1. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę ofiary na fundusz stypendialny dla młodzieży.
 2. Dziękujemy za ofiary składane na nasz kościół i budowę organów. Po Mszy św. o godz. 13:00, zapraszamy na 20 min. koncert organowy. W programie muzyka barokowa i romantyczna w wykonaniu Mateusza Gołębiewskiego, naszego organisty.
 3. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Misyjny i rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Ofiary składane do puszek przeznaczamy na Misje katolickie na całym świecie.
 4. Codziennie, przez cały październik, o godz. 17:15 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., w wybrane dni, będą wraz z Rodziną Różańcową prowadzić modlitwę.
 5. Po Mszy Świętej wieczornej, wspólnota Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zaprasza dziś po wieczornej Mszy Świętej na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
 6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w piątek święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 7. W poniedziałek o godz. 19:00, w sali domu parafialnego, odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach tegorocznej edycji katechez dla narzeczonych. Kolejny Kurs Przedmałżeński odbędzie się wiosną w par. NSPJ w Starej Miłośnie.
 8. We środę, zapraszamy  na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Hieronima oraz bł. Karoliny i bł. Carla.
 9. We środę o godz. 19:00, w sali domu parafialnego, odbędzie się spotkanie wspólnoty Tato.net. Zapraszamy wszystkich ojców zainteresowanych pogłębianiem swojej wiary i zatroskanych o wychowanie swoich dzieci.
 10. Próby chóru parafialnego odbywają się w każdy czwartek, w  sali domu parafialnego o 19.00.
 11. W sobotę 29 października, w godz. 15.00-18.00 w auli SP 385 odbędzie się Bal Wszystkich Świętych. W programie min. konkurs na zaprezentowanie świętego, poczęstunek, wspólne zabawy. Zapisy na wydarzenie od  przyszłej niedzieli. w zakrystii i kancelarii do 26 października.
 12. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na Dom Św. Siostry Faustyny.
 13. W niedzielę 30 października Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież zainteresowaną wspólnotą na spotkanie zapoznawcze połączone z zapisami, po wieczornej Mszy Świętej w sali domu parafialnego.
 14. Zapowiadamy, że 1 listopada Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. O godz. 13:00 będzie Msza na staromiłośniańskim cmentarzu. We środę 2 listopada Msze będą o godz. 7:00, 9:00 i o godz. 18:00 Msza św. z nabożeństwem za Zmarłych i czytaniem Wypominków.
 15. Intencje na przyszły rok, można zamawiać w kancelarii parafialnej.
 16. W zakrystii i kancelarii księża przyjmują zgłoszenia na Wypominki.  Będziemy modlić się za Zmarłych w Wypominkach jednorazowych w specjalnym nabożeństwie po Mszy św. 2 listopada o godz. 18:00 oraz w wypominkach całorocznych w każdy I piątek miesiąca na Mszy św. o godz. 18:00. Kartki na Wypominki są przygotowane na stolikach z gazetką. Bardzo prosimy o wyraźne pismo i odmianę według wzoru intencji parafialnych (np. za śp. Janusza i Eugenię Kowalskich i zm. z rodz. Nowaków.)
 17. Ks. Marcin przyjmuje zapisy na zimowisko parafialne w Gliczarowie Górnym obok Zakopanego, które odbędzie się w trakcie ferii zimowych 2023. Więcej informacji na plakatach.
 18. Zespół Wokalno-Instrumentalny zaprasza chętnych do wspólnej służby – śpiewających i instrumentalistów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Agatą tel.: 791 404 814.
 19. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy rozmowę „Każdy jest posłany” o apostolstwie w dzisiejszym świecie.  W Gościu Niedzielnym warto zwrócić uwagę na tekst o posłudze penitencjarzy. Jest też tygodnik Niedziela zarówno bieżący numer z nową serią „Jak pomóc naturze” z publikacjami promującymi katolicką wizję ekologii jak i zaległe. Na regale z prasą są również: Tak Rodzinie, oraz dla dzieci Anioł Stróż.