1.  Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszego kościoła, i składane w Wielki Piątek ofiary na Grób Boży w Ziemi Świętej. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy adorowali Najświętszy Sakrament i w Sakramencie Pokuty przygotowali serca na Święta Paschalne.
 3. Dziękujemy klerykowi Grzegorzowi Ogórkowi, ceremoniarzowi Adamowi Frankowi, Rafałowi Michalczykowi, Wiktorowi Gniazdowskiemu i Karolinie Błażejczyk za przygotowanie oraz godne i pełne chwały Bożej przeprowadzenie liturgii Wielkiego Tygodnia, w której mogliśmy uczestniczyć przez transmisje na platformie internetowej YouTube. Dziękujemy Lektorom i Rycerzom św. Jana Pawła II, którzy pełnili dyżury w naszej świątyni.
 4. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w oprawę muzyczną świątecznych liturgii, a także podczas Mszy niedzielnych i dni powszednich w czasie epidemicznych obostrzeń.
 5. Dziękujemy młodzieży z KSM, a szczególnie Zuzannie Romanowskiej, Dominikowi Szotowi, Karolinie Błażejczyk i Rafałowi Michalczykowi za przygotowanie Grobu Pańskiego.
 6. Bóg zapłać p. Wojciechowi Jurczewskiemu za kwiaty i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie najważniejszych liturgicznych wydarzeń w ciągu roku.
 7. Dziękujemy za wszystkie życzenia, dobre słowo oraz świąteczne wędliny i ciasta, miód itp.
 8. Bóg zapłać p. Marcinowi Wojenka za prowadzenie naszej strony internetowej, szczególnie w tym trudnym czasie, gdzie kontakt z naszymi parafianami stał się wirtualny.
 9. Dziękujemy p. Jolancie Borkowskiej z Apteki przy ul Jana Pawła w Starej Miłośnie i p. Jolancie Borkowskiej z Apteki w Międzylesiu za zaopatrzenie nas w środki do dezynfekcji.
 10. W niedzielę Zmartwychwstania kościół będzie otwarty od godz. 7:30 do 19:00. Stosując się do zaleceń służb medycznych i komunikatów kościelnych Msze św. będą sprawowane bez udziału ludu. Biskup Warszawsko-Praski, na podobnych zasadach jak tydzień temu, udziela diecezjanom dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św. Unikajmy zgromadzeń, korzystajmy z możliwości indywidualnej modlitwy. Msza Rezurekcyjna (bez procesji) będzie tradycyjnie o godz. 6:00. Na rozpoczęcie Mszy ks. Proboszcz udzieli błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem z wieży kościoła, na cztery strony, aby ogarnąć Bożym błogosławieństwem wszystkich mieszkańców całej naszej parafii. Pozostałe Msze Święte o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. O godz. 6:00 i 10:00 będzie bezpośrednia transmisja Mszy św. (online) z naszego kościoła na platformie internetowej YouTube. 20 minut przed Mszą św. o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00 będzie udzielana Komunia św., tym, którzy nie będą mogli uczestniczyć we Mszy Świętej (zachowując przepisy, że jednorazowo w kościele może być tylko 5 osób).
 11. Na stoliku za ławkami są przygotowane paschaliki Caritas oraz świąteczne świece i czekoladowe baranki. Jest też książeczka z nauczaniem Jana Pawła II w formie rekolekcji.
 12.  W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę (o godz. 10:00 będzie transmisja online). Ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczamy na katolickie uczelnie. Kościół będzie otwarty od godz. 7:30 do 19:00. 20 minut przed Mszą św. o godz. 8:00, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00 będzie udzielana Komunia św., tym, którzy nie będą mogli uczestniczyć we Mszy Świętej (zachowując przepisy, że jednorazowo w kościele może być tylko 5 osób).
 13. Od wtorku do soboty kościół będzie otwarty od godz. 6:30 do 19:00. Można wtedy skorzystać z indywidualnej modlitwy i adoracji Pana Jezusa w Tabernakulum.
  Msze św. będą odprawiane o godz. 7:00, 9:00 i 18:00 (transmitowana na parafialnym portalu YouTube).
 14.  W Niedzielę Miłosierdzia o godz. 10:00 będzie bezpośrednia transmisja Mszy św. (online) z naszego kościoła na platformie internetowej YouTube. 20 minut przed każdą Mszą św. będzie udzielana Komunia św., tym, którzy nie będą mogli uczestniczyć we Mszy Świętej (zachowując przepisy, że jednorazowo w kościele może być tylko 5 osób). O godz. 15.00 zapraszamy na transmisje internetową Godziny Łaski w której będziemy modlili się Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 15. Od Wielkiego Piątku trwamy w Nowennie przed świętem Miłosierdzia Bożego, zachęcamy do codziennej modlitwy w swoich domach o miłosierdzie nad nami i nad całym światem. Tekst Nowenny dostępny jest na parafialnej stronie internetowej.
 16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest nowy świąteczny „Gość Niedzielny”, „Różaniec” oraz miesięcznik „Droga” dla młodzieży. Tygodnik „Idziemy” w wersji elektronicznej dostępny jest gratis na stronach internetowych idziemy.pl.
 17. Codziennie o godz. 20:30, podejmijmy rodzinną modlitwę różańcową w swoich domach o ustanie pandemii.