1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, wpłaty na konto i składane podczas kolędy. Dziękujemy za gościnność i serdeczne spotkania kolędowe. Mszę św. za wszystkie Rodziny, które odwiedzamy w czasie wizyty duszpasterskiej, odprawiamy w każdą niedzielę o godz. 13:00.

2. Z racji obchodów Dnia Życia Konsekrowanego, ofiary składane do puszek przeznaczamy na Zakony Klauzurowe.

3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne.

4. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we środę św. Agatę, dziewicę i męczennicę, we czwartek świętych męczenników Pawła Miki i jego Towarzyszy.

5. W poniedziałek o godz. 19:00 w kościele odbędzie się zebranie z ks. proboszczem dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy mieszkańców ul.: Rumiankowej, Sarenki, Chabrów, Tymiankowej, Melisy, Krokusów, Macierzanki, Dziewanny, Leśnych Ziół, Trakt Brzeski i mieszkańców Zagórza. Mieszkańców bloków: Rumiankowa 9, 9A, 11, 11 A, 27 i 35 prosimy o pomoc. Kartki  z informacją o kolędzie do rozwieszenia na klatkach mamy przygotowane w zakrystii.

7. Intencje na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy można zamawiać w zakrystii i kancelarii.

8. Chór „Cantate Dei Gloriam” zaprasza na próby w każdą środę o godz. 19:30.

9. Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza we czwartek o godz. 18:80 na Mszę św. z nabożeństwem w intencji powołań.

10. W I Piątek miesiąca w godz. 9:00-12:00 księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Od g. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona przed Mszą św. Litanią do Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz czas na indywidualną adorację i uwielbienie Pana Jezusa. Adorację zakończymy o 20:45 wspólną modlitwą na wzór odprawianej w kaplicy cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze i Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Spowiedź od godz. 17:00.

11. W piątek 7 lutego przypada dzień imienin pasterza naszej diecezji. Pamiętajmy o Księdzu Biskupie Romualdzie w naszych modlitwach.

12. W ferie nie będzie treningów i zbiórek dla Ministrantów i Kandydatów. Nie będzie też prób Scholi. Zbiórka ministrantów i próba Scholi odbędzie się po feriach 29 lutego.

13. W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek przeznaczymy na dzieła parafialnej Caritas.

14. W poniedziałek o godz. 19:00 w sali przy kancelarii parafialnej odbywają się porady Radcy Prawnego.

15. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o wotum wdzięczności za Cud nad Wisłą oraz o senioralnym biurze karier. W tygodniku „Idziemy” znajdziemy odpowiedź na pytanie: Jakie warunki trzeba spełnić by godnie przyjmować Komunię Świętą i w jakich okolicznościach kapłan może odmówić jej udzielenia. Zachęcamy też do zapoznania się z nowymi propozycjami: jest gazeta poświęcona sprawom rodzinnym „Tak rodzinie”, dla dzieci nowy „Anioł Stróż”, dla młodzieży „Droga” a także lutowy „Różaniec” i „Misyjne drogi”.

16. Zachęcamy do odpisów 1% podatku dochodowego na cele charytatywne Caritas i dzieła charytatywne naszej parafii. Ulotki z numerem KRS, który konieczny jest do dokonania odpisu, dostępne są na stoliku z prasą. Pamiętajmy o wpisaniu w PIT hasła: „Parafia Św. Hieronima”.

17. Informujemy, że Kurs dla Narzeczonych rozpocznie się 24 lutego o godz. 19:00 w par. NSPJ w Starej Miłośnie przy ul. Borkowskiej 1. W naszej parafii Kurs będzie we wrześniu br.

18. W sobotę 15 lutego br., w Bazylice Najświętszego Serca Jezusa przy ul. Kawęczyńskiej, odbędzie się spotkanie z Abby Johnson, bohaterką książki i filmu „Nieplanowane”.