1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół, organy oraz działalność parafialnej Caritas.Dziękujemy wszystkim za włączenie się w parafialną nowennę różańcową oraz akcję Różaniec do granic nieba. Przypominamy, że w naszym kościele przez cały rok odmawiany jest różaniec. Zapraszamy codziennie o godz. 17:20.
 2. Dziękujemy mężczyznom za społeczną akcję patrolowania i ochrony naszego kościoła.
 3. Dziś ostatni dzień zgłaszania zmarłych na całoroczne Wypominki.
 4. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na Kościół prześladowany. Pod chórem rozpoczynamy też kwartalną zbiórkę ofiar na budowę organów.
 5. Dziś po Mszy Św. wieczornej KSM zaprasza na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
 6. Dodatkowa Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. planowana na dziś oraz poniedziałkowe spotkanie z rodzicami, w związku z nową sytuacją pandemii i  wynikającymi z tego ograniczeniami, zostają odwołane. Zachęcamy do korzystania ze Mszy online oraz transmisji radiowych i telewizyjnych.
 7. W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek obchodzimy Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, we wtorek wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, we środę wsp. św. Marcina z Tours, we czwartek wsp. św. Jozafata, w piątek wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
 8. We środę, z racji święta rocznicy odzyskania niepodległości, Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7:00, 9:00 (w intencji Ojczyzny) i o 18:00.
 9. W związku z pandemią Penitencjaria Apostolska wydała specjalny dekret o odpustach. Przez cały listopad, można otrzymać odpust zupełny dla wiernych zmarłych.
 10. We czwartek na Mszy św. o godz. 18:00 będzie Bierzmowanie.  Z powodu nowych wymogów co do ilości osób w kościele, w uroczystości mogą wziąć tylko kandydaci do bierzmowania. Bardzo prosimy pozostałe osoby by skorzystały ze Mszy porannej. Rodziny kandydatów do bierzmowania będą mogły skorzystać z transmisji online  na naszej stronie parafialnej i platformie internetowej YouTube: www.youtube.com/c/ParafiaHieronimaStaraMilosna. Różaniec w tym dniu wyjątkowo będzie o godz. 17:00.
 11. Intencje na środową Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można zamawiać w zakrystii i kancelarii.
 12. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczamy na utrzymanie naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego.
 13. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. wieczornej KSM zaprasza na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.
 14. W każdą niedzielę Msza św. o godz. 10:00 jest transmitowana  online Mszy Św. na platformie internetowej YouTube: www.youtube.com/c/ParafiaHieronimaStaraMilosna.
 15. Młodzież z naszego Liceum oferuje pomoc osobom potrzebującym w czasie pandemii. Osobą koordynującą akcją jest przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego. Szczegóły na stronie liceum: 163lo.waw.pl. 
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym  polecamy temat wiodący numeru: „Nie możemy ich nie bronić” – choćby cały świat chciał aborcji, Kościół nigdy jej nie zaakceptuje. W Idziemy polecamy tzw. wstępniak redaktora naczelnego o potencjale męskiej duchowości, nie tylko w ochronie świątyń, ale nade wszystko do obrony rodziny, Ewangelii i Kościoła. Polecamy też wywiad z pracownikiem krakowskiego hospicjum dla dzieci i ich rodzin „Barwy ludzkiej egzystencji”. Na regale z prasą są też listopadowe numery „Tak Rodzinie”. „Różaniec”, „Rycerz Niepokalanej” i ciekawy miesięcznik dla młodzieży „Miłujcie się”. W kiosku pod chórem są też dostępne książki poruszające ważne tematy w obronie życia. „Jak rozmawiać o aborcji”, „Kompendium niezbędnej wiedzy w obronie życia”, oraz o ideologii gender i queer – „Utopia tęczowej rewolucji”. Wszystkie te książki mogą być pomocą przy podejmowaniu rozmów zarówno z młodzieżą i najbliższymi oraz mogą posłużyć w zdobywaniu właściwych i przekonujących argumentów w dyskusji na ważne tematy dotyczące życia ludzkiego, aborcji i ludzkiej płciowości.
 17. Dziękujemy za przestrzeganie wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa. W kościele za ławkami i przy konfesjonałach są dostępne środki dezynfekujące. Komunii Świętej na rękę udzielamy przy figurze Matki Bożej Fatimskiej w pozostałych miejscach do ust. Wszystkim chorującym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.