1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła oraz składane na budowę organów.
 2. Dziś z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godzinie 12:00 będzie Litania do Imienia Jezus, po Mszy wieczornej Nieszpory Eucharystyczne.
 3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczymy na dzieła parafialnej Caritas.
 4. W tym tygodniu: w poniedziałek przypada wspomnienie Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, we środę św. Jana z Dukli, w sobotę rano święto św. Benedykta, patrona Europy.
 5. We środę o godz. 18:00 odprawimy Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje można zamawiać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 6. We czwartek o godz. 19:30 Wspólnota Szkoły Nowej Ewangelizacji „Woda Żywa” zaprasza na spotkanie w sali domu parafialnego.
 7. Konferencja chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy w lipcu podają dzieci do chrztu, odbędzie się w sobotę o godz. 19:00 w kościele.
 8. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na tacę w całości przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań.
 9. Przypominamy, że w naszej parafii do spowiedzi świętej można przystąpić 20 minut przed każdą Mszą Świętą. W wakacje, gdy bardzo często jest tylko jeden ksiądz, nie będzie możliwości spowiedzi podczas Mszy.
 10. Bardzo prosimy o większą roztropności w doborze stroju podczas uczestnictwa we Mszy św. i nabożeństwach.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” polecamy wakacyjny cykl reportaży: „Nie ma jak u mamy” – o sanktuariach maryjnych w Polsce. W drugim odcinku przeczytamy o Bazylice Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Leżajsku. Ponadto w „Gościu” artykuł o tym, że wątpliwości w wierze nie są grzechem, lecz szansą na jej pogłębienie. W tygodniku „Idziemy” przeczytamy wyjaśnienie o. Dariusza Kowalczyka w jakim zakresie Kościół może angażować się w politykę, a także o tym kto stoi za ruchem LGBT i za innymi rewolucyjnymi ideologiami na świecie.
 12. Apelujemy, by w poczuciu wzajemnej odpowiedzialności za życie i zdrowie swoje oraz innych, przestrzegać wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Epidemia nie ma wakacji i cały czas jesteśmy narażeni na zakażenie. Przypominamy o zasłanianiu ust i nosa oraz o zachowaniu odstępów między sobą.