1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz wpłaty na konto.
 2. Z racji I niedzieli miesiąca, ofiary składane do puszek przeznaczymy na dzieła parafialnej Caritas.
 3. Dziś rozpoczynamy zbiórkę kwartalną dobrowolnych ofiar na budowę organów. W kiosku parafialnym są już przygotowane paschaliki Caritas i świąteczne świece. Pod tablicą ogłoszeń w kruchcie kościoła są propozycje na lekturę duchową pomoce do dobrego rachunku sumienia.
 4. Po Mszy wieczornej (ok.18:50) zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną.
 5. Pod obrazem św. Jana Pawła II wyłożona jest księga postanowień abstynenckich. Zachęcamy do składania i odnawiania przyrzeczeń trzeźwościowych, wyrzeczeń i postanowień wielkopostnych.
 6. Droga Krzyżowa będzie odprawiana w piątki o godz. 17.00 z udziałem dzieci, zaś po Mszy św. wieczornej (godz. 18:40) Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych. W każdy wtorek i czwartek Wielkiego Postu o godz. 6:30 zapraszamy na poranne Jutrznie.
 7. Intencje na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można zamawiać w zakrystii i kancelarii. Są też wolne intencje mszalne na Msze poranne.
 8. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek o godz. 18:00 na Mszę św. z modlitwą w intencji powołań.
 9. Chór „Cantate Dei Gloriam” zaprasza na próby w każdą środę o godz. 19:30.
 10. W I Piątek miesiąca w godz. 9:00-12:00 księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Przed Mszą św. wieczorną odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa. Po Drodze Krzyżowej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz czas na indywidualną adorację i uwielbienie Pana Jezusa. Adorację zakończymy o 20:45 wspólną modlitwą na wzór odprawianej w kaplicy cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze i Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Spowiedź od godz. 17:00 do 20:30.
 11. Zbiórka dla Kandydatów odbędzie się w sobotę 7 marca o godz. 9:00 w kościele, dla Ministrantów o godz. 10:00 w sali domu parafialnego. Trening piłki nożnej odbędzie się w SP353 w godz. 12:00-14:00. Na próbę Scholi zapraszamy w sobotę o godz. 9:30 w sali domu parafialnego.
 12. W sobotę 7 marca zapraszamy na konferencję ks. dr hab. Jacka Grzybowskiego, pt. „Współczesne wyzwania Kościoła – katolicy w gotowości?”.
 13. W sobotę 7 marca zapraszamy na konferencję ks. dr hab. Jacka Grzybowskiego, pt. „Współczesne wyzwania Kościoła – katolicy w gotowości?”. Odbędzie się ona w ramach spotkania synodalnego dla rejonu 6. Szczegóły na plakatach.
 14. W sobotę, w ramach pierwszosobotniej praktyki wynagrodzenia za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec i indywidualne rozmyślanie nad kolejną tajemnicą różańca oraz Litania do Matki Bożej. Po Mszy św. zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca na spotkanie w domu parafialnym.
 15. W przyszłą Niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Panią Annę Rastawicką, z Instytutu Prymasowskiego Kardynała Wyszyńskiego, która była świadkiem życia i nauczania Prymasa Tysiąclecia. Będziemy mięli więc możliwość poznania od osoby z najbliższego otoczenia Prymasa Tysiąclecia wielu faktów heroicznego życia Sługi Bożego Kardynała Wyszyńskiego, który w latach komunistycznego zniewolenia podtrzymywał ducha narodu. Po Mszach o 8:00, 10:00, 11:30 i 13:00 będzie można nabyć różne materiały poświęcone Prymasowi i działalności Instytutu.
 16. W przyszłą niedzielę po Gorzkich Żalach młodzież z KSM zaprasza na Adorację Najświętszego Sakrament podczas której pragniemy zawierzyć Panu Jezusowi, przez wstawiennictwo bł. Karoliny Kózkówny i św. Stanisława Kostki wszystkie sprawy naszej młodzieży.
 17. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.
 18. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy sposoby jak walczyć skutecznie z pokusami. W tygodniku „Idziemy” polecamy wiele ciekawych artykułów jak dobrze przeżyć czas Wielkiego Postu.
 19. Nasza diecezja organizuje zapisy na wejściówki na beatyfikację Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Beatyfikacja odbędzie się w niedzielę 7 czerwca o godz. 12:00 na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Zainteresowanych kartą wstępu na beatyfikację zapraszamy po Mszy do zakrystii. W dniu beatyfikacji w naszym kościele nie będzie Mszy o godz. 13:00.
 20. Za tydzień w naszej parafii rusza Kawiarenka Dialogowa Małżonków. Bliższe informacje i zapisy pod numerem telefonu 510 303 196.
 21. W dniach 8-15 października organizujemy pielgrzymkę do sanktuariów świętych na Sycylii. Bliższe informacje i zapisy u ks. proboszcza w zakrystii.