiekiem w chwili śmierci. Na regale z prasą są również: Różaniec, Rycerz Niepokalanej, Tak Rodzinie, oraz dla dzieci Anioł Stróż i Staś.

26) W sobotę, 19 listopada, przeżywać będziemy 37 Światowe Dni Młodzieży w wymiarze diecezjalnym. To ostatnie spotkanie przed najbliższym wydarzeniem w wymiarze międzynarodowym, które odbędzie się w 2023 roku w Lizbonie. Zapraszamy przede wszystkim osoby wybierające się na na przełomie lipca i sierpnia 2023 do Lizbony, a także wszystkich młodych. Spotkanie to okazja do duchowego wzmocnienia i budowania wspólnoty pomiędzy grupami młodych formujących się przy parafiach diecezji.