1. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i złożone na tacę w minioną niedzielę na budowę organów.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w piątek święto św. Marii Magdaleny, a w sobotę święto św. Brygidy, patronki Europy.
  3. We wtorek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę wotywną o św. Józefie. Intencje dziękczynne i prośby, szczególnie o świętość, pokój i miłość w rodzinach, można zamawiać w zakrystii i w kancelarii. Na internetowej stronie parafialnej, jest tzw. skrzynka na listy do św. Józefa. Zachęcamy do korzystania.
  4. We środę serdecznie zapraszamy o godz. 18:00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwę przez wstawiennictwo św. Hieronima, bł. Karoliny i bł. Carla w intencji młodzieży i naszych rodzin.
  5. W piątek na Mszy św. o godz. 18:00, jak każdego 22 dnia miesiąca, będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Intencje można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
  6. Zachęcamy młodzież w wieku 14-19 lat, do udziału w Forum Młodych w Laskach przy Puszczy Kampinoskiej. Szczegóły na plakatach i na 3 str. gazetki.
  7. Polecamy też weekendową dwudniową pieszą pielgrzymkę do Ostrówka. Informacje o zapisach na plakacie i na 4 str. gazetki.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy artykuły nawiązujące do nowego dokumentu papieskiego o liturgii: o. Jacka Salija „Jak dobrze przeżyć Mszę św? i o. Dariusza Kowalczyka „Franciszek o liturgii”. W Gościu Niedzielnym warto przeczytać m.in. o tym skąd wziął się zwyczaj śpiewania Apelu Jasnogórskiego. Są też wskazówki jak praktykować codzienną modlitwę i kontemplację. Na regale z prasą jest też tygodnik Niedziela i miesięczniki: Różaniec, Miłujcie się, Tak Rodzinie oraz dla dzieci Anioł Stróż.