1. Bóg zapłać za ofiary na nasz kościół a także za ofiary na budowę organów oraz wsparcie parafialnej Caritas i ofiar wojny na Ukrainie.
 2. Rodzinie Państwa Jurczewskich dziękujemy za nowe dekoracje kwiatowe wokół kościoła.
 3. Obchodzimy dziś uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która przypomina nam naukę o Bogu w trzech osobach.
 4. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczamy na budowę organów. W kiosku trwa zbiórka kwartalna.
 5. Dziś w parafii św. Wojciecha w Wiązownie kandydaci do bierzmowania mają swój dzień skupienia. Grupa jadąca rowerami wyrusza o godz. 12.40 z parkingu przy ul. Rumiankowej.
 6. Dziś o godz. 15:00, w sali pod zakrystią, w ramach projektu „Kawiarenka dialogowa małżonków” zapraszamy małżeństwa na spotkanie : „Praktyka dojrzałych relacji – co robić aby było nam razem dobrze”. Zapisy tel.: 510303196.
 7. Po Mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 8. Zachęcamy do indywidualnej i rodzinnej modlitwy o pokój na Ukrainie. Na stolikach z gazetką są też obrazki z modlitwą do Matki Bożej Zwycięskiej w jez. polskim i ukraińskim, prosimy by przekazywać je innym, również gościom z Ukrainy.
 9. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, doktora Kościoła, we wtorek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, we czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w piątek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.
 10. W poniedziałek po Nabożeństwie Czerwcowym zapraszamy na procesję fatimską wokół kościoła.
 11. We wtorek po nabożeństwie czerwcowym zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
 12. Klub Ojców Tato.Net zaprasza na II część spotkania z Panem Maciejem Tryburcym zatytułowanego „Jak zachęcić młodych do powrotu do kościoła?”. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym, w środę 15 czerwca o godzinie 19.00.
 13. W Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 10:00, którą odprawi neoprezbiter archidiecezji warszawskiej ks. Piotr Kostrzewa, wyruszy procesja do czterech ołtarzy przy ul. Jana Pawła II. Ołtarz I przy krzyżu przygotowują rodzice dzieci komunijnych. Ołtarz II wspólnoty i służba liturgiczna. Zapraszamy na procesję wszystkie dzieci komunijne i rocznicowe w strojach liturgicznych. Dziewczęta zachęcamy do sypania kwiatków przed Najświętszym Sakramentem (trzeba przynieść swój koszyczek, kwiaty do sypania są zapewnione).  Procesję zakończymy w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa. I tam ks. Piotr udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Odprawa liturgiczna będzie o godz. 9:30 dla ministrantów i lektorów przed zakrystią a dla dziewcząt sypiących kwiatki przed kościołem.
 14. Przez całą oktawę Bożego Ciała, po nabożeństwie czerwcowym, będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła.
 15. Podobnie jak w minionym roku planujemy w naszym kościele dywan kwietny na Boże Ciało. Prosimy o przynoszenie do środy włącznie gałązek zielonych tui oraz kwiaty i płatki kwiatów do przygotowania dywanu.
 16. W piątek zapraszamy na Mszę dziękczynną w rocznicę konsekracji naszego Kościoła. Po Mszy zapraszamy wszystkich do radosnego świętowania i słodki poczęstunek.
 17. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza na ostatnią już próbę przed wakacjami w sobotę o godz. 10:00. Kolejne spotkanie odbędzie się dopiero we wrześniu.
 18. Zebranie ministrantów i kandydatów odbędzie się w sobotę o godz. 10:00. Zapowiadamy, że w sobotę 25 czerwca o godz. 10:00 będzie Msza św. i podsumowanie rocznej pracy ministrantów. Zapraszamy też chórek „Iskierki Miłości”.
 19. Za tydzień po każdej Mszy św., na parkingu przed kościołem (przy ul. Jana Pawła II i ul. Rumiankowej) będzie poświęcenie pojazdów i będziemy prosić o bezpieczeństwo na drogach dla podróżujących i wszystkich wypoczywających na wakacjach.
 20. W przyszłą niedzielę, jak każdego 19 dnia miesiąca, będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 18:00 przez wstawiennictwo św. Józefa. Intencje dziękczynne i prośby można zamawiać w zakrystii i kancelarii. Przypominamy również, że na stronie parafialnej jest specjalna skrzynka na listy do św. Józefa.
 21. Poszukujemy wózka spacerowego tzw. parasolki dla rodziny z Ukrainy. Wiadomość pod nr tel.: 695612846.
 22. Kancelaria parafialna w sobotę 18 czerwca będzie nieczynna.
 23. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy polecamy artykuły poświęcone tajemnicy obecności Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. W Gościu Niedzielnym znajdziemy zachętę do obrony wartości chrześcijańskich w Europie oraz zapowiedź beatyfikacji Edmunda Wojtyły, brata Jana Pawła II. Polecamy też czerwcowe miesięczniki oraz Gość Extra – „Wielki Cud” poświęcony cudom eucharystycznym