1. Bóg zapłać za ofiary składane do puszek na dzieła Caritas, a także ofiary przeznaczone na budowę organów.
  2. Z racji kolejnej niedzieli organowej ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę organów.
  3. Po Mszy Świętej o godzinie 8:00 grupa dzieci z ks . Marcinem i wychowawcami z naszej parafii wyrusza na kolonie do Białego Dunajca. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach
  4. Zachęcamy do indywidualnej i rodzinnej modlitwy o pokój na Ukrainie. Na stolikach z gazetką są też obrazki z modlitwą do Matki Bożej Zwycięskiej w jez. polskim i ukraińskim, prosimy by przekazywać je innym, również gościom z Ukrainy.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, we wtorek wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w piątek wsp. św. Bonawentury, Biskupa i doktora Kościoła, w sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  6. Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest we środy 16:00-17:30 i 19:00-20:00 oraz w soboty w godz. 9:00-10:00.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy artykuł „Czy ubiór ma znaczenie” o dobieraniu odpowiedniego stroju do różnych sytuacji. W Gościu Niedzielnym warto przeczytać artykuł „Po prostu Benedykt” o regule napisanej przez św. Benedykta. W dzisiejszym numerze jest także kolejna płyta z Biblią Audio. Na regale z prasą są już lipcowe numery miesięczników Różaniec, Miłujcie się, Tak Rodzinie oraz dla dzieci Staś i Anioł Stróż.