1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, do puszek oraz wpłaty na konto.
 2. W trwające ferie zimowe, pamiętajmy o modlitwie w intencji młodzieży i dzieci, aby jak najlepiej wykorzystały ten czas odpoczynku i szczęśliwie powróciły do swoich rodzin.
 3. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczymy na leczenie chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji .
 4. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W sobotę o godz. 18:00 Msza zbiorowa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Intencje można zamawiać w zakrystii i w kancelarii.
 5. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek po Mszy św. na adorację i uwielbienie modlitewne Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 20:00 będzie modlitwa wstawiennicza.
 6. W ferie nie będzie treningów i zbiórek dla Ministrantów i Kandydatów. Nie będzie też prób Scholi. Zbiórka ministrantów i próba Scholi odbędzie się po feriach 29 lutego.
 7. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę w całości przeznaczymy na spłatę naszych zobowiązań za pracę wykonane wokół kościoła.
 8. W przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej wieczornej, odbędzie się spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 9. Informujemy, że w poniedziałek 24 lutego o godz. 18:45 odbędzie się spotkanie z Katechetami, o godz. 19:30 z Parafialną Radą Duszpasterską.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o najnowszej książce, w której papież Franciszek opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II. W tygodniku „Idziemy” polecamy ciekawe artykuły dotyczące działalności duszpasterstwa ludzi samotnych.
 11. Zachęcamy do odpisów 1% podatku dochodowego na cele charytatywne Caritas i dzieła charytatywne naszej parafii. Ulotki z numerem KRS, który konieczny jest do dokonania odpisu, dostępne są na stoliku z prasą. Pamiętajmy o wpisaniu w PIT hasła: „Parafia Św. Hieronima”.
 12. Informujemy, że Kurs dla Narzeczonych rozpocznie się 24 lutego o godz. 19:00 w par. NSPJ w Starej Miłośnie przy ul. Borkowskiej 1. W naszej parafii Kurs będzie we wrześniu br.
 13. Informujemy że dnia 11 lutego br. zmarła śp. Maria Cylińska, mama ks. prał. Krzysztofa Cylińskiego, proboszcza parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie. Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce 17 lutego 2020 roku (poniedziałek) w Parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Warszawie-Ursusie. Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 11.00. Po niej nastąpi złożenie ciała Zmarłej na cmentarzu parafialnym. Polecamy śp. Marię Cylińską Opatrzności Bożej, prosimy o modlitwę w jej intencji.