1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Ofiary składane dziś do puszek będą przeznaczone na Misje.
 3. Zapraszamy na Nabożeństwa Październikowe. Przez cały miesiąc o godz. 17:15 rozważamy na różańcu tajemnice z życia Pana Jezusa i Maryi. Przypominamy, że za odprawiony różaniec można zyskać odpust zupełny.
 4. W zakrystii i kancelarii można zamawiać intencje na 2021 rok.
 5. W tym tygodniu kancelaria czynna tylko w środę i sobotę.
 6. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki – prezbitera i męczennika, we  wtorek wspomnienie św. Jana Kantego – prezbitera, we czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II – papieża.
 7. Intencje na środową Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz na Mszę przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II, która przypada w najbliższy czwartek, można zamawiać w zakrystii i kancelarii parafialnej.
 8. Do środy włącznie kontynuujemy nowennę, przed wspomnieniem św. Jana Pawła II, w obronie życia .
 9. We czwartek po Mszy Świętej wieczornej Wspólnota dorosłych Ruchu Światło Życie zaprasza na prowadzoną adorację Najświętszego Sakramentu (z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych).
 10. We czwartek Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza na spotkanie modlitewne w kościele o godz. 19:30 (z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych).
 11. Podczas trwania „czerwonej strefy epidemicznej” w soboty będą się odbywały zbiórki liturgiczne w kościele, tylko dla kandydatów na ministrantów (z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych).
 12. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę w całości przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań. Odbędzie się też zbiórka do puszek na Dom św. Faustyny w Ostrówku.
 13. W przyszłą Niedzielę po Mszy Świętej wieczornej młodzież z KSM będzie prowadziła adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00 (z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych).
 14. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z przykrością informuje że „Dzień ze świętymi” przygotowany dla dzieci, z powodu epidemii, nie może się odbyć w taki sposób jak był planowany, ale odbędzie się w innej formie. Zapraszamy  dzieci i całe rodziny do nagrania piosenki „Każdy może być święty” oraz przysyłania zdjęć w strojach swoich patronów. Dla każdego nagroda niespodzianka. (szczegóły na parafialnej stronie internetowej i Facebooku).
 15. Można zgłaszać imiona Zmarłych, za których będziemy modlić się w Wypominkach jednorazowych 2 listopada na Mszy św. i specjalnym nabożeństwie o godz. 18:00 i całorocznych w każdy 2 piątek miesiąca. Kartki na wypominki są przygotowane na stolikach za ławkami.   Bardzo prosimy o wyraźne pismo i odmianę według wzoru intencji parafialnych (np. za śp. Janusza i Eugenię Kowalskich.)
 16. Planowane na 24 października sprzątanie lasu z KSM musimy przenieść na inny termin, który w odpowiednim czasie ogłosimy.
 17. Dziękujemy za przestrzeganie wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa. W kościele za ławkami i przy konfesjonałach są dostępne środki dezynfekujące. Prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi w czasie epidemii.
 18.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym  polecamy wiele ciekawych artykułów o misyjnej działalności wspólnoty Kościoła oraz o formach przyjmowania Komunii Świętej i ich historycznemu pochodzeniu. W Idziemy polecamy artykuł Franciszek i Carlo czyli o wierze i pięknym świadectwie życia i umierania Carlo Acutisa nowego błogosławionego. W Tak rodzinie polecamy wiele artykułów, które mogą pomóc w lepszym funkcjonowaniu naszych rodzin.