1.Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół i budowę organów oraz na dzieła misyjne Kościoła.

 

2.Dziękujemy wszystkim, a szczególnie Wspólnocie Żywego Różańca, Katechetom i Dzieciom, za wspólną modlitwę różańcową podczas Nabożeństwa Październikowego.

 

3.Dziękujemy młodzieży z KSM–u i wszystkim, którzy włączyli się organizację i przeprowadzenie „Dnia ze świętymi”.

 

4.Dziś o godz. 17:15 zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu Nabożeństwo Październikowe. Jednocześnie przypominamy, że w naszej parafii codziennie o 17:20 odprawiany jest Różaniec Święty prowadzony przez koła Żywego Różańca.

 

5.Jeszcze dziś po Mszy Świętej wieczornej młodzież z KSM zaprasza chętnych na spotkanie formacyjne w sali domu parafialnego.

 

6.Jutro przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze w naszym kościele będą odprawione o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Nie będzie Mszy w kościele o godz. 13:00. O tej godzinie będzie Msza św. na miejscowym cmentarzu, sprawowana zwyczajowo przy ołtarzu polowym przy głównej alei. Po Mszy św., głównymi alejami, przejdzie procesja z modlitwą za spoczywających na cmentarzu i wszystkich zmarłych.

 

7.We wtorek 2 listopada Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7:00, 9:00, i 18:00. Msza Święta o 18:00 połączona będzie z nabożeństwem i modlitwą za Zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

 

8.W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych, we wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, we czwartek wspomnienie św. Karola Boromeusza.

 

9.We środę serdecznie zapraszamy o godz. 18:00 na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii i kancelarii parafialnej.

 

10.Próba chóru odbędzie się we środę i czwartek o godz. 19:00 w sali domu parafialnego.

 

11.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. We czwartek po Mszy św. wieczornej będzie adoracja indywidualna do godz. 19:00. W piątek przed południem księża udadzą się do chorych z sakramentami, od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. O godz. 18:00 zapraszamy na Mszę w intencji Zmarłych polecanych w całorocznych wypominkach. Po Mszy, podczas adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia i zostaną odczytane imiona naszych Zmarłych zgłoszone w wypominkach. Adoracja i spowiedź będzie trwała do 20:30. W sobotę o godz. 17.00 zapraszamy na pierwszosobotnie nabożeństwo wynagradzające.

 

12.W sobotę o 10.00 zapraszamy na zbiórki ministrantów i kandydatów. Schola dziecięca „Iskierki Miłości” zaprasza na próbę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.

 

13.W sobotę po Mszy św. wieczornej, w sali pod zakrystią, odbędzie się spotkanie kół Żywego Różańca.

 

14.Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie Litania do Imienia Jezus. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nieszpory.

 

15.Rozpocznie się kwartalna zbiórka na budowę organów.

 

16.W niedzielę 7 listopada o godz. 12:00 odbędzie się Orszak Chrystusa Króla, który przejdzie od kościoła Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu na Plac Zamkowy.

 

17.Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: w tygodniku „Idziemy” poznamy naukę Kościoła o Czyśćcu, i jakie są jej podstawy. Tygodnik „Niedziela” również podejmuje temat związany z nadchodzącymi świętami min. w artykule pt.: Pytaj, co się stanie po śmierci. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy min. o uzależnieniach internetowych w artykule Zjadacz wolnego czasu.

 

18.W zakrystii jeszcze tylko dziś przyjmujemy Wypominki, które czytane będą podczas specjalnego nabożeństwa w Dzień Zaduszny o godz. 18:00. Wypominki roczne, czytane w każdy I piątek miesiąca po Mszy św. o godz. 18:00, przyjmujemy w kancelarii do jutra włącznie.

 

19.Już dziś zapraszamy na Koncert Patriotyczny i wspólne śpiewanie, które odbędzie się w wigilię Święta Niepodległości, we środę 10 listopada,  po Mszy św. o godz. 18:00 w naszym kościele.