1. Bóg zapłać za ofiary na nasz kościół a także za ofiary na budowę organów oraz wsparcie ofiar wojny na Ukrainie.
 2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za przygotowanie ołtarzy, dekoracje świąteczne i piękny kwietny dywan na Boże Ciało. Dziękujemy wszystkim obecnym na procesji za wspólną modlitwę. Panu Łukaszowi Konikowi dziękujemy za ofiarowane lody.
 3. Po każdej Mszy Świętej odbywa się obrzęd poświęcenia pojazdów.
 4. Dziś, jak każdego 19 dnia miesiąca, będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 18:00 przez wstawiennictwo św. Józefa. Przypominamy również, że na stronie parafialnej jest specjalna skrzynka na listy do św. Józefa.
 5. Po Mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie odbędzie się procesja Eucharystyczna.
 6. Zachęcamy do indywidualnej i rodzinnej modlitwy o pokój na Ukrainie. Na stolikach z gazetką są też obrazki z modlitwą do Matki Bożej Zwycięskiej w jez. polskim i ukraińskim, prosimy by przekazywać je innym, również gościom z Ukrainy.
 7. W kiosku trwa kwartalna zbiórka ofiar na budowę organów.
 8. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, we czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 9. Do czwartku włącznie, po nabożeństwie czerwcowym odbywać się będą procesje Eucharystyczne wokół kościoła.
 10. We wtorek po nabożeństwie i procesji zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, z modlitwą uwielbienia. Po adoracji będzie modlitwa wstawiennicza prowadzona przez wspólnotę Szkoły Nowej Ewangelizacji.
 11. We środę na Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, i jak każdego 22 dnia miesiąca będziemy prosić przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 12. We czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała będzie poświecenie wianków.
 13. W piątek, o godzinie 8:00 odbędzie się Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy uczniów, rodziców i nauczycieli naszych szkół podstawowych i liceum. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie 20 min. przed Mszą.
 14. W piątek z racji Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa od godz. 17:00 będzie Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i różaniec. A po nabożeństwie czerwcowym Akt poświecenia Sercu Pana Jezusa. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje post od potraw mięsnych.
 15. W sobotę 25 czerwca o godz. 10:00 będzie Msza św. i podsumowanie rocznej pracy ministrantów. Zapraszamy też chórek „Iskierki Miłości”.
 16. Z racji Wspomnienia Niepokalanego Serca Maryi w sobotę od godz. 17:00 będzie Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, różaniec i Litania Loretańska.
 17. Za tydzień, po Mszy św. o godz. 13:00, zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na ostatni przed wakacjami koncert organowy. Wykonawcą będzie  student Uniwerytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz absolwent Muzykologii na UKSW Rafał Grabiszewski. W programie muzyka polska. Usłyszymy 4 dzieła, w tym improwizacje na tematy “Bogurodzicy” i “Święty Boże”. Czas trwania koncertu – 25 min.
 18. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedzielę będą odprawiane o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 19:00. Kancelaria parafialna w wakacje będzie czynna we środy i w soboty.
 19. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy rozmowę z Januszem Wardakiem, moderatorem Akademii Familijnej pt. „Dzieci w cyberświecie”. W Gościu Niedzielnym warto przeczytać artykuł „Święty czas” o adoracji Najświętszego Sakramentu. Na regale z prasą są jeszcze czerwcowe numery miesięczników Różaniec, Miłujcie się, Tak Rodzinie.