1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i Katolicki Ośrodek Adopcyjny naszej diecezji.
 2. Od kilku lat Radio Warszawa odwiedza parafie naszej diecezji. Dziś pracowników Radia gościmy w naszej parafii, a o godz. 20:10 będzie na 106,2 FM audycja poświęcona naszej wspólnocie „Portret Parafii”. Przed kościołem wolontariusze zbierają do puszek ofiary na funkcjonowanie radia, można też nabyć płyty z nagraniami ciekawych audycji. Zachęcamy do odważnego dzielenia się, gdy reporterzy poproszą o kilka słów do mikrofonu.
 3. W kiosku pod chórem kontynuujemy kwartalną zbiórkę dobrowolnych ofiar na budowę organów.
 4. Dziś jeszcze, po Mszy wieczornej, odbędzie się procesja Fatimska wokół kościoła. Prosimy zabrać ze sobą świece.
 5. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej, we środę wspomnienie świętych męczenników papieża Korneliusza i biskupa Cypriana, we czwartek wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, w piątek wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.
 6. W poniedziałek, wtorek i środę po Mszy wieczornej odbędą się próby przed Uroczystością I Komunii. We czwartek i piątek w godz. 17:00-19:00 oraz w sobotę w godz. 8:00-10:00 będzie spowiedź dla dzieci i rodziców przed I Komunią Świętą – pozostałe osoby prosimy by z Sakramentu Pojednania korzystały w innym terminie.
 7. We środę o godz. 18:00 będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można składać w kancelarii podczas dyżuru i w zakrystii po Mszy św.
 8. Wspólnota Ojców TatoNet zaprasza we środę o godz. 19:00 na spotkanie w sali Domu Parafialnego.
 9. Próba Chóru odbędzie się we środę o godz. 19:00 w sali pod zakrystią.
 10. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek po Mszy św. na adorację i uwielbienie modlitewne Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 20:00 będzie modlitwa wstawiennicza.
 11. W przyszłą sobotę, z powodu spowiedzi przed I Komunią, nie będzie zbiórek dla Kandydatów i Ministrantów. Z tego samego powodu kancelaria parafialna w sobotę będzie nieczynna.
 12. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza w sobotę na próbę o godz. 10:00 w sali Domu Parafialnego.
 13. W niedzielę 20 września na Mszach Św. o godz. 9:30 i 11:30, w naszej parafii, odbędzie się I Komunia Święta dzieci. Parafian bardzo prosimy o wybranie innej godziny Mszy św. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci podczas Mszy z udzieleniem I Komunii Św. w kościele będą mogły przebywać tylko dzieci, ich Rodzice i Rodzice chrzestni. Goście i pozostali uczestnicy Mszy św. muszą pozostać na zewnątrz kościoła.
 14. Codziennie o godz. 17:20 zapraszamy na modlitwę Różańcową którą prowadzi Wspólnota Żywego Różańca.
 15. Osoby, które chciałyby należeć do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży proszone są o kontakt z księdzem Pawłem.
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi o sztuce przebaczania. W miesięczniku „Tak Rodzinie” znajduje się ciekawy artykuł o jedynym na świecie kierowcy rajdowym bez rąk, który prowadzi samochód stopą. Szczególnej uwadze polecamy tygodnik „Idziemy” z ok. 15 rocznicy powstania tego pisma, jest też Rycerz Niepokalanej i Anioł Stróż dla dzieci.
 17. W naszej wspólnocie parafialnej, od początku września, w zakrystii, posługuje Siostra Teresa ze Zgromadzenia Sióstr Świętej Rodziny z Bordeaux w Aninie. Witamy Siostrę serdecznie i życzymy wielu łask i sił oraz odważnych i pięknych pomysłów na dekoracje kwiatowe.
 18. Apelujemy, by w poczuciu wzajemnej odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje oraz innych, przestrzegać wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o zachowaniu właściwych odstępów między sobą. W kościele za ławkami i przy konfesjonałach są dostępne środki dezynfekujące. W niedzielę dla uczestniczących poza kościołem są włączane głośniki na zewnątrz.