1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na nasz kościół i na budowę organów oraz na parafialną Caritas.

2. Dziś przeżywamy XX Dzień Papieski. Po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli stypendia dla młodzieży. Rycerzom Jana Pawła II dziękujemy za przygotowanie prezentacji o Wielkim Polaku św. Janie Pawle II.

3. Zapraszamy na Nabożeństwa Październikowe. Przez cały miesiąc o godz. 17:15 rozważamy na różańcu tajemnice z życia Pana Jezusa i Maryi. Przypominamy, że za odprawiony różaniec można zyskać odpust zupełny.

4. W zakrystii i kancelarii można zamawiać intencje na 2021 rok.

5. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, we czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, w piątek św. Jadwigi Śląskiej a w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.

6. W poniedziałek o godz. 19:00 odbędzie się w kościele skupienie dla narzeczonych wieńczące tegoroczny Kurs Przedmałżeński.

7. We wtorek 13 października po Mszy wieczornej zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Prosimy przynieść świece na procesję światła z figurą Matki Bożej. Po procesji w sali domu parafialnego odbędzie się spotkanie z przewodniczącymi wszystkich grup i wspólnot parafialnych dotyczące współpracy i zasad korzystania z sal.

8. Od wtorku rozpoczniemy nowennę przed wspomnieniem św. Jana Pawła II.

9. We czwartek Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza po wieczornej na adorację prowadzoną do godz. 20:00 i modlitwę wstawienniczą do godz. 20:30

10. W sobotę w kościele odbędą się zbiórki: dla Kandydatów o godz. 9:00, dla Ministrantów o godz. 10:00. Bardzo prosimy Lektorów, Ministrantów i Kandydatów o zapisywanie się na dyżury liturgiczne. Trening piłki nożnej odbędzie się w sobotę w godz. 12:15-14:00 w sali gimnastycznej SP353.

11. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza w sobotę na próbę o godz. 10:00 w sali Domu Parafialnego.

12. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na Misje.

13. O godz. 15 w przyszłą niedzielę, w sali pod zakrystią, odbędzie się spotkanie dla małżeństw w ramach tzw. „Kawiarenki Dialogowej”. Szczegóły i kontakt do zapisów są na plakatach i ulotkach w kruchcie kościoła.

14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym jest płyta DVD z filmem Ziemia Maryi. W Idziemy polecamy artykuł o mocy Różańca a także odpowiedź na pytanie co robić dla ratowania cywilizacji chrześcijańskiej i zdrowego rozsądku. Na regale z prasą są też: Różaniec, Tak Rodzinie, Rycerz Niepokalanej i Anioł Stróż dla dzieci.

15. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza dzieci na „Dzień ze świętymi” 31 października w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych w godzinach porannych. W programie m.in. quiz dla lepszego poznania wybranych świętych. Dla zwycięskiej drużyny nagroda. Szczegóły i zapisy w zakrystii. Zgłoszenia do 18 października. Spotkanie odbędzie się, gdy zbierze się odpowiednia liczba chętnych dzieci.

16. Tradycyjnie we czwartek 15 października w Dniu Dziecka Utraconego zapraszamy o godz. 17:15 na różaniec z rozważaniami skierowanymi do rodziców po stracie dziecka i na mszę świętą o godz. 18:00 w intencji osieroconych rodziców. Do 14 października można zgłaszać w kancelarii i zakrystii imiona dzieci, które chcemy upamiętnić w modlitwie. Osoby, które chciałyby włączyć się w prowadzenie modlitwy i oprawę liturgiczną zapraszamy do kontaktu: z p. Katarzyną 608047767.

17. Można już zgłaszać imiona Zmarłych, za których będziemy modlić się w Wypominkach jednorazowych 2 listopada na Mszy św. i specjalnym nabożeństwie o godz. 18:00 i całorocznych w każdy 2 piątek miesiąca. Kartki na wypominki są przygotowane na stoliku z prasą. Bardzo prosimy o wyraźne pismo i odmianę według wzoru intencji parafialnych (np. za śp. Janusza i Eugenię Kowalskich, Alojzego Nowaka i zm. z rodz. Nowaków.)

18. Dziękujemy za przestrzeganie wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa. W kościele za ławkami i przy konfesjonałach są dostępne środki dezynfekujące. W niedzielę dla uczestniczących poza kościołem są włączane głośniki na zewnątrz.