1. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, wpłaty na konto i przy okazji nabywania opłatków.
  2. Dziękujemy wolontariuszom, Młodzieży z oraz Nauczycielom i Uczniom Szkół Podstawowych nr 173, 385 i 353 oraz Panu Marcinowi Wojence za przeprowadzenie zbiórki żywności w sklepach. Jolancie Borkowskiej i całej Wspólnocie Caritas za przygotowanie paczek potrzebującym.
  3. Dziękujemy p. Andrzejowi Rowickiemu, który z synami Piotrem i Marcinem wykonali piękną szopkę w naszym kościele. P. Kamilowi Zienkiewiczowi dziękujemy za przygotowanie szopki przed naszym kościołem.
  4. Dziękujemy Rycerzom JPII, Ceremoniarzom i Lektorom za przygotowanie choinek i dekoracji świątecznych.
  5. Dziękujemy rodzinie Państwa Grodzickich za przygotowanie parafialnego kalendarza. W tym roku w kalendarzu znalazły się zdjęcia staromiłośniańskich kapliczek. Ofiary składane za kalendarz zostaną przeznaczone jako cegiełka na ołtarz św. Hieronima w nawie bocznej naszego kościoła.
  6. Pod chórem trwa kiermasz świąteczny z piernikami i kartkami, które przygotowane zostały prze młodzież z KSM, można też zaopatrzyć się w sianko na stół wigilijny.
  7. W pierwszy dzień Świąt 25 grudnia nie będzie Mszy Świętej godz. 8:00. Pozostałe Msze według porządku niedzielnego. O 11:30 zapraszamy dzieci na tort urodzinowy Pana Jezusa. 26 grudnia Msze Święte będą odprawiane jak w niedzielę. Ofiary składane w drugi dzień Świat Bożego Narodzenia do puszek przeznaczamy na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  8. W Niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia, na Mszy św. o godz. 13:00 dokonamy obrzędu odnowienia przyrzeczeń małżeńskich oraz oddania Małżonków i całych Rodzin pod opiekę Świętej Rodziny. Intencje za małżonków i rodziny można zamawiać w zakrystii.
  9. W Nowy Rok Msze św. będą w naszym kościele o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8:00. Po każdej Mszy św. koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Klasyczne Anioły”.
  10. Po nowym roku rozpoczniemy Kolędę według porządku podanego w dodatku do gazetki. (od 2 do 4 stycznia będą to ul.: Astrów, Azaliowa, Cyklamenowa, Dalii, Forsycji, Hiacyntowa, Irysów, Konwaliowa, Lawendowa, Malwy, Magnolii, Paproci, Pogodna – domki, Poświaty i Sasanki). Prosimy zapoznać się z propozycją. Osoby które nie mogą przyjąć księdza w wyznaczonym terminie lub przewidują wyjazd w czasie kolędowania mogą skorzystać z tzw. kolędy na życzenie. Osoby, które sprowadziły się do parafii w ostatnich miesiącach lub dokonały przeprowadzki prosimy o zgłoszenie w kancelarii.