1. Bóg zapłać za ofiary na nasz kościół a także za ofiary na budowę organów podczas zbiórki kwartalnej.
  2. Ofiary składane do puszek przeznaczymy na dzieła podejmowane przez parafialną Caritas.
  3. Z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 będzie Litania do Imienia Jezus, po Mszy wieczornej zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne.
  4. Zachęcamy do indywidualnej i rodzinnej modlitwy o pokój na Ukrainie. Na stolikach z gazetką są też obrazki z modlitwą do Matki Bożej Zwycięskiej w jez. polskim i ukraińskim, prosimy by przekazywać je innym, również gościom z Ukrainy.
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w środę wsp. bł. Marii Ledóchowskiej, dziewicy, w piątek wsp. św. Jana z Dukli, prezbitera.
  6. W przyszłą niedzielę z racji kolejnej niedzieli organowej ofiary składane na tacę będą przeznaczone na budowę organów.
  7. Po Mszy Świętej o godzinie 8:00 grupa dzieci z wychowawcami z naszej parafii wyruszy na kolonie do Białego Dunajca. Życzymy dobrej pogody, i radosnego wypoczynku.
  8. Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest we środy 16:00-17:30 i 19:00-20:00 oraz w soboty w godz. 9:00-10:00. W najbliższym tygodniu wyjątkowo nie będzie również dyżuru wieczornego (w godz. 19:00-20:00) w środę.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy rozmowę „Śladami stwórcy” o odkrywaniu Boga w świecie przyrody. W Gościu Niedzielnym warto przeczytać artykuł „Święte wątpliwości” o pytaniach związanych z wiarą. Na regale z prasą są już lipcowe numery miesięczników Różaniec, Miłujcie się, Tak Rodzinie oraz dla dzieci Staś i Anioł Stróż.
  10. Przypominamy o godnym stroju podczas liturgii.