1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, wpłaty na konto oraz złożone do puszek na budowę kościołów naszej diecezji.
  2. We wtorek 31 grudnia o godz. 18:00 będzie Msza Św. z nabożeństwem dziękczynnym na zakończenie roku. Ks. Proboszcz przedstawi też sprawozdanie duszpasterskie i gospodarcze za 2019 rok.
  3. W Nowy Rok, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, nie będzie Mszy św. o godz. 8:00 pozostałe wg porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. będzie krótki koncert kolęd zespołu „Klasyczne Anioły”. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na dłuższe wspólne kolędowanie. Przy wyjściu z kościoła będzie można kupić płyty CD z twórczością naszych gości.
  4. We czwartek Wspólnota SNE „Woda Żywa” zaprasza o godz. 18:00 na Mszę św. z modlitwą o powołania.
  5. W piątek w godz. 9:00-12:00 księża odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona przed Mszą św. Litanią do Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz czas na indywidualną adorację i uwielbienie Pana Jezusa. Adorację zakończymy o 20:45 wspólną modlitwą na wzór odprawianej w kaplicy cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze i Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.
  6. W sobotę, w ramach pierwszosobotniej praktyki wynagrodzenia za grzechy popełnione przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi, od godz. 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec i indywidualne rozmyślanie nad kolejną tajemnicą różańca oraz Litania do Matki Bożej.
  7. W sobotę o godz. 9:00, w kościele, odbędzie się zbiórka dla kandydatów na ministrantów. Nie będzie zbiórki dla pozostałych ministrantów.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 będzie litania do Najświętszego Imienia Jezus. Natomiast po Mszy św. o godz. 18:00 odbędą się Nieszpory Eucharystyczne. Ofiary składane za tydzień do puszek przeznaczymy na dzieła charytatywne parafialnej Caritas.
  9. Od 2 stycznia rozpoczniemy kolędę. W tym tygodniu będą to ul.: Astrów, Azaliowa, Cyklamenowa, Dalii, Forsycji, Hiacyntowa, Irysów, Konwaliowa, Lawendowa, Malwy, Magnolii, Paproci, Pogodna – domki, Poświaty i Sasanki. Osoby które nie mogą przyjąć księdza w wyznaczonym terminie lub przewidują wyjazd w czasie kolędowania mogą skorzystać z tzw. terminu na życzenie. Rodziny, które sprowadziły się do parafii w ostatnich miesiącach prosimy o zgłoszenie tego faktu w kancelarii.
  10. Zachęcamy do nabywania przygotowanego przez parafian kalendarza na 2020 rok. W tym roku w kalendarzu znalazły się zdjęcia staromiłośniańskich kapliczek. Ofiary składane za kalendarz zostaną przeznaczone jako cegiełka na ołtarz św. Hieronima w nawie bocznej naszego kościoła.
  11. 6 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18:00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu wspólnot parafialnych. Po wspólnym kolędowaniu odbędzie się w sali pod zakrystią spotkanie opłatkowe dla Wspólnot i grup parafialnych.