1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła i Seminarium naszej diecezji.
 2. Dziś z racji I Niedzieli Miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie Litania do Imienia Jezus, a po Mszy św. wieczornej będą Nieszpory Eucharystyczne.
 3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczamy na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
 4. W kiosku pod chórem rozpoczęła się kwartalna zbiórka dobrowolnych ofiar na budowę organów.
 5. W poniedziałek 7 września o godz. 19:00 rozpoczną się w naszej parafii Katechezy dla Narzeczonych, (10 katechez) wszystkich planujących w najbliższych miesiącach ślub serdecznie zapraszamy.
 6. We wtorek 8 września odbędzie się spotkanie z ks. Proboszczem, dla rodziców dzieci klas czwartych, w sprawie wrześniowej Uroczystości I Komunii.
 7. Pierwsze powakacyjne spotkanie dla młodzieży, która kontynuuje przygotowanie do bierzmowania, odbędzie się w piątek o godz. 19:00 w kościele.
 8. W sobotę 12 września w kościele odbędą się zbiórki; dla Kandydatów o godz. 9:00, dla Ministrantów o godz. 10:00. Bardzo prosimy Lektorów, Ministrantów i Kandydatów o zapisywanie się na dyżury liturgiczne.
 9. W sobotę o godz. 11.00 odbędzie się obowiązkowe spotkanie formacyjne Ceremoniarzy i Lektorów.
 10. Schola „Iskierki Miłości” zaprasza również w sobotę na próbę o godz. 10:00 w sali domu parafialnego.
 11. W niedzielę 13 września, w naszej parafii, odbędzie się „Niedziela radiowa”. Będziemy gościli przedstawicieli Radia Warszawa, rozgłośni Diecezji Warszawsko-Praskiej. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Mariusz Wedziuk (dyrektor i redaktor naczelny), zaś reporter p. Krzysztof Jędrasik będzie nagrywał wywiady z parafianami. Zwieńczeniem „Niedzieli radiowej” będzie audycja poświęcona naszej wspólnocie parafialnej pt.: „Portret parafii”. Zostanie ona wyemitowana 13 września o godz. 20:10 na falach Radia Warszawa 106,2 fm.
 12. W przyszłą Niedziele po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła.
 13. Codziennie o godz. 17:20 zapraszamy na modlitwę Różańcem Świętym którą prowadzi Wspólnota Różańcowa.
 14. Osoby, które chciałyby należeć do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży proszone są o kontakt z księdzem Pawłem.
 15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy między innymi o szkolnych lekcjach religii, które nie miały zastąpić katechezy parafialnej i domowej, ale być jej dopełnieniem. W tygodniku „Idziemy” polecamy wiele artykułów o tym jak powinno wyglądać, w dzisiejszym świecie, mówienie o Bogu, do którego każdy z nas jest powołany przez Chrystusa. Na regale z prasą są już nowe egzemplarze wrześniowych numerów: Różaniec, Tak Rodzinie, Rycerz Niepokalanej i Anioł Stróż dla dzieci.
 16. Informujemy, że obowiązkowe spotkanie organizacyjno-formacyjne, dla rodziców dzieci klas trzecich SP 353 i SP 385, w sprawie I Komunii 2021, odbędzie się w poniedziałek 5 października o godz. 19:00 w kościele.
 17. Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” składa serdeczne podziękowania za środki dezynfekujące (pełny tekst podziękowania dostępny jest w kruchcie kościoła).
 18. Apelujemy, by w poczuciu wzajemnej odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje oraz innych, przestrzegać wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o zachowaniu właściwych odstępów między sobą. W kościele za ławkami i przy konfesjonałach są dostępne środki dezynfekujące. W niedzielę dla uczestniczących poza kościołem są włączane głośniki na zewnątrz.