1. Bóg zapłać za troskę i ofiary składane na nasz kościół oraz złożone na budowę Organów. Dziękujemy również za ofiary składane w Wielki Piątek na Grób Boży w Ziemi Świętej.
 2. Dziękujemy Mateuszowi organiście i Rafałowi zakrystianinowi za przygotowanie Ciemnicy, Młodzieży z KSM za przygotowanie Grobu Bożego, pani Monice Nowak za świąteczne dekoracje w kościele, Rafałowi Michalczykowi i lektorom za porządki, a Rodzinie Pastwa Jurczewskich za kwiaty wokół kościoła.
 3. Bóg zapłać za dary złożone do Kosza Dobroci, a Caritas parafialnej za przygotowanie paczek dla potrzebujących i darów dla uchodźców.
 4. Dziękujemy ceremoniarzowi Adamowi Frankowi i całej Służbie Liturgicznej za przygotowanie oraz godne i pełne chwały Bożej przeprowadzenie liturgii Wielkiego Tygodnia, Karolinie Błażejczyk i Michałowi Czechowi dziękujemy za fotograficzne udokumentowanie obchodów Triduum i Świąt.
 5. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w oprawę muzyczną świątecznych liturgii: Chórowi pod kierunkiem Aleksandry Kuśmider, Zespołowi Młodzieżowemu pod kierunkiem Agaty Ogórek, kantorom i psalmistom  oraz wszystkim, którzy przez cały Wielki Post i w czasie Triduum Paschalnego prowadzili śpiewy Jutrzni. Panu Mateuszowi, naszemu organiście, dziękujemy za piękne pieśni i świąteczne aranżacje muzyczne.
 6. Dziękujemy za wszystkie życzenia, dobre słowo oraz świąteczne wędliny i ciasta.
 1. W Niedzielę Zmartwychwstania o 6:00 będzie Msza Święta Rezurekcyjna poprzedzona procesją wokół kościoła. Pozostałe Msze Święte będą o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. O godz. 17:15 będzie Różaniec, trzeci dzień Nowenny i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. będą odprawione według porządku niedzielnego. Ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na katolickie uczelnie.
 3. We wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 w intencjach dziękczynnych i błagalnych przez wstawiennictwo św. Józefa, we środę na Nowennę i Mszę św. za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na Msze za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, który jest patronem rodzin. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii.
 4. Z racji oktawy Zmartwychwstania w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
 5. W sobotę o godz. 10:00 odbędzie się zbiórka kandydatów i ministrantów. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę również o godz. 10:00.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na dzieła Diecezjalnej Caritas która opiekuje się kilkoma tysiącami podopiecznych. O godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego z odpustem zupełnym, uroczycie celebrowaną przed wizerunkiem Jezusa Miłosiernego.
 7. Za tydzień po Mszy wieczornej odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
 8. Od Wielkiego Piątku trwamy na Nowennie przed świętem Miłosierdzia. Nowennę wraz z Koronką będziemy kontynuowali do soboty włącznie na zakończenie modlitwy różańcowej, która w tych dniach będzie o godz. 17:15.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy przeczytamy o kobietach, które towarzyszyły Jezusowi na Golgocie a później pierwsze ogłosiły, że zmartwychwstał. W Gościu Niedzielnym znajdziemy informacje o relikwii z Ostatniej Wieczerzy: „Święty Gral” oraz artykuł o sposobach świętowania u prawosławnych i grekokatolików, w tygodniku Niedziela polecamy artykuł biblisty ks. Krzysztofa Kowalika dlaczego w przekazach biblijnych brakuje opisu samego momentu Zmartwychwstania oraz o jedynej w Polsce wiosce, której nazwa to Wielkanoc.
 10. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko we środę i sobotę.