1. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół i wsparcie budowy organów.
 2. Dziękujemy inicjatorom pomysłu i osobom zaangażowanym w organizację turnieju charytatywnego na rzecz Ukrainy. Drużynie zwycięskiej gratulujemy.
 3. Bóg zapłać za wszelką pomoc dla Ukrainy, za  podejmowane inicjatywy, za gościnność i przyjęcie uchodźców do swoich domów i wsparcie dla ofiar wojny.
 1. Zachęcamy do składania do koszy za ławkami darów na rzecz uchodźców. Caritas diecezjalna i Radio Warszawa organizują akcję paczka dla Ukrainy. Przygotowane kartony wraz z listą rzeczy do spakowania są dostępne w zakrystii.
 2. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.
 3. Po Gorzkich Żalach Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na spotkanie w sali domu parafialnego.
 4. W kiosku trwa kwartalna zbiórka ofiar na budowę organów. „Rodziców chrzestnych” chcących ofiarować piszczałkę zapraszamy do kiosku do Komitetu Budowy Organów. W kiosku są już dostępne paschaliki i świąteczne świece oraz pomoce do dobrego rachunku sumienia.
 5. Po każdej Mszy Świętej w tygodniu zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem, w intencji zakończenia wojny na Ukrainie, za naszą Ojczyznę i o pokój na całym świecie. Adoracja rano będzie do godz. 8:00, wieczorem do godz. 19:00.
 6. Od poniedziałku do środy, przed południem, potrwają rekolekcje dla dzieci i młodzieży szkolnej zgodnie z harmonogramem uzgodnionym ze szkołami. Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie we wtorek i środę od godz.17:00 do 18:00. Rodziców prosimy o przypilnowanie!
 7. We wtorek i piątek o godz. 6:30, zapraszamy na Jutrznię z modlitwą oraz śpiewem hymnów i psalmów pokutnych.
 8. We czwartek o godz. 19.00 w sali domu parafialnego odbędzie się próba chóru.
 9. W tym tygodniu przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. W piątek przed południem księża udadzą się do chorych z sakramentami. Od godz. 17:00 będzie możliwość spowiedzi. O godz. 18:00 zapraszamy na Mszę w intencji Zmarłych polecanych w całorocznych wypominkach. Z racji Drogi Krzyżowej nie będzie Koronki i czytania wypominków. Adoracja i spowiedź będzie trwała do 20:00.
 10. Droga Krzyżowa będzie w piątek o godz. 17:00 z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. wieczornej Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.
 11. W sobotę o godz. 12:00 będzie różaniec za Ojczyznę przy krzyżu na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła i Fabrycznej. Szczegółowe informacje o tej inicjatywie są na plakacie i ulotkach. O godz. 17.00 zapraszamy na pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające w kościele. Po Mszy wieczornej odbędzie się zebranie wspólnoty różańcowej.
 12. Chórek „Iskierki Miłości” zaprasza w sobotę o godz. 10.00 na próbę w sali domu parafialnego.
 13. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00. Natomiast w godz. 13.00-15.00 odbędą się zajęcia sportowe w sali gimnastycznej SP 353.
 14. W niedzielę 3 i 10 kwietnia po Mszy o godz. 8:00 zapraszamy na wyjątkowe Godzinki o Męce Pańskiej, śpiewane na tradycyjną melodię. Zapraszamy i zachęcamy do licznego przybycia. Natomiast za tydzień po Mszy św. o godz. 13:00 będzie Litania do Jezusa Umęczonego.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w Idziemy polecamy rozważania jak pogodzić prawa wojny z przykazaniem miłości nieprzyjaciół. W tygodniku Niedziela w nawiązaniu do piątkowego Aktu ofiarowania Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi znajdziemy przypomnienie największych objawień Maryi w dziejach świata z 1917 roku. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego polecamy kolejny odcinek wielkopostnych rekolekcji o grzechu zazdrości oraz temat numeru: „Pokój przyjdzie przez Maryję” o tajemnicy fatimskiej. Na półkach znajdziemy również miesięczniki Tak Rodzinie, Różaniec, Rycerz Niepokalanej i Miłujcie się oraz dla dzieci Anioł Stróż.
 16. Zachęcamy rodziny z naszej parafii prowadzące, lub zainteresowane edukację domową do wspólnego dzielenia się swoimi doświadczeniami, w ramach spotkań na terenie parafii. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod nr. tel.: 663 513 199.
 17. Państwo Katarzyna i Marcin Makówka wraz z pięciorgiem dzieci, którzy przez lata mieszkali na terenie naszej parafii, przed kilkoma tygodniami ucierpieli w wyniku pożaru domu. Zachęcamy do pomocy i wsparcia odbudowy domu ofiarami składanymi po Mszy do puszek Caritas. Wsparcie można okazać również przez udział w zbiórce na portalu zrzutka.pl/cpscfz. Więcej informacji znajdziemy na parafialnym FB.