1. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła zarówno na tacę jak i wpłaty na konto.

2. Dziękujemy za świadectwo wiary złożone przez Parafian w dniu Uroczystości Bożego Ciała. W procesjach organizowanych wokół kościoła po każdej Mszy wzięło udział ponad 1500 osób.

3. Bóg zapłać p. Wojciechowi Jurczewskiemu za kwiaty wokół kościoła.

4. Dziękujemy Służbie Liturgicznej, Rodzinie Różańcowej, dziewczętom sypiącym kwiatki, mężczyznom asystującym przy Najświętszym Sakramencie i Rafałowi, naszemu nowemu zakrystianinowi, który przeszedł z powodzeniem prawdziwy chrzest bojowy pierwszej dużej uroczystości.

5. Dziś o godz. 13:00 Mszę Świętą Prymicyjną odprawi Ksiądz Adrian, który pełnił w naszej parafii praktykę diakońską. Polecamy Księdza Adriana, i wszystkich siedmiu Neoprezbiterów, modlitwom parafian by byli wierni i wytrwali w służbie Bogu i ludziom.

6. Jeszcze dziś, i w dni powszednie, zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe odprawiane po Mszy Świętej wieczornej.

7. Podczas oktawy Bożego Ciała, czyli do czwartku włącznie, na zakończenie Nabożeństwa będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła.

8. We środę o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, która będzie sprawowana w rocznicę konsekracji naszego kościoła.

9. We czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała odbędzie się obrzęd święcenia wianków uplecionych z ziół, kwiatów i młodych pędów zbóż.

10. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, jest to jednocześnie dzień modlitw o świętość kapłanów. Podczas Nabożeństwa czerwcowego odmówimy Akt Wynagrodzenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, za który w tym dniu, podczas publicznego odmówienia, przysługuje odpust zupełny. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje piątkowy post.

11. W sobotę o godz. 7:00 Msza św. będzie sprawowana z formularza ze wspomnienia Niepokalanego Serca Maryi. Natomiast podczas Mszy wieczornej, sprawowanej wg formularza niedzielnego, będzie miał miejsce obrzęd powołania kolejnej Róży Różańcowej pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

12. W sobotę 20 czerwca o godz. 9:00 w kościele odbędzie się przedwakacyjne spotkanie ministrantów i kandydatów. Zapraszamy.

13. W sobotę o godz. 19 (po nabożeństwie czerwcowym) w kościele odbędzie się konferencja dla rodziców i chrzestnych dzieci, których chrzty odbędą się w czerwcu w naszej parafii.

14. W przyszłą niedzielę, jak to czynimy tradycyjnie przed wakacjami, po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia pojazdów i kierowców.

15. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań.

16. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie czerwcowym odbędzie się adoracja prowadzona przez KSM i obowiązkowe spotkanie dla osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

17. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy min. o Bogu, który nie zna słowa „niemożliwe”, oraz o tym co znaczy oddać swoją twarz Jezusowi. Dowiemy się gdzie w Warszawie są najpiękniejsze katakumby. Jest też relacja ze święceń kapłańskich z naszej katedry i z archikatedry staromiejskiej. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy ciekawą analizę O. Dariusza Kowalczyka: „skąd biorą się w mediach dziwne poglądy o Kościele?”, jest też wywiad z dyrektorem Caritas Polska o miłosierdziu w praktyce.

18. W tym tygodniu, ze względu na obchody rocznicy konsekracji naszego kościoła, we środę kancelaria będzie czynna tylko w godz. 16:00-17:30.