1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół, organy oraz wsparcie Kościoła prześladowanego.

2. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na utrzymanie naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego.

3. Pod chórem trwa kwartalna zbiórka ofiar na budowę organów. W kiosku pod chórem są też dostępne książki poruszające ważne tematy w obronie życia. „Jak rozmawiać o aborcji”, „Kompendium niezbędnej wiedzy w obronie życia”, oraz o ideologii gender i queer – „Utopia tęczowej rewolucji”. Wszystkie te książki mogą być pomocą przy podejmowaniu rozmów zarówno z młodzieżą i najbliższymi oraz mogą posłużyć w zdobywaniu właściwych i przekonujących argumentów w dyskusji na ważne tematy dotyczące życia ludzkiego, aborcji i ludzkiej płciowości.

4. Dziś po Mszy Św. wieczornej KSM zaprasza na  prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

5. Przypominamy, że w naszym kościele przez cały rok odmawiany jest Różaniec. Zapraszamy codziennie o godz. 17:20.

6. W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek  obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Ostrobramskiej, we wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, we środę wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, w piątek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, w sobotę  wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.

7. We wtorek o godz. 19:00 w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów na ministrantów i ich rodziców przed planowaną w przyszłą niedzielę promocją ministrancką.

8. W związku z pandemią Penitencjaria Apostolska wydała specjalny dekret o odpustach. Przez cały listopad, można otrzymać odpust zupełny dla wiernych zmarłych.

9. We czwartek Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza na Uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w kościele o godz. 19:00.

10. Wspólnota Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza w piątek 20 listopada po Mszy św. wieczornej w sali pod zakrystią na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne (z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych).

11. W sobotę o godz. 19:00 w sali domu parafialnego odbędzie się konferencja chrzcielna.

12. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata święto patronalne KSM i Liturgicznej Służby Ołtarza. Podczas Mszy o godz. 11:30 odbędzie się promocja ministrancka.

13. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. wieczornej KSM zaprasza na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

14. Do końca listopada kancelaria parafialna będzie czynna we środę w godz. 19:00-20:00 i w sobotę w godz. 9:00-10:00. W sprawach pilnych można kontaktować się tel.: 513 949 094.

15. W każdą niedzielę Msza św. o godz. 10:00 jest transmitowana  online Mszy Św. na platformie internetowej YouTube www.youtube.com/c/ParafiaHieronimaStaraMilosna.

16. Młodzież z naszego Liceum oferuje pomoc osobom potrzebującym w czasie pandemii. Szczegóły akcji są dostępne na stronie liceum: 163lo.waw.pl. 

17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym  polecamy temat wiodący numeru: „Waż słowa” o wulgaryzmach w domu, na ulicy i w debacie publicznej. W Idziemy polecamy bardzo ciekawy artykuł o jedności w różnorodności przypominający, że Kościół katolicki tworzą również Grekokatolicy, Ormianie, Koptowie, Maronici Unici i wielu innych. Na regale z prasą są też listopadowe numery „Tak Rodzinie”. „Rycerz Niepokalanej” i miesięcznik dla młodzieży „Miłujcie się”.

18. Dziękujemy za przestrzeganie wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa. Za ławkami i przy konfesjonałach są dostępne środki dezynfekujące. Komunii Świętej na rękę udzielamy przy figurze Matki Bożej Fatimskiej. Wszystkim chorującym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.