1. Bóg zapłać za troskę o kościół i ofiary składane na potrzeby parafii.

 

 1. Dziś o godzinie 15.00 w sali domu parafialnego odbędzie się kolejne spotkanie kursu lektorskiego, a o godzinie 16.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej na specjalną Mszę św.

 

 1. Jeszcze dziś po Mszy św. wieczornej młodzież z KSM zaprasza na spotkanie formacyjne w sali domu parafialnego.

 

 1. W poniedziałek, o godz. 19.00 w kościele obędzie się zebranie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

 

 1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: we wtorek święto Katedry św. Piotra, Apostoła, w środę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

 

 1. We wtorek po Mszy Świętej zapraszamy na prywatną adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 19:30.

 

 1. We wtorek 22 lutego o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

 

 1. We czwartek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się próba chóru. Zapraszamy wszystkich chętnych do uwielbiania Boga swym śpiewem.

 

 1. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza w sobotę 8 stycznia o godz. 10:00 na próbę do sali domu parafialnego.

 

 1. Zbiórka ministrantów odbędzie w sobotę o godz. 10:00. Natomiast w godz. 13:00-15:00 odbędą się zajęcia sportowe dla ministrantów w sali gimnastycznej SP 353 przy ul. Cieplarnianej.

 

 1. W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy świętej, w kościele o godzinie 19.00 odbędzie się kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

 

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w Idziemy polecamy artykuł „Nie daj się oszukać”, w którym przeczytamy o tym w jaki sposób ludzie padają ofiarą przestępców internetowych. W tygodniku Niedziela warto przeczytać artykuł „Bezcenna cisza” o tym w jaki sposób odnaleźć ciszę w dzisiejszym świecie. W Gościu Niedzielnym znajdziemy list papieża Benedykta XVI, będący odpowiedzią na stawiane mu zarzuty. Na półkach znajdziemy również miesięczniki Tak Rodzinie, Różaniec, Rycerz Niepokalanej i Miłujcie się oraz dla dzieci Anioł Stróż.

 

 1. Zachęcamy do odpisów 1% podatku dochodowego na cele charytatywne Caritas i dzieła charytatywne naszej parafii. Należy tylko w zeznaniu rocznym PIT we właściwej rubryce wpisać numer KRS 0000223182. Ulotki z numerem KRS, który konieczny jest do dokonania odpisu, dostępne są również na stolikach z gazetką. Pamiętajmy o wpisaniu w PIT w rubryce „cel szczegółowy 1%” nazwy naszej parafii: „Parafia Św. Hieronima”.

 

 1. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza na cykl warsztatów „Posynodalna Szkoła Lidera 2”. Spotkania odbędą się 19 marca, 2 kwietnia, 23 kwietnia, 14 maja w godz. 10:00 – 16:00 przy ul. Floriańskiej 3 w sali duszpasterstwa młodzieży. Zgłoszenia należy wysyłać na adres sekretariat@sdm.waw.pl

 

 1. Młodzież z KSM zaprasza chętnych na zajęcia z siatkówki. Spotkania odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 20:30-22:00 w szkole podstawowej nr 385 w Starej Miłośnie. Poziom grających średnio-zaawansowany. Do zapisów konieczne jest posiadanie konta na Facebooku. Więcej informacji: karolina.blazejczyk92@gmail.com.